Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Astygmatyzm a wojsko


pet3r

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam jeszcze 2 lata magisterskich przed soba takze do 2009 mam spokoj (albo i na dluzej czego bym nie chcial.. :polew:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten marzec moim zdaniem malo realny jest... Z tego co mi wiadomo - realny terminem zakonczenia poboru jest jesien 2008. Info od dyrektora jednego z WKU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mniie to do konca roku niech biora, a w 2009 juz nie.

Jakos sobie poradze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten marzec moim zdaniem malo realny jest... Z tego co mi wiadomo - realny terminem zakonczenia poboru jest jesien 2008. Info od dyrektora jednego z WKU.

skoro masz takie info to wedlug twojego zrodla to jeden pobor wiecej niz wedlug mojego. zatem cos w tym jest. moze bedzie jakis podzial i ten ostatni pobor bedzie jakis inny etc. kto tam ich wie. generalnie trzymamy kciuki ! do konca roku juz nie daleko ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yhy.. niech nawet bedzie ten kwiecień czy tam marzec... czekam na list z powiadomieniem o komisji .. i jak mi listonosz przyniesie bilet zamiast listu to jestem zglebiony .. :rant::foch:

tfu tfu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listonosz nie przyniesie Ci biletu, tylko wezwanie do WKU. Mozesz rowniez dobrze jechac z dowolnym zaswiadczeniem z jakiegos nedznego studium...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz rowniez dobrze jechac z dowolnym zaswiadczeniem z jakiegos nedznego studium...

juz to przerabiałem :decayed: Ale matkoj**cy oroczyli mnie ze wzgledu na stan zdrowia , a nie szkołe ..jeszcze mam ponad kafla w plecy na tym konkursie :rant: Teraz dali mi A i sie odwołuje , i nie przepuszcze ćwokom !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raggaman zanosisz im karteczke ze studiujesz jak Ci przysla wezwanie. Ja tak zrobilem i jakos jeszcze w woju nie siedze.. :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy dobrych wiatrach bedzie tak ze nie zdazysz wywalczyc swojego a juz bedzie po wojsku ;) i sie sprawa sama załatwi ;)

Słyszałem o tym juz wcześniej - mojej Kobity ojciec siedzi w sprawach wojskowych i zapodałcynka :D

Oby tak było bo nie usmiecha mi sie pomykać w bucikach bojowo-taktycznych 4 numery za duże :polew:

raggaman zanosisz im karteczke ze studiujesz jak Ci przysla wezwanie. Ja tak zrobilem i jakos jeszcze w woju nie siedze.. :polew:

Ja wol kapitan... tylko ja nie studiuje :dance: jakoś sie zabrać nie moge :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy, dzisiejszy news.

Pobor grudniowy podobno byl juz ostatnim, a jesli nie on to bedzie nim marcowy. Takze Panowie... pakowac sie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy, dzisiejszy news.

Pobor grudniowy podobno byl juz ostatnim, a jesli nie on to bedzie nim marcowy. Takze Panowie... pakowac sie :P

Wale ich wszystkich :D aby do drugiej komisji ..a jak nie wyjdzie ( tfu tfu :sick3: ) to skitram sie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos uwaznie sledzi media... to pewnie juz slyszal oficjalne komunikaty o tym, ze pobor kwietniowy bedzie ostatnim :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos uwaznie sledzi media... to pewnie juz slyszal oficjalne komunikaty o tym, ze pobor kwietniowy bedzie ostatnim :cool:

Ja nie slyszalem a gdzie tak mowili ? To pewne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...