Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] Formula 1 i AUDI


Italiano

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich fanów formuły 1, otóż znalazłem informacje iż audi nie ma zamiaru sie wbijać w ten sport:

Audi nie wejdzie do F1

Audi stwierdziło, iż pomimo plotek mówiących o możliwości wejścia tej firmy do świata F1, nie ma takich planów.

Niemiecka firma produkująca samochody uważa, iż wejście do Formuły 1 nie jest aktualnym celem, gdyż wcześniej określony program sportowy Audi tego nie przewiduje. Szef sportowy Audi, Wolfgang Ullrich powiedział:

„Formuła 1 nie jest przedmiotem naszych dyskusji. Mamy określony program sportowy.”

Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze to nabijacz postów :decayed: A tak poważnie to i dobrze. Sport ten dotarł do wyżyn swoich możliwosci i teraz FIA(lub tez inny organ zarzadzajacy F1) musi kombinowac przepisami zeby cos sie dzialo (w tym roku dopuscili slicki i kazali wylaczyc kontrole trakcji). W przyszlym roku wprowadza nowe przepisy.

Inna kwestia to niezdrowe zasady. McLaren dostale 100MLN kary, a Renault nic, bo grozi ze jak bedzie musial placic to odejdzie z F1. Gdzie tu sprawiedliwosc?

Kolejna kwestia to ustawianie wyników. W poprzednim sezonie ladnie to pokazali Hamilton i Alonso w ostatnim wyscigu. Zajeli maksymalnie wysokie miejsca żeby tylko nie wygrać. Bo co to za zwyciescy, jeśli by potem o nich mówiono, ze to dziaki aferze szpiegowskiej.

Tak wiec szkoda czasu i pieniedzy zeby :audi: bralo w tym udzial. I bez tego jest najlepsza marka na swiecie, a swoje pokazuje chociazby w 24-godzinnym LeMans

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko jestem ciekaw co by było jakby dopuścili w przepisach turbo/kompresor, ale by się działo (przede wszystkim technologicznie) w teamach, a jakie fajne moce by powstały z tych (niedużych pojemnościowo) silników w F1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś były turbiny, były silniki o pojemności 2.2 albo 3.2 z turbiną, i moce naprawdę wysokie, ale Fia jak zwykle skończyła z tym, a teraz na dodatek zamrozili prace silników na 10 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko jestem ciekaw co by było jakby dopuścili w przepisach turbo/kompresor, ale by się działo (przede wszystkim technologicznie) w teamach, a jakie fajne moce by powstały z tych (niedużych pojemnościowo) silników w F1

albo TDI :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze to nabijacz postów :decayed:

:hi:

:foch: :foch: :foch::rant:

To nie jest nabijacz postow, poniewaz w dziale NA KAZDY TEMAT nie sa one liczone.. :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko jestem ciekaw co by było jakby dopuścili w przepisach turbo/kompresor, ale by się działo (przede wszystkim technologicznie) w teamach, a jakie fajne moce by powstały z tych (niedużych pojemnościowo) silników w F1

albo TDI :kox:

Taaa i palilyby 5l/100km :):polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo TDI :kox:

chyba DI bo jak juz zostalo napisane doladowanie silnika jest zabronione. a tak ogolnie to jeszcze by tego brakowolo zeby w F1 traktory jezdzily. to z Audi planuje wejscie do F1 to juz slyszalem pare lat temu i jak narazie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...