Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co kupic kobiecie na urodziny ? ?


Reggi

Rekomendowane odpowiedzi

No własnie . Moja kobietka obchodzi urodziny i procz tortu i oklepanego wyjścia do kina , musze kupić jakiś prezent .

Chce ją podejśc od paru dni i nic .. psa jej nie kupie bo współlokatorom nic nie pasuje , mp3 player odpada bo " mam a po co mi nowy " , kuferek na biżuterie dostała na gwiazdkę , ubrania i obuwie odpada bo to jej sie wysypuje z szafek :evil:

Zegarki dziś oglądałem w Arkadii , ale nie znalazłem nic fajnego :foch: Aparat fotograficzny musi sobie kupić i tak myślelismy nad Canon Ixus 6.0 . Ale chce mieć jeszcze jakieś inne opcje do wyboru :mysli:

Może kosmetyki ..w Douglasie był taki kuferek ze szminkami , pudrami i czymś tam jeszcze w środku ..może akurat .

Co tu można jej kupić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ragga podstawowa rzecz ,kwota jaką chcesz wydac na prezent!!

Kurde no nie wiem ..pińćset :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja swojej ostatnio kupiłem nowy tel. LG coś tam chocolate-i był mniej więcej za 500 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swojej kobietce pare lat temu kupilem jako prezent akwarium okragłe (kula 15 L) z filtrem, roslinkami i 3 rybkami. Dzien wczesniej akwaruim zainstalowalem w innym pokoju, a dokladnie w szafie przyszlej tesciowej :kox: a kiedy moja Luba poszla do pracy nastepnego dnia, ja ustawilem je w jej pokoju na wlasciwym miejscu. Mina jak zobaczyla :shocked: Ale spodobalo jej sie bardzo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja swojej ostatnio kupiłem nowy tel. LG coś tam chocolate-i był mniej więcej za 500 :naughty:

No tak ..tylko moja nie przywiązuje wagi do telefonu .. ma dzwonić głośno i tyle :disgust:

Zeby była taka gadżeciarska to by coś sie z pewnościa wydumało , a tak sprawa jest utrudniona :embarrassed:[br]Dopisany: Styczeń 15, 2008, 05:06:08 _________________________________________________Może depilator ? :rolleyes: Bo kobiety to sie wycinają często to może być przydatne.. tylko jaki :mysli::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup 100 róż po 5 zł i po problemie :rolleyes:

odpada ..nie bedzie chciała wyrzucić to uschną i kto to posprząta ? JA :decayed:

Depilator dobra sprawa :) Polecam brauna + do tego jakis fajny perfum lub pierscionek

No tak własnie myślałem ze Braun jakiś bedzie dobry bo Philips to delikatne te rzeczy robi . Perfumy odpadają bo ma ich niemało a pierścionek to juz takie ekhm ...nie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ragga podstawowa rzecz ,kwota jaką chcesz wydac na prezent!!

Kurde no nie wiem ..pińćset :decayed:

:shocked: Strasznie kochasz :D

Propozycje:

- kosmetyki - idziesz do Sephory albo Douglasa, mówisz w czym rzecz i laski Ci taki zestaw dobiorą, ze Twojej kolana na wstepie wymiękną

- biżuteria - fajny wisiorek, kolczyki, bransoletka, pierdzionek (jak nie chcesz dac sygnału podprogowego-uważaj z kupnem pieścionka :>) w salonach złotniczych też profesjonalnie Ci doradzą, musisz tylko wiedzieć ile chcesz wydać i pi razy oko w jakim stylu ma być (złoto, srebro, inne itp)

- kwiaty - niezależnie od tego na co się zdecydujesz - bukiecik lub choćby jeden badyl obowiązkowy. UWAGA! Z własnego doświadczenia wiem, że kwiaty są zawsze traktowane jako dodatek do prezentu, więc nie licz na to, że np bukietem ze 100 zjebistych róż złatwisz wszystko :D

- pakiet: romantyczna kolacja + kwiaty+jakiś prezencik

- zarąbista bielizna: zalety - sam też skorzystasz :naughty:, wady-trzeba nie tylko wymiary znać, ale też preferencje

- zarąbista, sexowna koszulka nocna - rekomendowana w pakiecie z kwiatami i kolacją na mieście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może bilecik do salonu odnowy biologicznej, jakieś spa, sauna, masaże?

Ty Ją odwieziesz, pojedziesz do mieszkania, zrobisz super kolacyjkę, przygotujesz film i wrócisz po Nią. niezapomniany wieczór gwarantowany :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może depilator ? :rolleyes: Bo kobiety to sie wycinają często to może być przydatne.. tylko jaki :mysli::wallbash:

A może patelnię, bo Ci jajka smaży :thumbdown:

Stary. Jak chcesz błysnąć to o takich pomysłach zapomnij.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup jej odjazdową bieliznę napewno sie ucieszy i oczywiscie ile ma lat= tyle róż :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za bezposredniość ale ciekawi mnie ile jestes ze swoja kobietą skoro chcesz piec stów wydac na urodzinki... To pytanie to nie jest tak bez powodu... jak odpowiesz to pociagne swoją myśł dalej ;)

przepraszam za małe OT :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wit.s

-kosmetyki tak ..ale tylko w komplecie w walizce to biore pod uwage :th:

-biżuteria .. wisiorki odpadają , pierścionki tez [ nie chce dawać znaków ]

-koszulki nocne i bielizna odpada bo moja kobietka musi mieć coś takiego użytecznego , bardziej trwałego ..a mnie może ponieść i kupie jakieś koronki , podwiązki i uj wi co jeszcze :polew: :polew:

Kolacja + torcik + szampan + kino to obowiązkowo ..tylko no własnie ten prezencik musze wykminić :mysli:

[br]Dopisany: Styczeń 15, 2008, 05:24:58 _________________________________________________slaweq

Prawie 10 miesiąc leci . To jest kwota maksymalna , ale chce jej kupić coś dobrego co bedzie jej przydatne . [br]Dopisany: Styczeń 15, 2008, 05:28:51 _________________________________________________

A może patelnię, bo Ci jajka smaży :thumbdown:

Stary. Jak chcesz błysnąć to o takich pomysłach zapomnij.

Ale ja nie musze błyszczeć ;) Wiem , że ona lubi coś takiego przydatego, a nie jakiś piz*ryk ktory będzie sie walał po półkach :disgust: On sie cieszy nawet z najmiejszej rzeczy , ale jestem jej winien fajny prezent :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...