Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] sebek840 moja A4


sebek840

Rekomendowane odpowiedzi

no z tymi klamkami :shocked: ladna sztuka.. powodzonka w modach.. i bezawaryjnosci..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łoo...dobre :tongue4: no nie powiem, troche dziwnie wyglada bez klamek, ale ciekawie.

A panowie policjanci nie czepili sie jeszcze tego?? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łoo...dobre :tongue4: no nie powiem, troche dziwnie wyglada bez klamek, ale ciekawie.

A panowie policjanci nie czepili sie jeszcze tego?? :gwizdanie:

nie mieli się czego złapać , mina była ostra :polew: :polew: :polew: :polew: ale cóż ... życie :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 24 Maj 2011, 18:33_________________________________________________

teee... klamki ci buchnęli :shocked:

to dopiero początek. :a4fan: :a4fan: :a4fan:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

az bede obserwowal ten watek :naughty:

co Ty jeszcze ciekawego napochasz :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak kolega otwiera autko ? Tak ciekawość mnie zjada i dlatego pytam, jakiś "myk" specjalny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak kolega otwiera autko ? Tak ciekawość mnie zjada i dlatego pytam, jakiś "myk" specjalny ?

wiadomo z pilota,a w razie W mam coś w zanadrzu ale niestety tego moi drodzy nie mogę zdradzić :tongue4::banan: [br]Dopisany: 24 Maj 2011, 21:37_________________________________________________

DSC02668.jpg :a4fan:

andrzej4.jpg :audi:

DSC02796.jpg :thumbup:

DSC02666.jpg mam ślicznotkę od nie dawna więc trochę pracy mnie czeka.

DSC02672.jpg póki co i tak na razie jest git :thumbup:

A jak kolega otwiera autko ? Tak ciekawość mnie zjada i dlatego pytam, jakiś "myk" specjalny ?

wiadomo z pilota,a w razie W mam coś w zanadrzu ale niestety tego moi drodzy nie mogę zdradzić :tongue4::banan:

za nie długo będzie nowa tapicerka, i znowu trochę muszę poczekać aż troszkę kaski wpłynie bo po drodze mam rozrząd i całe zawieszenie przód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie rób lambo doors :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ciekawe co by było gdyby tak jak kumplowi w A3 alternator zrobił zwarcie i wywalił przez noc cały akumulator że rano nic nie działało :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ciekawe co by było gdyby tak jak kumplowi w A3 alternator zrobił zwarcie i wywalił przez noc cały akumulator że rano nic nie działało :gwizdanie:

witam Konus, powiem tak "jak się dba tak się ma" :> a z drugiej strony jak już pisałem mogę otworzyć bez elektryki (taki myk) pozdrawiam :>[br]Dopisany: 25 Maj 2011, 10:53_________________________________________________

Tylko nie rób lambo doors :decayed::naughty:

bez obaw przesady nie będzie :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uff... :decayed: ,bo bys chyba odlecial z tymi drzwiyrkami :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm kierunki z błotników też zawineli :naughty: tylna wycieraczka też zatrzymuje sie po przeciwnej stronie niż powinna :mysli:

Ciekawe auto wydaje mi się że lakier trochę zmęczony. Powodzenia w modach i bezawaryjności :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Damian A4

Wsią trąci :decayed:

Zamiast się pobawić i wymienić lampki na zespolone to robisz tjunink lat 90-ych XX wieku :decayed:

Ale co mi tam :decayed:

Niedługo silnika nie będzie :decayed:

Albo weźniej no przednią maskę na stałe zaszpachluj :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bliźniacza do mojej, tylko moja ma klamki :polew: Powodzenia w modach :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm kierunki z błotników też zawineli :naughty: tylna wycieraczka też zatrzymuje sie po przeciwnej stronie niż powinna :mysli:

Ciekawe auto wydaje mi się że lakier trochę zmęczony. Powodzenia w modach i bezawaryjności :hi:

co do wycieraczki kolego to sam się dziwie dlaczego zatrzymuje się z drugiej strony, ale działa tak jak powinna :good:[br]Dopisany: 26 Maj 2011, 11:22_________________________________________________

Wsią trąci :decayed:

Zamiast się pobawić i wymienić lampki na zespolone to robisz tjunink lat 90-ych XX wieku :decayed:

Ale co mi tam :decayed:

Niedługo silnika nie będzie :decayed:

Albo weźniej no przednią maskę na stałe zaszpachluj :decayed:

bez obaw lampki też będą wymienione a co do silnika to będzie prawie nuweta :a4fan::hi::ON:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm kierunki z błotników też zawineli :naughty: tylna wycieraczka też zatrzymuje sie po przeciwnej stronie niż powinna :mysli:

Ciekawe auto wydaje mi się że lakier trochę zmęczony. Powodzenia w modach i bezawaryjności :hi:

Z jednej strony kierunek zniknął tylko :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...