Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] sebek840 moja A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

DSC02668.jpg :a4fan:

andrzej4.jpg :audi:

DSC02796.jpg :thumbup:

DSC02666.jpg mam ślicznotkę od nie dawna więc trochę pracy mnie czeka.

DSC02672.jpg póki co i tak na razie jest git :thumbup:

Opublikowano

Niech Ci się tylko zepsuje ta elektryka i drzwi już panie nie otworzysz :tongue4:. Dziwnie tak bez klamek wyglada. Na razie seria, bezawaryjności życze.

Opublikowano

teee... klamki ci buchnęli :shocked:

Opublikowano

no z tymi klamkami :shocked: ladna sztuka.. powodzonka w modach.. i bezawaryjnosci..

Opublikowano

łoo...dobre :tongue4: no nie powiem, troche dziwnie wyglada bez klamek, ale ciekawie.

A panowie policjanci nie czepili sie jeszcze tego?? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

łoo...dobre :tongue4: no nie powiem, troche dziwnie wyglada bez klamek, ale ciekawie.

A panowie policjanci nie czepili sie jeszcze tego?? :gwizdanie:

nie mieli się czego złapać , mina była ostra :polew: :polew: :polew: :polew: ale cóż ... życie :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 24 Maj 2011, 18:33_________________________________________________

teee... klamki ci buchnęli :shocked:

to dopiero początek. :a4fan: :a4fan: :a4fan:
Opublikowano

znaczy kolejnym modem bedzie brak kol lub kierownicy :polew:

Opublikowano

az bede obserwowal ten watek :naughty:

co Ty jeszcze ciekawego napochasz :gwizdanie:

Opublikowano

A jak kolega otwiera autko ? Tak ciekawość mnie zjada i dlatego pytam, jakiś "myk" specjalny ?

Opublikowano
  • Autor

A jak kolega otwiera autko ? Tak ciekawość mnie zjada i dlatego pytam, jakiś "myk" specjalny ?

wiadomo z pilota,a w razie W mam coś w zanadrzu ale niestety tego moi drodzy nie mogę zdradzić :tongue4::banan: [br]Dopisany: 24 Maj 2011, 21:37_________________________________________________

DSC02668.jpg :a4fan:

andrzej4.jpg :audi:

DSC02796.jpg :thumbup:

DSC02666.jpg mam ślicznotkę od nie dawna więc trochę pracy mnie czeka.

DSC02672.jpg póki co i tak na razie jest git :thumbup:

A jak kolega otwiera autko ? Tak ciekawość mnie zjada i dlatego pytam, jakiś "myk" specjalny ?

wiadomo z pilota,a w razie W mam coś w zanadrzu ale niestety tego moi drodzy nie mogę zdradzić :tongue4::banan:

za nie długo będzie nowa tapicerka, i znowu trochę muszę poczekać aż troszkę kaski wpłynie bo po drodze mam rozrząd i całe zawieszenie przód.

Opublikowano

Tylko nie rób lambo doors :decayed::naughty:

Opublikowano

A ciekawe co by było gdyby tak jak kumplowi w A3 alternator zrobił zwarcie i wywalił przez noc cały akumulator że rano nic nie działało :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

A ciekawe co by było gdyby tak jak kumplowi w A3 alternator zrobił zwarcie i wywalił przez noc cały akumulator że rano nic nie działało :gwizdanie:

witam Konus, powiem tak "jak się dba tak się ma" :> a z drugiej strony jak już pisałem mogę otworzyć bez elektryki (taki myk) pozdrawiam :>[br]Dopisany: 25 Maj 2011, 10:53_________________________________________________

Tylko nie rób lambo doors :decayed::naughty:

bez obaw przesady nie będzie :good:
Opublikowano

uff... :decayed: ,bo bys chyba odlecial z tymi drzwiyrkami :gwizdanie:

Opublikowano

Hmm kierunki z błotników też zawineli :naughty: tylna wycieraczka też zatrzymuje sie po przeciwnej stronie niż powinna :mysli:

Ciekawe auto wydaje mi się że lakier trochę zmęczony. Powodzenia w modach i bezawaryjności :hi:

Opublikowano

Wsią trąci :decayed:

Zamiast się pobawić i wymienić lampki na zespolone to robisz tjunink lat 90-ych XX wieku :decayed:

Ale co mi tam :decayed:

Niedługo silnika nie będzie :decayed:

Albo weźniej no przednią maskę na stałe zaszpachluj :decayed:

Opublikowano

Bliźniacza do mojej, tylko moja ma klamki :polew: Powodzenia w modach :good:

Opublikowano
  • Autor

Hmm kierunki z błotników też zawineli :naughty: tylna wycieraczka też zatrzymuje sie po przeciwnej stronie niż powinna :mysli:

Ciekawe auto wydaje mi się że lakier trochę zmęczony. Powodzenia w modach i bezawaryjności :hi:

co do wycieraczki kolego to sam się dziwie dlaczego zatrzymuje się z drugiej strony, ale działa tak jak powinna :good:[br]Dopisany: 26 Maj 2011, 11:22_________________________________________________

Wsią trąci :decayed:

Zamiast się pobawić i wymienić lampki na zespolone to robisz tjunink lat 90-ych XX wieku :decayed:

Ale co mi tam :decayed:

Niedługo silnika nie będzie :decayed:

Albo weźniej no przednią maskę na stałe zaszpachluj :decayed:

bez obaw lampki też będą wymienione a co do silnika to będzie prawie nuweta :a4fan::hi::ON:
Opublikowano

Hmm kierunki z błotników też zawineli :naughty: tylna wycieraczka też zatrzymuje sie po przeciwnej stronie niż powinna :mysli:

Ciekawe auto wydaje mi się że lakier trochę zmęczony. Powodzenia w modach i bezawaryjności :hi:

Z jednej strony kierunek zniknął tylko :gwizdanie:

Opublikowano

Ileż to tych siedzeń masz podgrzewanych :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.