Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Zajebysty kolor, felgi czarne dać i czerwone zaciski :slina:

Szkoda że klapa nie US. Masz halogeny do RS ?

no wlasnie nie mam :wallbash:[br]Dopisany: 29 Październik 2011, 18:24_________________________________________________takie same swoich zdjec nie mam u nosba leza

fele.jpg

Tylko chyba te Twoje maja troche ciemniejszy odcień ale sa fpyte :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki one kolor maja dokladnie nie wiem bo kolor dopbieral mister nosbbbbbbbbb :naughty:

cenia sobie te halogeny ze nie wiem do nowszych juz po 75zl sa :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasku gdzie dorwaleś te fele :mysli: widziałem kiedys tą fotke i szukałem takich na ten sezon i nie było nigdzie :wallbash:

kolor :good: felga :kox: .... trochę ci juz stoi to autko a teraz zime pewnie jeszcze przestoi- współczuje a miało byc zaraz po moim :tongue4:

kupilem od goscia z forum.no stoi stoi ale teraz to juz gorki a jak wroci i spadnie snieg to najbezpieczniej zostawic go w garazu.przez zime sie moze cos wymodzi :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zima najlepszy okres do modzenia ale zycze ci żebys zdążył jeszcze przed sniegiem sie tym nacieszyć i wtedy stwierdzisz że 300ps to szału nie robi i w zime jakieś turbawki bedziesz myslał wstawiać :tongue4: tak było u mnie 3 miechy starczyły żeby szukac czegoś mocniejszego :naughty::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sadze jest b.duzo fajnym aut na forum.no ale moze trafi do kalendarza z nosbowym ulkepem razem :decayed:

To którys z was musi przemalować auto :tongue4: Jak tylko wruci do Einsteina to jade ja zobaczyć :decayed: Popodaje mu kucze będe miał jakis wkład i ja w to auto :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurde myślałem że już odebrany :wink4: oj Krycha autka nie złożysz w dwa dni? coś słabiutko u ciebie z tym

rozbiore, ale nie złoże :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurde myślałem że już odebrany :wink4: oj Krycha autka nie złożysz w dwa dni? coś słabiutko u ciebie z tym

rozbiore, ale nie złoże :polew:

mam tak samo :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poniewaz taka zabawa nie kosztuje 20k tylko troszke wiecej i nie ma kasy na turbawy narazie.ale pewnie kiedys sie doczeka i auto do jazdy na codzien bedzie wiec 400ps to mi wystarczy.a pozatym moje drogi sa najgorsze w pl wiec nawet nie ma gdzie tu tym zaszalec :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...