Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

przecież zderzak z sedana jest inny niżw avancie dlatetgo pytam :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2011, 18:50_________________________________________________

powiedzcie mi - jaki bedzie zderzak rs4 sedanie- z avanta

nie było w sedanie RSów

Buba nie dobijaj mnie nawet- przecież q..wa wiem. chodzi mi jak zderzak z avanta do sedana ma pasować?

:decayed:

Opublikowano

Trzeba wyspawac z dwoch jeden.

Tam gdzie w avancie jest dziura tam trzeba dorzezbic gore z sedana :wink4:

Gdzie Wy wynajdujecie tylne cwiary do RS4.

Szukam od kilku miechow i nic :wallbash:

Przy okazji jaka cena w ASO?

Opublikowano

znaleźć tylne ćwiary to ... kiepska sprawa

w aso DROGO

Opublikowano
  • Autor

Ale znalazles kilka kompletow recaro :tongue4: Nie mozna miec wszystkiego :polew:

Sprzet kaska stoi w trawie. Wrocily elementy z floku , wszystkoe czesci do przebudowy leza i gnija :) Silnik odpala , wszystko gra. Pojutrze skoncze fmic , a po niedzieli auto leci do blacharki/malowania.

Co do cwiar : do b5 to jakies nieporozumienie ceny z aso. Do b7 da sie przelknac. Pozatym koszt nafkola do b5 w aso nie wiem chyba 500-600 zl a do b7 130 wiec jest troche roznicy :)

Opublikowano

Ok ale jakie sa to ceny ? :)

Musze zadzwonic do Aso i zapytac.

A z ciekawosci ile do B7?

Ostatnio widzialem na allegro za 2500zl sztuka.

Opublikowano

kiedyś się orientowałem w cenach tylnych błotników do RS4 B5 i cena chyba była w granicach 5 tyś za szt :mysli:

Opublikowano

http://allegro.pl/listing.php/search?category=4096&sg=0&p=2&string=audi+rs4&params_top_cookie=eae0e7d936d687c466a92d2966d812a1dcce6c68

przód jeszcze się nzajdzie na allegro ale d*py brak ani do B5 ani do B7 - tak jak Nosb szukał też nie albo chore ceny.

Opublikowano

Tyl do B7 w avancie do zdobycia bez wiekszych problemow.

Przod to zaden problem w b5 jak i b7 :wink4:

Ale tyl do B5 to dopierow wyzwanie :evil:

Opublikowano

tyl do rs4 b5 jak pytalem rok temu to 5400zl za strone :kox: :kox: za nadkole tyl placilem w skodzie 460zl (gajos cos kolo 540zl)_reszte mialem z aftermarketu...jak co to kumpel chce takie nadkola pchnac bo zmienial na nowe chce po 200kr za sztuke czyli ok..100zl

Opublikowano

tyl do rs4 b5 jak pytalem rok temu to 5400zl za strone :kox: :kox: za nadkole tyl placilem w skodzie 460zl (gajos cos kolo 540zl)_reszte mialem z aftermarketu...jak co to kumpel chce takie nadkola pchnac bo zmienial na nowe chce po 200kr za sztuke czyli ok..100zl

Jakbys widzial gdzies do B5 cwiary dawaj znac :embarrassed::wink4:

Opublikowano

tyl do rs4 b5 jak pytalem rok temu to 5400zl za strone :kox: :kox: za nadkole tyl placilem w skodzie 460zl (gajos cos kolo 540zl)_reszte mialem z aftermarketu...jak co to kumpel chce takie nadkola pchnac bo zmienial na nowe chce po 200kr za sztuke czyli ok..100zl

Jakbys widzial gdzies do B5 cwiary dawaj znac :embarrassed::wink4:

co Ty teraz będziesz B5 rezał??
Opublikowano

tyl do rs4 b5 jak pytalem rok temu to 5400zl za strone :kox: :kox: za nadkole tyl placilem w skodzie 460zl (gajos cos kolo 540zl)_reszte mialem z aftermarketu...jak co to kumpel chce takie nadkola pchnac bo zmienial na nowe chce po 200kr za sztuke czyli ok..100zl

Jakbys widzial gdzies do B5 cwiary dawaj znac :embarrassed::wink4:

co Ty teraz będziesz B5 rezał??

Na ta chwile zbieram graty :wink4:

Opublikowano

Jakbys widzial gdzies do B5 cwiary dawaj znac :embarrassed::wink4:

napewno ci dadza jak sami pewnie szukaja zreszta jeszcze mi tez jedne potrzebne :gwizdanie:

Opublikowano

a u Sida nie ma?

Opublikowano

a u Sida nie ma?

Nie ma.

Przynajmniej jakis czas temu nie bylo...

Opublikowano

no ładnie ze ja tego tematu nie widzialem wczesniej :decayed: Nosb ma jakies dobre dojscie do tych silników z 2,7bit :decayed: albo mu sie kocą no sam nie wiem :kox:

Opublikowano

silnik to najmniejszy problem :tongue4:

Opublikowano

A moze jakies spy foto :mysli:

Opublikowano

:>

audi_80_b4_cimg3902.jpg

Opublikowano

jak progres?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.