Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Do euro zdązycie? czy czekacie na autostrady bo będzie taka gleba, że o własnych siłąch nie dojedzie na pomoże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba pytac nosba ale ja czekam do 15marca potem albo nosba zabije :polew: albo sam doskladam.dzisiaj silnik znowu wylecial

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooo f*ck, ty to masz zacięcie :hi: , nie ważne jak długo świrujesz z projektem, ważny efekt końcowy - czekam na info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świrujesz to dobre słowo :gwizdanie: Wylecial bo zachcialo sie 400 ps :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasku wydalo sie hahaha !! to twoja wina ze sie to przeciaga jak bedziesz tak dalej widziwal to na mistrzostwa swiata w san marino w 2026 nosb nie skonczy ci tego skladac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasku wydalo sie hahaha !! to twoja wina ze sie to przeciaga jak bedziesz tak dalej widziwal to na mistrzostwa swiata w san marino w 2026 nosb nie skonczy ci tego skladac

ale za to będzie 800koni pod maską :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wina lezy posrodku. Kto mnie nauczy spawac alu tigiem ? :D Bo wlasnie zniszczylem kolejna elektrode :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowilem zawolaj kogod kto umie albo zawiez gdzies bo szkoda czasu.........bo orange lambo cie scignie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma jak zawiesc musze to spasowac na silniku :wallbash: A zawolac tez nie bardzo jest kogo dlatego kur$a kupilem tiga zeby nie latac i sie prosic :thumbdown: Tylko trzeba by jakis kurs chyba skonczyc :D No nic cos wymysle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze kupa roboty :( Teraz fajnie widac robote i ubywa. Ale najgorsze sa duperele ktorych nie widac a zajmuja najwiecej czasu :sick3:

Generalnie na dniach zmieniam (na foto rozebrane juz do tego ) rozrzad i zaloze pas przedni + zaleje plyny. Potem FMIC , skladanie reszty i generalnie z gorki bedzie.

Kamil a turbawkami co sie nie pochwaliles i DP ? Przeciez po to wyjmowalem silnik :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mialo byc dopiero za msc pokazane wiesz po trochu a nie zaraz wszystko :polew:

scaled_php_server_717_filename_p1030003f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma jak zawiesc musze to spasowac na silniku :wallbash: A zawolac tez nie bardzo jest kogo dlatego kur$a kupilem tiga zeby nie latac i sie prosic :thumbdown: Tylko trzeba by jakis kurs chyba skonczyc :D No nic cos wymysle :)

przyda Ci sie kurs :wink4: :wink4: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma jak zawiesc musze to spasowac na silniku :wallbash: A zawolac tez nie bardzo jest kogo dlatego kur$a kupilem tiga zeby nie latac i sie prosic :thumbdown: Tylko trzeba by jakis kurs chyba skonczyc :D No nic cos wymysle :)

przyda Ci sie kurs :wink4: :wink4: :wink4:

Ja mam kurs na MAG i c**j mi to cały dało..jak się nie cwiczy spawów to gówno z tego :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...