Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Do euro zdązycie? czy czekacie na autostrady bo będzie taka gleba, że o własnych siłąch nie dojedzie na pomoże

Opublikowano

trzeba pytac nosba ale ja czekam do 15marca potem albo nosba zabije :polew: albo sam doskladam.dzisiaj silnik znowu wylecial

Opublikowano

oooo f*ck, ty to masz zacięcie :hi: , nie ważne jak długo świrujesz z projektem, ważny efekt końcowy - czekam na info :)

Opublikowano
  • Autor

świrujesz to dobre słowo :gwizdanie: Wylecial bo zachcialo sie 400 ps :rolleyes:

Opublikowano

tp przez ciebie bo mowiles ze turbo nie dobre :polew:

Opublikowano

kasku wydalo sie hahaha !! to twoja wina ze sie to przeciaga jak bedziesz tak dalej widziwal to na mistrzostwa swiata w san marino w 2026 nosb nie skonczy ci tego skladac

Opublikowano

kasku wydalo sie hahaha !! to twoja wina ze sie to przeciaga jak bedziesz tak dalej widziwal to na mistrzostwa swiata w san marino w 2026 nosb nie skonczy ci tego skladac

ale za to będzie 800koni pod maską :polew:

Opublikowano
  • Autor

Dobra wina lezy posrodku. Kto mnie nauczy spawac alu tigiem ? :D Bo wlasnie zniszczylem kolejna elektrode :embarrassed:

Opublikowano

mowilem zawolaj kogod kto umie albo zawiez gdzies bo szkoda czasu.........bo orange lambo cie scignie :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

nie ma jak zawiesc musze to spasowac na silniku :wallbash: A zawolac tez nie bardzo jest kogo dlatego kur$a kupilem tiga zeby nie latac i sie prosic :thumbdown: Tylko trzeba by jakis kurs chyba skonczyc :D No nic cos wymysle :)

Opublikowano

scaled_php_server_7_filename_p1030032d.jpg

scaled_php_server_851_filename_p1030031x.jpg

scaled_php_server_267_filename_p1030029c.jpg

scaled_php_server_703_filename_p1030033b.jpg

scaled_php_server_43_filename_p1030027sw.jpg

scaled_php_server_268_filename_p1030018h.jpg

:gwizdanie: :notworthy::kox:

Opublikowano

jest :good:

Opublikowano

scaled_php_server_7_filename_p1030032d.jpg

scaled_php_server_851_filename_p1030031x.jpg

scaled_php_server_267_filename_p1030029c.jpg

scaled_php_server_703_filename_p1030033b.jpg

scaled_php_server_43_filename_p1030027sw.jpg

scaled_php_server_268_filename_p1030018h.jpg

:gwizdanie: :notworthy::kox:

zaczyna w końcu jakoś wyglądać :good: :good: :good:
Opublikowano
  • Autor

Jeszcze kupa roboty :( Teraz fajnie widac robote i ubywa. Ale najgorsze sa duperele ktorych nie widac a zajmuja najwiecej czasu :sick3:

Generalnie na dniach zmieniam (na foto rozebrane juz do tego ) rozrzad i zaloze pas przedni + zaleje plyny. Potem FMIC , skladanie reszty i generalnie z gorki bedzie.

Kamil a turbawkami co sie nie pochwaliles i DP ? Przeciez po to wyjmowalem silnik :gwizdanie:

Opublikowano

to mialo byc dopiero za msc pokazane wiesz po trochu a nie zaraz wszystko :polew:

scaled_php_server_717_filename_p1030003f.jpg

Opublikowano

nie ma jak zawiesc musze to spasowac na silniku :wallbash: A zawolac tez nie bardzo jest kogo dlatego kur$a kupilem tiga zeby nie latac i sie prosic :thumbdown: Tylko trzeba by jakis kurs chyba skonczyc :D No nic cos wymysle :)

przyda Ci sie kurs :wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano

nie ma jak zawiesc musze to spasowac na silniku :wallbash: A zawolac tez nie bardzo jest kogo dlatego kur$a kupilem tiga zeby nie latac i sie prosic :thumbdown: Tylko trzeba by jakis kurs chyba skonczyc :D No nic cos wymysle :)

przyda Ci sie kurs :wink4: :wink4: :wink4:

Ja mam kurs na MAG i c**j mi to cały dało..jak się nie cwiczy spawów to gówno z tego :wink4:

Opublikowano

nosb cwiczy ostro cala butle argonu pogonil na 10cm spawu :polew:

Opublikowano

No Daniel jak to skończycie i powiesz mi ile to wszystko kosztowało to może i ja się za coś takiego wezme tylko w dieslu np. 3.0 tdi i by mi wystarczyło :>

Opublikowano

a kto to teraz wszystko zliczy :embarrassed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.