Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spawanie felg


Perezip

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to jest z spawanymi alu felgami, można jezdzić na takich czy wystrzegac sie lepiej? Opnie są bardzo podzielone, jedni mówią że spoko, można smigać i jeżdżą na nich po kilka sezonów i wszystko spoko a inni wręcz przeciwnie. Mógłby ktos ogarnięty w temacie sie wypowiedzieć bo mam dylemat :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem spawaną felgę i po ok. pól roku pkła dokładnie w tym samym miejscu. nie polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli material peka w miejscu spawu tzn ze spaw byl nie przegrzany i nigdy nie bedzie dobry. Po dobrym spawie material moze peknac obok spawu ale nigdy na nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy ci co tak krytykuja spawanie felg jak zepsuja felge to kupuja nowa od razu ??

jak ktos zpapral robote ze spawaniem to bedzie dalej pekac trzeba wybrac pozadny warsztat a nie jakiegos staska ze spawarka w garazu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę na spawanej feldze już drugi sezon. Codziennie do pracy/z pracy prędkości 140+, jak mam dobry humor to i 200+ (drogi szybkiego ruchu) i nic się nie dzieje. Jak już napisano wyżej - dobrze wykonany spaw jest bardziej wytrzymały niż oryginalna powierzchnia. Jeśli kiedyś pęknie mi felga to bez oporów oddam ją do spawania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuzyn spawał felgę do celici, w szkocji raczej nie świadczą takich usług. był w Polsce, pospawali mu super, nic nie bije, nic nie widać. Jeździ tak już 2 lata po szkocji, 2 razy w roku jest autem w polsce i nic się nie dzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, założyliśmy oponki na te felgi wczoraj, spawana poszła na tył, wszystko wyważone ladnie i wszystkie felgi proste także :good: Wulkanizator powiedział to samo - dobry spaw jest mocniejszy od normalnej powierzchni, i wszystko będzie ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy ci co tak krytykuja spawanie felg jak zepsuja felge to kupuja nowa od razu ??

jak ktos zpapral robote ze spawaniem to bedzie dalej pekac trzeba wybrac pozadny warsztat a nie jakiegos staska ze spawarka w garazu

dokładnie :gwizdanie: , też miałem tak naprawianą i jak na razie zrobione koło 5k i nie ma żadnych problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodziło mi o złożenie trzech uszkodzonych w jedną :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, mialem spawana felge i nic nipokojacego sie nie dzialo. Spokojnie sie wywazala, nie bila, po sezonie nadal byla prosta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodziło mi o złożenie trzech uszkodzonych w jedną :gwizdanie:

To by był prawdziwa "felga-ulep" :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam kolegę który w Golfie ma spawaną felgę i jeździ już teraz 3 sezon i wszystko jest ok. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...