Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kierunkowskazy przednie w stylu amerykańskim

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Opublikowano

ja właśnie mam z tego sklepu, można ich polecić, żarówki przyszły szybko i całe :decayed:

Opublikowano

Ja również, przyszły bardzo szybko, kumplowi również zamówiłem bo prosił, i też bez jakichkolwiek problemów. Ogólnie polecam :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Boczne kierunki też można zrobić w obrys? :D Trzeba stosować także dwuwłóknową?

Opublikowano
Boczne kierunki też można zrobić w obrys? :D Trzeba stosować także dwuwłóknową?

chyba nie za dobry pomysł

Opublikowano
Boczne kierunki też można zrobić w obrys? :D Trzeba stosować także dwuwłóknową?

to już trochę klimat DISCO POLO się robi

Opublikowano
Boczne kierunki też można zrobić w obrys? :D Trzeba stosować także dwuwłóknową?

to już trochę klimat DISCO POLO się robi

Volvo ma to w oryginale ;)

Opublikowano
Boczne kierunki też można zrobić w obrys? :D Trzeba stosować także dwuwłóknową?

to już trochę klimat DISCO POLO się robi

Volvo ma to w oryginale ;)

W kierunkowskazach?

Z tego co kojarzę to ma osobne, dedykowane lampki jako obrysowe ;)

Opublikowano
Boczne kierunki też można zrobić w obrys? :D Trzeba stosować także dwuwłóknową?

to już trochę klimat DISCO POLO się robi

Volvo ma to w oryginale ;)

Volvo ma obrysy w zderzakach (nie w kierunkach) wiele aut z USA tak ma, a boczne kierunki są tak jak były. na przykład Golfy mk3 w wersji USA tez miały takie obrysy w zderzakach.

---------- Post dopisany at 10:49 ---------- Poprzedni post napisany at 10:47 ----------

Oddzielnie kierunki, oddzielnie obrysy i oddzielnie kierunek boczny

800px-2006-06-13_volvo_v40_1.jpg

Opublikowano

Dobra, dobra, przemyślę za i przeciw :grin:

Opublikowano

w B5 oddzielne odpadaja jak by to wygladalo bleee

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

w moich okolicach jeździ b5 z obrysami. Wydaje ni się że ma założone miałe kierunki boczne od polifta. Zamontowane są w zderzaku blisko kół i z 5cm wyżej niż dokładka zderzaka

Opublikowano

heh no fajny mod a ja musialem przerobic troche tylko w odwrotnym kierunku bo policja mnie zatrzymala jak wyjezdzalem ze swojego mostka i chcieli mi dowod zaje... za obrysowki :/ a takie mialem ladne ori lampki usa :/ no i trzeba bylo wrezac postojowki , a opcja z tym przelacznikiem jest ciekawa i kto wie moze wroce do tego :P

Opublikowano

hehe ja u siebie też mam przełącznik. :)

Opublikowano

przełącznik dobra rzecz, dużo roboty więcej nie ma, a zawsze człowiek ma większe pole manewru w razie W :decayed:

Opublikowano

zgadza się:) mi już parę razy się przydał bo policmajstry Nie śpią u nas niestety.

Opublikowano

ja mam podpięte pod przednie halogeny, których nie mam bo były w lampach .... teraz jak mam poliftowe lampy to włącznik pozostał i instalacja też... :) wygląda to schludnie i nie ma żadnych dodatkowych przycisków :naughty:

Opublikowano
ja mam podpięte pod przednie halogeny, których nie mam bo były w lampach .... teraz jak mam poliftowe lampy to włącznik pozostał i instalacja też... :) wygląda to schludnie i nie ma żadnych dodatkowych przycisków :naughty:
Kolego prosił bym ci o foto i mały opis jak to podpiołeś bo ja zmieniałem na polifty z przedliftów to może bym to podpioł tak jak ty masz :naughty::naughty:
Opublikowano

kable które przychodziły Ci do halogenów w lampach przedliftowych podpinasz miernik albo żarówke i sprawdzasz kiedy Ci pojawi sie napiecie po wlaczeniu przycisków halogenów.. i ten kabel lutujesz do jednego włókna w tych o to żarówkach .. ot cała filozofia.. wlaczone halogeny = włączony obrys i to tyle filozofii :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.