Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Garwolin i okolice spot........

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

aż tak źle było? ze 2 audiole na krzyż stały? :wink4:

Opublikowano

nie no mozna tu zebrać z 5 pocisków, są fotki na wczesniejszych stronach :wink4:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Na spotach mial ktoś vaga?

Opublikowano

Witajcie :)

Trwają jeszcze zapisy na ręczniki klubowo-plażowe

Oto link : RĘCZNIKI KLUBOWE - http://www.a4-klub.pl/smf/recznik_plazowy_1_tura_zbieramy_chetnych-t87352.0.html

ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH :good:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

ktoś chętny na spota w niedziele ????

Opublikowano

jeśli nic sie nie zmieni to pewnie przyjade :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

jeśli nic sie nie zmieni to pewnie przyjade :gwizdanie:

fajnie to jest nas już dwóch :wink4: (frekwencja w uj)
Opublikowano

Nie starasz sie :polew: u mnie małe ryki a skład na LRY jest max do 8 aut + jeszcze Puławy to ponad 10 aut spokojnie sie ustawi :gwizdanie: no chyba że chce Ci sie do Ryk podskoczyć :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Nie starasz sie :polew: u mnie małe ryki a skład na LRY jest max do 8 aut + jeszcze Puławy to ponad 10 aut spokojnie sie ustawi :gwizdanie: no chyba że chce Ci sie do Ryk podskoczyć :decayed:

dobrze wiesz jak jest :kwasny: nic tu nie można zebrać
Opublikowano

Nie starasz sie :polew: u mnie małe ryki a skład na LRY jest max do 8 aut + jeszcze Puławy to ponad 10 aut spokojnie sie ustawi :gwizdanie: no chyba że chce Ci sie do Ryk podskoczyć :decayed:

dobrze wiesz jak jest :kwasny: nic tu nie można zebrać

W Siedlcach podobnie od 2 do max 4 aut, co chyba raz się tylko tak zdarzyło...

Opublikowano

Nie starasz sie :polew: u mnie małe ryki a skład na LRY jest max do 8 aut + jeszcze Puławy to ponad 10 aut spokojnie sie ustawi :gwizdanie: no chyba że chce Ci sie do Ryk podskoczyć :decayed:

dobrze wiesz jak jest :kwasny: nic tu nie można zebrać

W Siedlcach podobnie od 2 do max 4 aut, co chyba raz się tylko tak zdarzyło...

ojtam ojtam ;-)

Opublikowano
  • Autor

Nie starasz sie :polew: u mnie małe ryki a skład na LRY jest max do 8 aut + jeszcze Puławy to ponad 10 aut spokojnie sie ustawi :gwizdanie: no chyba że chce Ci sie do Ryk podskoczyć :decayed:

dobrze wiesz jak jest :kwasny: nic tu nie można zebrać

W Siedlcach podobnie od 2 do max 4 aut, co chyba raz się tylko tak zdarzyło...

czyli nie ciekawie....

ile macie do łukowa ? tam są spoty AKP i na ostatnim było 12autek

Kowi to jak na którą się ustawiamy ????

Opublikowano

Nie wiem, a na którą proponujesz, moze jakieś miejscówy na fotografie znasz :naughty: bo raczej napewno nie bedziemy sie ciąć na obowodnicy, musze auto mieć zdrowe do korekty :naughty:

niewiem cos co by pokazywało fajna panoramke garwolca, albo jakieś ciekawe inne warte ustrzelenia foty :naughty:

Opublikowano
  • Autor

może ok 13-stej?

coś znajdziemy ;)

fajnie by było porobić foty w trakcie jazdy co ty na to ? tylko potrzeba jeszcze trzecią osobę

Opublikowano

może ok 13-stej?

coś znajdziemy ;)

fajnie by było porobić foty w trakcie jazdy co ty na to ? tylko potrzeba jeszcze trzecią osobę

no w czasie jazdy jest miazga ale to też trzeba speca do tego, bo nie kazdy potrafi, mam kolege co ogarnia te tematy no ale jest w wawie teraz bardziej na stałe, w wakacje mielismy zamiar mojemu taka sesje zrobić, ale miałem ten felerny incydent z lublinkiem, a do tego przydał by sie najlepiej VW transporter dzwi sobie odsuwasz stawiasz na statyw i strzela bo z A4 to będzie po huju przez otwartą szybe złapac taki efekt :thumbdown:

hmm przed 13tą :mysli:

Opublikowano
  • Autor

spróbować zawsze można :wink4:

ile przed 13stą?

Opublikowano

spróbować zawsze można :wink4:

ile przed 13stą?

no mozna spróbować, a jki masz aparat???

najlepiej bedzie o 13, napisałem u siebie zapytanko czy ktoś reflektuje taki spot w garwolinie, mozesz napsiac na mazowieckiej stronie spotów tych mniejszych mzoę ktos sie skusi w końcu garwolec po drodze do wawy

Opublikowano
  • Autor

ja mam tylko C 400D

to piszę że o 13-stej spot

Opublikowano

ja mam tylko C 400D

to piszę że o 13-stej spot

a widzisz ty masz lustro :decayed: a tym trzeba umieć fotografować, bo nie kazdy bedzie potrafił dobrze ustawic i zrobic fotke :wink4:

rozreklamuj to spociwo bo głupio będzie jak znowu bedą stały same LRY moze LPU w garwolinie :polew: :polew: i następny Panie odwiedzasz u nas :decayed:

Opublikowano

Przenoszę się tutaj coby nie zaśmiecać Minska. Na 95% będę. Numer komóry by się jakiś przydał w razie gdybym bładził....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.