Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Garwolin i okolice spot........

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Ja też chcę logi, płacę browarami :decayed:

ile tych browarów ? :naughty: no ale ja nie przeliczam na takie trunki wystarczy dwanaście butelek wódki :gwizdanie:
Opublikowano

Ja też chcę logi, płacę browarami :decayed:

ile tych browarów ? :naughty: no ale ja nie przeliczam na takie trunki wystarczy dwanaście butelek wódki :gwizdanie:

Zdzierca.... myślałem o 4-paku... :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ja też chcę logi, płacę browarami :decayed:

ile tych browarów ? :naughty: no ale ja nie przeliczam na takie trunki wystarczy dwanaście butelek wódki :gwizdanie:

Zdzierca.... myślałem o 4-paku... :decayed:

za czteropak to Ty siedzisz na fotelu pasażera i logujesz a ja wciskam gaz w Twoim autku :decayed: nie ma to jak pałowanie czyjegoś auta :gwizdanie:
Opublikowano

Ja też chcę logi, płacę browarami :decayed:

ile tych browarów ? :naughty: no ale ja nie przeliczam na takie trunki wystarczy dwanaście butelek wódki :gwizdanie:

Zdzierca.... myślałem o 4-paku... :decayed:

za czteropak to Ty siedzisz na fotelu pasażera i logujesz a ja wciskam gaz w Twoim autku :decayed: nie ma to jak pałowanie czyjegoś auta :gwizdanie:

U mnie o to chodzi, że nie ma bardzo co pałować... nie ma problemu mogę siedzieć z boku, tylko powiesz mi jaki klawisz mam wciskać :decayed:

Opublikowano
  • Autor

a takie buty :wink4:

tylko i wyłącznie "delete" :kox:

Opublikowano

A na poważnie mogę liczyć na zrobienie logów za 4 paka? Czy mam więcej szykować?

Opublikowano

Może i ja się zjawię :naughty::kox:

Opublikowano

no teraz widac postepy, wkońcu goscie nie decydują :decayed:

Opublikowano

zapraszamy :) poza tym zawsze jestescie mile widziani i widziane :P ale to chyba wiemy juz :)

Opublikowano
  • Autor

no teraz widac postepy, wkońcu goscie nie decydują :decayed:

kowi trochę musisz pomóc w decydowaniu bo nie wiele można zdziałać :gwizdanie:

tak jak napisałem niedziela 30.10 godz 14 ;)

ps, pierwszy post będzie podwieszony także info będzie widoczne zawsze :decayed:

Opublikowano

no teraz widac postepy, wkońcu goscie nie decydują :decayed:

Ja tam zawsze byłem chętny...

Opublikowano
  • Autor

no teraz widac postepy, wkońcu goscie nie decydują :decayed:

Ja tam zawsze byłem chętny...

przyjedziesz będziemy pół drogi razem wracać ;)
Opublikowano

no to mamy ustalone 30.10.2011 godzina 14 standardowo pod tesco?

Opublikowano
  • Autor

no to mamy ustalone 30.10.2011 godzina 14 standardowo pod tesco?

a co jest napisane :naughty:
Opublikowano

Podaj jakąś ulicę żebym się nie motał jak ostatnio...

Opublikowano
  • Autor

o której będziesz jechał i którędy to polecimy razem :wink4:

Opublikowano

Na Wodynie, Seroczyn itd.. wyjazd pewnie koło 13 z Siedlec

Opublikowano
  • Autor

Na Wodynie, Seroczyn itd.. wyjazd pewnie koło 13 z Siedlec

no to nie jedź jak ostatnio przez stoczek tylko skrótem seroczyn->żebraczka-> oleksianka-> iwowe-> laliny->chromin ( i jak pasuje to jak będziesz na rondzie w oleksiance to dzwonisz do mnie i ja się dołączam)
Opublikowano

no to mamy ustalone 30.10.2011 godzina 14 standardowo pod tesco?

a co jest napisane :naughty:

pisałem z gg na komorce i nie widziałem że już podpięte jest :P

będę napewno :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.