Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Garwolin i okolice spot........

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zbyt kiepsko to rozgłaszacie :P ja to póki co odpadam ze zlotów, roboty sporo mi wpadło

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Dlaczego Krzyniu usunąłeś mnie z listy znajomych? Już mnie nie lubisz?:whistling:

Opublikowano
  • Autor

że co zrobiłem ? ja nic nie klikam ani na tak ani na nie .

Opublikowano

siemka pany :)

Ej no do mnie tez nic nie piszecie nie ładnie :) no wlaśnie kiedy robimy spota w Garwo? jak by co to jestem chetny byłem teraz w BT było super :))był ktoś z was ? był jeden kolega z okolic Ryk ale nie pamiętam jego nicka

Opublikowano
siemka pany :)

Ej no do mnie tez nic nie piszecie nie ładnie :) no wlaśnie kiedy robimy spota w Garwo? jak by co to jestem chetny byłem teraz w BT było super :))był ktoś z was ? był jeden kolega z okolic Ryk ale nie pamiętam jego nicka

Armistead był tylko

Wystarczy że zaczniecie pisać na tym watku to nowi zobaczą to cos sie zoorganizuje, przecież przyjezdni nie będą ciagle organizować spotów w garwo:hi:

Opublikowano
siemka pany :)

Ej no do mnie tez nic nie piszecie nie ładnie :) no wlaśnie kiedy robimy spota w Garwo? jak by co to jestem chetny byłem teraz w BT było super :))był ktoś z was ? był jeden kolega z okolic Ryk ale nie pamiętam jego nicka

Ja byłem:hi:

Opublikowano

no to kiedy w takim razie jakieś spotkanko organizujemy co??

Opublikowano
  • Autor

ja już nic nie chce proponować, bo już wiem jak to się kończy... :/

także dajcie propozycję, będziemy coś ustalać a jak już będzie konkret to wpiszę w tytule ! ;)

Opublikowano

no no zgadza sie czerwone fele :)) jak tam szcześliwie wróciliście bo my dopiero w środę w nocy dotarliśmy :)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Witam Wszystkich...

jak byście organizowali jakiś spocik w Garwolinie to jestem chętny... Od czwartku jestem posiadaczem A4 i jak narazie mam więcej stresu niż radości z jazdy ;) Będę obserwował wątek na bieżąco

Opublikowano
  • Autor

to co pany kiedy spota robimy > ? dawać propozycje :)

Opublikowano

no Panowie może teraz na dniach coś wymyślimy?? nie wiem sobota może??

Opublikowano

ja odpadam, auto totalnie nie sprawne:facepalm: ale fajnie by było jak byscie cos ukręcili w końcu:wink:

Opublikowano

podpora wału wyciagnieta z całym wałem auto nie jeżdzi

Opublikowano

ehh no szkoda :/

Panowie to jak spotkanko kiedy sie ustawiamy ??

---------- Post dopisany at 14:16 ---------- Poprzedni post napisany at 14:16 ----------

ehh no szkoda :/

Panowie to jak spotkanko kiedy sie ustawiamy ??

Opublikowano
  • Autor

podawać propozycję :)

---------- Post dopisany at 08:51 ---------- Poprzedni post napisany at 08:50 ----------

coś będziemy ustalać :)

---------- Post dopisany at 08:51 ---------- Poprzedni post napisany at 08:51 ----------

coś będziemy ustalać :)

Opublikowano

To kiedy ten spocik? :) Coś mi prztyka podczas ruszania (na bank do wymiany przegub) ale nie wiem czy to on...chciał bym wykluczyć skrzynię - i potrzebuje fachowej oceny kogoś zorientowanego. Ja puki co w temacie audi jestem totalnie zielony ;)

Opublikowano

róbcie róbcie:jerk: moze i ja sie pojawie o ile nie uda mi sie wstawic auta do lakiernika teraz, jutro bede miał wał na aucie i wkońcu bedzie jeżdzić:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.