Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Garwolin i okolice spot........

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

A bedą jakieś atrakcje :decayed: to może ja sie wybiore o ile swojego parcha odbiore od lekarza :gwizdanie:

będą :naughty::kox:
Opublikowano

siema o której się zbieracie w niedzielę to może zajedziemy razem z kaliko44 :cool1:

Opublikowano

Nowa kolekcja odzieży klubowej

>> WIOSNA - LATO 2009 <<

Serdecznie Wszystkich zapraszam na zakupy :hi:

Opublikowano
  • Autor

siema o której się zbieracie w niedzielę to może zajedziemy razem z kaliko44 :cool1:

no z niedzielą to chyba będzie problem bo szykuje nam się wypad jednośladami do Kazimierza [więcej info u Korzenia]
Opublikowano

to dawajcie w czwartek na mińsku :cool1:

Opublikowano

to dawajcie w czwartek na mińsku :cool1:

W tygodniu troszkę ciężko....a do tego w ten czwartek chyba wstawiam auto do warsztatu na zmianę sprzęgła.....ale może koledzy z Mińska przyjada do Siedlec? tylko 2 - 3 h jazdy.....

Opublikowano
  • Autor

tylko 2 - 3 h jazdy.....

wahadełka :naughty: 3h to się do Częstochowy jedzie :decayed:
Opublikowano

tylko 2 - 3 h jazdy.....

wahadełka :naughty: 3h to się do Częstochowy jedzie :decayed:

troszke przesadziłem.....trase Siedlce - Mińsk ostatnio pokonałem w 1h 45 min

Opublikowano

to też h..ujowo, tyle czasu do Siedlec + pół godziny przez mińsk :wallbash:

Opublikowano

Co taka cisza u Was? Prezydenta witacie? :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

chłopaki coś nie mają pewnie czasu pisać albo spoty ich nie interesują .... ja nikogo nie witam a już na pewno nie tego ..... :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

(...) Wszędzie spotykał się z ludźmi, którzy nawet w deszczu czekali, by zobaczyć prezydenta(...) Cytat ze strony www Tygodnika Siedleckiego po spotkaniu miłościwie nam panującego... :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no bo jak się ma moher na głowie to i deszcz nie straszny :cool1:

Opublikowano

ale takim nasiąkniętym berecikiem to zabić można.......... :decayed:

Opublikowano

kur wa mac w Mińsku też wczoraj był, żebym wiedział wcześniej poszedłbym mu napluć w twarz :kwasny:

Opublikowano

franiu spokojnie, toz to nasz milosciwie panujacy przez lud moherowy wybrany.... i lepiej zmienic temat bo za te tematy kryminal grozi.

Opublikowano

racja ciiii... "oni" wszystko widzą kur..wy :cool1:

Opublikowano

A dajcie spokój pozamykali niektóre ulice od samego rana nawet do roboty się nie można było dostać i do południa sprzątanie jakby nie wiem co to miało być :sick3:

Ale fakt jak przejeżdzał to wszyscy lecieli za nim jak za cudotwórcą a dodam że deszcz padał :wallbash:

Opublikowano

w Siedlcach jak byl to odkurzaczem czyscili okoliczne chodniki i ulice, trawe na bacznosc stawiali....jak za Gierka...

Opublikowano

Panowie - kto ma ochotę polatać i trochę się odstresować sypiąc śmiercionośnymi kulami zapraszamy na Paintball w Warszawie

:kox:

Info w Podpisie.. :cool1::good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.