Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] B6 Quattro by Prince


Prince

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym pokazać moje pierwsze audi. Po wielu perturbacjach od tygodnia należy do mnie. Z biegiem czasu postaram się dostosować auto do moich oczekiwań i będę uzupełniał opis. Jestem otwarty na wszelkie sugestie.

Opis:

A4 B6 rok produkcji 2002

Silnik:

1.9 TDI QUATTRO 130 km

Wnętrze(bez szału):

- ABS, ESP

- 2x elektryczne szyby

- Klimatyzacja 2 strefy

- Elektryczne i podgrzewane lusterka

- Audi Concert

- Lodówka w schowku pasażera

- 6 x airbag

- Pakiet oświetlenia podłokietnik, popielniczka, kratki

Nadwozie:

- Seria

Plany:

- oświetlenie kratek nawiewów:thumbup1:

- RNS

- przyciemnienie szyb

- zmiana foteli na s-line z b7

- wymiana zużytych elementów wnętrza na nowe (klamki, climatronic, radio, tunel)

- naprawa schowka bo złamany zawias :thumbup1:

- felgi 18"

- dokładka tył na 2 wydechy :thumbup1:

- dokładka przód s-line :thumbup1:

- listwa na klapie s4 style :thumbup1:

- zdjęcie oznaczeń :thumbup1:

- lampy tył led :thumbup1:

- malowanie dokladek i progów - ostatecznie malowanie całego auta :thumbup1:

- ramki klubowe :thumbup1:

- chromy w grilach w czarny mat :thumbup1:

Zdjęcia po zakupie:

p5180452.jpg

p5180451sre.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyrwać w DE łatwo ale trzeba odpowiednio zapłacić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie quattro kupiłbym coś innego. Zależało mi własnie na napędzie. Moje auto jest krajowe, kupione i serwisowane w 3miescie.

btw właśnie przyszła dokładka przedniego zderzaka s-line :tongue4:

---------- Post dopisany 15-05-2012 at 20:17 ---------- Poprzedni post napisany 30-05-2011 at 14:34 ----------

Dawno mnie tu nie było, prawie rok:shock3: jakoś zajęty byłem. Przez ten czas niewiele zmieniło się w samochodzie. Zrobiłem oświetlenie kratek, kupiłem zderzak przedni s-line, zderzak tylni na 2 wydechy, końcówki wydechu o średnicy 90 mm listwe na klape s4 style,folię carbon 3m do oklejenia listew wewnątrz auta. Czekam jeszcze na lampy led na tył, a także szukam felg 18 calowych ale coś się zdecydować nie moge:facepalm: Wszystko to czeka na montaż. Z powodu (a może dzieki temu) kolizji drogowej postanowilem dołożyć troche kaski i pomalować całe auto. Wiadomo ma swoje lata i lakier nie jest już a najlepszym stanie, jakies wgniotki rysy itd. tak wiec lepiej całe pomalowac i bedzie jak nowe.

Zdjęcie uszkodzenia. Niby nic wielkiego ale boli...

20120423184953.jpg

---------- Post dopisany 03-06-2012 at 17:45 ---------- Poprzedni post napisany 15-05-2012 at 20:17 ----------

Auto wczoraj wyjechało z lakierni, za kilka dni powinno być wstępnie gotowe. Pozostanie mi montaż kilku akcesoriów i powinno wyglądać całkiem nieźle. Wczoraj pomalowałem kratki w czarny mat i wygladają prawie jak nowe - zobaczymy jak długo.

20120603173704.jpg

20120603174920.jpg

20120603174720.jpg

20120603175555.jpg

20120603175051.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nalepszy wybor jesli chodzi o ledy,szkoda ze takie cos sie stalo zawsze to koszta :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to jest na tym 3 zdjeciu??

i do czego ci to potrzebne:decayed:

Folia 3m imitacja carbonu. mam zamiar obkleić listwy wewnątrz auta:eusathink:

---------- Post dopisany at 11:44 ---------- Poprzedni post napisany at 11:41 ----------

nalepszy wybor jesli chodzi o ledy,szkoda ze takie cos sie stalo zawsze to koszta :kwasny:

też mi się tak wydaje. dobrze że nie z mojej winy bo bylby kłopot, a tak to koszty malowania zdecydowanie mniejsze.

---------- Post dopisany 18-08-2012 at 10:06 ---------- Poprzedni post napisany 04-06-2012 at 11:44 ----------

Audi zrobione od ponad miesiąca, wygląda całkiem ładnie jak na swoje lata:grin: niestety ledy które kupiłem już się zepsuły więc obecnie wróciły seryjne lampy. Postaram się dzisiaj zrobić jakieś foty ale tylko tel mam do dyspozycji. Na razie zdjęcie wnętrza po obklejeniu listew.

20120630095429.jpg

20120629180605.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co się dokładniej stało z tymi ledami? Też planuję w przyszłości kupić takie same...

Wnętrze po obklejeniu listew :good:

Czekam na więcej fot z zewnątrz :decayed: podwójny wydech z końcówkami itp :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie wygladaja teraz listwy daj jeszcze zdjecie calej deski...co z ledami sie stalo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie diody w lewej lampie przestały świecić wiec oddałem i czekam na decyzję. Kilka zdjęć żeby było widać jak autko obecnie wygląda. Wiem, wysoko stoi, taki trochę allroad obecnie jest ale do czasu, chociaż przy moim hobby to wysokie zawieszenie się przydaje.

20120818164500.jpg20120818164517.jpg

20120818164746.jpg

20120818164352.jpg

Co do wydechu to obecnie prezentuje się całkiem ładnie w porównaniu do poprzedniego

20120629141753.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez widze ze dokladki sa ciemniejsze-odwieczny problem srebrnego koloru,chyba ze ja takich lakiernikow trafialem jak mialem srebrny :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...