Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 2.0 tdi BLB

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Bartek o jakiej dokładce z leona mówisz ??

Opublikowano

ten Eibach o ile obniżył auto :mysli: -10mm?

jak dla mnie za słabo :cool1: mój 1BE siedzi chyba niżej,a ma -20mm :gwizdanie:

Opublikowano

Wydaje Ci sie Tomek. Auto stoi dokladnie tak jakby stanlo na 1BE.

Opublikowano

Eibach -35 mm, fotki nie oddają rzeczywistości. U mnie na fotkach też czasami nie widać tych -65 mm.

Opublikowano

Wydaje Ci sie Tomek. Auto stoi dokladnie tak jakby stanlo na 1BE.

może przód,ale tył w 1BE jest niżej.[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2009, 23:36_________________________________________________

Eibach -35 mm, fotki nie oddają rzeczywistości. U mnie na fotkach też czasami nie widać tych -65 mm.

tyle to na pewno niema :cool1:

Opublikowano

Wystarczy wziąć miarkę i seryjne auto i zmierzyć i porównać, ew. zmierz swoje i podaj ile przód i tył od podłoża i kolega porówna.

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Wg seryjnego zawiecha auto poszło w dół i to sporo bo wczesniej na 18 wygladał jak all road :)

Na zawieszeniu pisało -30mm ale jak auto postawie koło auta Mirona to jego b6 stoi na zawieszeniu 1BE jakby niżej. Tyle tylko ze ten Eibach jest nowy i z czasem auto jeszcze pojdzie w dół a u Mirona juz sprężynki mają przelot i sie ułożyły :gwizdanie:

Ale jestem zadowolony bo poprawił sie wyglad auta i zostało troche komfortu...[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2009, 06:20_________________________________________________Auto przeszło rezanie w środku i teraz naprawde juz nic nie robie :gwizdanie:

Zdjecia na 1 stronie

Opublikowano

Auto przeszło rezanie w środku i teraz naprawde juz nic nie robie

jasne :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano

może Majkiemu chodziło o rezanie w tym tygodniu :decayed:

Opublikowano
  • Autor

może Majkiemu chodziło o rezanie w tym tygodniu :decayed:

tak a w nastepnym tygodniu bede musiał wyprowadzic sie do auta bo moja druga połowa od 2 dni ze mną nie gada jak zobaczyła nowe graty w środku :polew:

Opublikowano

A4 to też może być fajne mieszkanie, w końcu to avant :polew:

Opublikowano

Auto przeszło rezanie w środku i teraz naprawde juz nic nie robie :gwizdanie:

Zdjecia na 1 stronie

:good: RNSik wymiata i jeszcze DVD... :cool1:

Co do tych kolejnych modów to zobaczymy ile wytrzymasz... :naughty: :naughty:

Opublikowano

MAJKI powiem ci ze znow rzucilem okiem na ten wykres i jestem od wrazeniem tej twojej serii , a po programie to juz wogoe , niezle masz dojebane dych Nm :cool1: jestem pewniem u mnie tyle nie wyjdzie :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

MAJKI powiem ci ze znow rzucilem okiem na ten wykres i jestem od wrazeniem tej twojej serii , a po programie to juz wogoe , niezle masz dojebane dych Nm :cool1: jestem pewniem u mnie tyle nie wyjdzie :rolleyes:

Tez jestem zadowolony, auto żwawo sie porusza ale siemian sie przejechał i powiedział że nie jedzie :gwizdanie:

Opublikowano

środek zupełnie inny po modach :good:

Opublikowano

Autko cacy tylko te dywaniki jakieś niespasowane... :/

Opublikowano
  • Autor

Autko cacy tylko te dywaniki jakieś niespasowane... :/

Dywany są z B5 i tylko na zime bo są gumowe :wink4:

Opublikowano

No to niech będzie :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.