Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] Zgrzeszyłem...ale dobrze mi z tym! Audi ... KILLER!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Faktem jest, że jest to wynik z kompa :gwizdanie: ale nie jeszcze ponownie pod korek, więc nie mogę potwierdzić.

Mówisz, że aż takie rozbieżności są :mysli:

Sam się trochę dziwię, że teraz głównie po mieście jeżdżę i nic się nie podnosi.

Sprawdzimy przy tankowaniu jak to jest.

A to komputer można jakoś regulować?

Opublikowano

A to komputer można jakoś regulować?

tak :decayed: .

Opublikowano
  • Autor

A to komputer można jakoś regulować?

tak :decayed: .

Wiesz coś więcej nt. temat, bo dzisiaj będę się podpinał w celu kodowania gadżetów, więc może coś by tam mi gościu ogarnął :mysli:

Opublikowano

A to komputer można jakoś regulować?

tak :decayed: .

Wiesz coś więcej nt. temat, bo dzisiaj będę się podpinał w celu kodowania gadżetów, więc może coś by tam mi gościu ogarnął :mysli:

jak Ci gosc nie ogarnie to Ci powiem :naughty: , dajmy mu szanse napewno wie jak to zrobic skoro sie wpina .

Co chcesz zakodowac ? Bo ja tez cos tam czasem koduje :wink4:

Opublikowano
  • Autor

A to komputer można jakoś regulować?

tak :decayed: .

Wiesz coś więcej nt. temat, bo dzisiaj będę się podpinał w celu kodowania gadżetów, więc może coś by tam mi gościu ogarnął :mysli:

jak Ci gosc nie ogarnie to Ci powiem :naughty: , dajmy mu szanse napewno wie jak to zrobic skoro sie wpina .

Co chcesz zakodowac ? Bo ja tez cos tam czasem koduje :wink4:

Mów o co biega, bo nawet nie wiem, co mam mu powiedzieć. Że ma mi spalanie podnieść, bo za niskie mam :tongue4:

Światła dzienne + odprowadzanie jest na dzisiaj w planie - mam nadzieję, że się wyrobię, bo musze najpierw kupić opony szybko :wallbash:

Dziurka się na boku zrobiła, a myślałem, że ten sezon przejeżdżę :kwasny:

Opublikowano

Odprowadzanie masz przeciez. Jak wychodzisz z auta to kliknij dlugie i zamknij auto . Powinny sie palic swiatla i zgasna po czasie . chociaz jak masz czujnik zmierzchu (ja nie mam ) to moze sie to da jeszcze ustawic.

Soolek szczerze to nie ustawisz tego spalania na kompie jak nie wiesz ile dokladnie Ci spala !. bo to trzeba procentowo podniesc.

Opublikowano
  • Autor

Odprowadzanie masz przeciez. Jak wychodzisz z auta to kliknij dlugie i zamknij auto . Powinny sie palic swiatla i zgasna po czasie . chociaz jak masz czujnik zmierzchu (ja nie mam ) to moze sie to da jeszcze ustawic.

Soolek szczerze to nie ustawisz tego spalania na kompie jak nie wiesz ile dokladnie Ci spala !. bo to trzeba procentowo podniesc.

Aaaaaa, takie bajki mówisz, procentowo.

No to faktycznie najpierw trzeba potestować.[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 12:52_________________________________________________Hehe, faktycznie zenon może mnie odprowadzać do domu :decayed:

Ale ja mam ustawić odprowadzanie w halogenach, żeby Zenka oszczędzać.

Opublikowano

to zapytaj ktory parametr on ustawia ?

p.s. zenek w e46 chyba sie latwo demontuje (tzn odblysnik). Da sie wyciagnac lampe bez zdejmowania zderzaka ?

Opublikowano
  • Autor

to zapytaj ktory parametr on ustawia ?

p.s. zenek w e46 chyba sie latwo demontuje (tzn odblysnik). Da sie wyciagnac lampe bez zdejmowania zderzaka ?

Na domowym kompie mam jakąś rozpiskę, więc Ci później puszczę.

Lampy nie wiem jak się demontuje, ale napewno od przodu można zdjąć sam klosz, więc odbłyśnik pewnie też jakoś wyjdzie.

Opublikowano

to zapytaj ktory parametr on ustawia ?

p.s. zenek w e46 chyba sie latwo demontuje (tzn odblysnik). Da sie wyciagnac lampe bez zdejmowania zderzaka ?

Na domowym kompie mam jakąś rozpiskę, więc Ci później puszczę.

Lampy nie wiem jak się demontuje, ale napewno od przodu można zdjąć sam klosz, więc odbłyśnik pewnie też jakoś wyjdzie.

no to bym sie wdzienne nie bawil tylko jezdzil na xenonach a potem sobie to zregenerowal . :hi: bo w e9x nie wyjmiesz odblysnika jako tako bez rozklejania lampy :wallbash: :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

to zapytaj ktory parametr on ustawia ?

p.s. zenek w e46 chyba sie latwo demontuje (tzn odblysnik). Da sie wyciagnac lampe bez zdejmowania zderzaka ?

Na domowym kompie mam jakąś rozpiskę, więc Ci później puszczę.

Lampy nie wiem jak się demontuje, ale napewno od przodu można zdjąć sam klosz, więc odbłyśnik pewnie też jakoś wyjdzie.

no to bym sie wdzienne nie bawil tylko jezdzil na xenonach a potem sobie to zregenerowal . :hi: bo w e9x nie wyjmiesz odblysnika jako tako bez rozklejania lampy :wallbash: :wallbash:

Dziennie fajnie wyglądają + duże piwo za ustawienie, więc przyszaleję.

A na Zenonach i tak będę mógł jeździć, jak mi się znudzi - zależy od ustawienia przełącznika.

Opublikowano

Tak wiem . Tyle ze na zerze zawsze zapala sie dzienne w E9x mozna to wylaczyc z Idrive'a ,ale wsumie ...niech sie pala - jak zapomnisz to bedziesz mial jak bedziesz chcial Zenka to zapalisz sobie mijania .

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Mały apdejcik w pierwszym poście :gwizdanie:

Opublikowano

fajne w bmw e46 jest to ze czesto sa 4 szyby w elektryce ;) a w a4 jak na zlosc przewaznie 2 ;)

ps. w fajnym stanie masz ta skorke na fotelach :good:

Opublikowano

przedni grill będzie pomalowany na czarno? :kox:

Opublikowano
  • Autor

przedni grill będzie pomalowany na czarno? :kox:

Ano :naughty:

Gdyby, nie cholerny brak czasu w ostatnich dwóch tygodniach, to już by były czarne nerki :wallbash:

Może jutro uda mi się wpaść do lakiernika :naughty:

Opublikowano

będzie kox :naughty:

Opublikowano
  • Autor

będzie kox :naughty:

Wiem :gwizdanie:

Opublikowano

Ale mi się ta beemka podoba :kox: :gwizdanie: :wink4: od kiedy zaglądam do Twojego wątku coraz bardziej przekonuję się do tego że następne po audi będzie takie właśnie BMW :decayed:

za***iste auto :good::naughty::wink4:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Ile generalnie chodzą teraz takie autka z tym motorem żeby coś sensownego kupić, nie koniecznie z takim wypasem jak Twoja sztuka :slina: ? :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.