Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany był dzisiaj spot?? Powiem tak zapomiałem ;(

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A ja znwou nie wstałem...

Idę dalej spać jak już ta godzina :gwizdanie:

Opublikowano

na a właściewie pod dębnickim woda ciągle się podnosi :gwizdanie:

Opublikowano

Krakow kocha fale

kra%C3%B3w%20kocha%20fale.jpg

:polew: :polew:
Opublikowano

Definicja powodzi : domy zalewa woda - ludzi krew :evil:

Opublikowano

Definicja powodzi : domy zalewa woda - ludzi krew :evil:

odebrałeś pazdziocha
Opublikowano

Definicja powodzi : domy zalewa woda - ludzi krew :evil:

odebrałeś pazdziocha

;( nie przekładnia pojechała dziś do naprawy , ma być na czwartek dopiero aczkolwiek jeszcze nie wiadomo czy da się ją naprawić bo podobno jest w kiepskim stanie :wallbash: ogólnie lipa ;( ;(
Opublikowano

Definicja powodzi : domy zalewa woda - ludzi krew :evil:

odebrałeś pazdziocha

;( nie przekładnia pojechała dziś do naprawy , ma być na czwartek dopiero aczkolwiek jeszcze nie wiadomo czy da się ją naprawić bo podobno jest w kiepskim stanie :wallbash: ogólnie lipa ;( ;(

będzie dobrze :good:
Opublikowano

miejmy nadzieję :wink4:

Opublikowano
Opublikowano

jak tam fotele Przemian :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
no przyznam że deczko bym się zdziwił gdybym pojechał do zakopca i zobaczył tyle śniegu :shocked: za***iście jak się stopi to jeszcze bardziej zasili rzeki ... that's wrong
Opublikowano

jak tam fotele Przemian :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Mega kox :)

Opublikowano

Boli Cię głowa?

Weź spie***j !

Stare :decayed:

Opublikowano

jak tam fotele Przemian :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Mega kox :)

nareszcie autko fajne sie robi :)

Opublikowano

Przed chwilą wracałem z MM2 nowohucką i bagry wylały pod tandetą a dokładnie jak się przecina wielicką :shocked:

Auta ledwo przejeżdżały a niektórzy mniej odważni stali na środku drogi na awaryjnych.

Ja z kolegą jechałem nową laguną i trochę nalało do auta :wallbash:

Dalej na nowohuckiej w okolicach koszykarskiej wisła mnie ro***bała swoimi gabarytami...

Opublikowano
  • Autor

Pany był dzisiaj spot?? Powiem tak zapomiałem ;(

Pewnie że był :kox: i dzieki za spota wszytskim obecnym :naughty:

Zółw : mostfl.jpg

Opublikowano

Pany był dzisiaj spot?? Powiem tak zapomiałem ;(

Pewnie że był :kox: i dzieki za spota wszytskim obecnym :naughty:

Zółw : mostfl.jpg

ja też dziękuję za spot dobrze że chociaż nas paru ma gumiaki :decayed:[br]Dopisany: 19 Maj 2010, 00:42_________________________________________________

jak tam fotele Przemian :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Mega kox :)

nareszcie autko fajne sie robi :)

Przemek walnij sobie jeszcze płomienie na masce i będzie prawie takie zajefajne jak Marka

Opublikowano

ewentualnie ręka Pudziana na drzwiach zrobi robotę :D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.