Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mnie też wkrótce czeka regeneracja :gwizdanie:

przekładni czy wątroby :naughty:

Wątroby :mysli: nie ma po czym :wink4: przekładnie miałem na myśli :tongue4:

jak nie masz "swojego człowieka" odezwij się na pw, wiem już gdzie tanio i solidnie :wink4:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
:siema::naughty:
Opublikowano

:hi:

podaj nr tych pokryw bo w etce do A6 nic takiego nie mogę znaleść

no ale to są do A4 a Ty masz A6 takie same są :gwizdanie:

wiesz nie zauważyłem :gwizdanie: chciałem nr części żeby zobaczyć pod jaką nazwą części to ETKA kwalifikuje dla A4 i czy coś takiego o podobnej nazwie występuje też w A6 bo po diagramach nic takiego do A6 nie widziałem

[br]Dopisany: 23 Maj 2010, 03:00_________________________________________________

30d0feabdfab4bc9med.jpg

4IQJA.jpg

Fele z A4 b7 2005r. Znaczki oczywiście w komplecie.

No, hmm :mysli:

w/g. mnie nie jest źle na B5 wyglądają na dużo większe niż u mnie a komfort jazdy jest OK

Opublikowano

KERCZI nie lansuj się tak po Fashion :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

gasimy...

Opublikowano

i kto tu sie lansowal ;p[br]Dopisany: 23 Maj 2010, 05:54_________________________________________________a tak w ogole to nie wiem czy dzien dobry czy dobranoc :decayed:

Opublikowano

Mnie też wkrótce czeka regeneracja :gwizdanie:

przekładni czy wątroby :naughty:

Wątroby :mysli: nie ma po czym :wink4: przekładnie miałem na myśli :tongue4:

jak nie masz "swojego człowieka" odezwij się na pw, wiem już gdzie tanio i solidnie :wink4:

Super, wkrótce na pewno sie odezwę :good:

Najpierw jednak muszę zawieszenie doprowadzić do normalności :gwizdanie:

a tak w ogole to nie wiem czy dzien dobry czy dobranoc :decayed:

Ja wiem :decayed: Dzieńdobry :hi:

Opublikowano

Dobry dzień :hi::decayed::kox:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

KERCZI nie lansuj się tak po Fashion :gwizdanie: :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 23 Maj 2010, 20:24_________________________________________________dziś na Tunig była firma która ma podobno wszystkie rodzaje żarówek ledowych do wszystkich samochodów :gwizdanie:

do B6 komplet 30 zł i podobno nie wywala błędów i są żywotne .Wyglądały solidnie i całkowicie inaczej niż wszystkie na allegro.

do DRL też maja ,mam namiar, zamówię i zobaczymy [br]Dopisany: 23 Maj 2010, 20:28_________________________________________________ogólnie warto było iść tylko do niezłych hostess :good: i BMW 6 w czarnym macie koleżanki z ulicy Wodnej :naughty:

Opublikowano

Pany dzisiaj w przegini jak sie jedzie na olkusz pyknął mi zdjecie fotoradar, widziałem jak lampa błysnęłą :wallbash: jechalem 70 a ograniczenie tam jest chyba do 50 bo to teren zabudowany. Jest jakas szansa, ze nie dostane zdjęcia?? Czy jak juz zrobił fote to nie ma zmiłuj i bedzie mandat?? Czy moze miśki wybierają te zdjęcia z największymi przegięciami ;(

http://www.antyradary.phi.pl/mapa_fotoradarow/f/przeginia.htm ten mi zrobił fote, oby tylko niunia fajnie wyszła :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

68fd4a4bd902cb1e.jpg

Wreszcie doczekałem się na niego, MóJ SYN KUBUŚ!! :)

Opublikowano

GRATULACJE :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

Gartulacje Mega :good:

Opublikowano

Gratki tatuśku :good: :good: :good:

Opublikowano

Gratki :good:

Opublikowano

mega13 :good:

jest pociecha :)

Opublikowano

Super gratulacje :oklaski:

Opublikowano

:hi: :hi:

gratki bobasa :good:

Opublikowano

A to jak każdy to też gratuluję małego :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.