Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

No to Panowie Było B7 ....... sprzedało się w Sobotę ;(

Dzieki Przemko za transporcik :notworthy:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zostało w KR czy poszło gdzieś dalej :?:

Opublikowano
  • Autor

Zostało w KR czy poszło gdzieś dalej :?:

poszło do TYCH :cool1:

Opublikowano

Zostało w KR czy poszło gdzieś dalej :?:

poszło do TYCH :cool1:

Zadowolony z kasy :?:

Opublikowano
  • Autor

Jarko, dżentelmeni o pieniadzach nie rozmawiają :decayed:

Opublikowano

Jarko, dżentelmeni o pieniadzach nie rozmawiają :decayed:

Nie pier...... :tongue4:

Pytam czy zadowolony jesteś, a nie ile dostałeś :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

i tak i nie :wink4:

Opublikowano

i tak i nie :wink4:

To co szukamy Cuber? :naughty:

Opublikowano

Heh, no zawsze mogłoby być lepiej :wink4:

Poszukujesz już następcy :?:

BTW kurde nie mogę się zdecydować na kapcie...

Brać 225/55/R16 7mm czy 205/55/R16 4mm...

Te drugie 100zł tańsze, ale też pewnie lepszy komfort jazdy :mysli:

Opublikowano
  • Autor

dla Ciebie Jarko to lepsze były by węższe :wink4: ale patrząc na ich bieznik to lepiej wez te pierwsze

To co szukamy Cuber? :naughty:

narazie jezdże Cabrio :wink4:

Opublikowano

No te 7mm to po jednym sezonie jazdy na A6...

Znalazłem jeszcze komplet 2szt 6,5mm i 2szt. 4mm rozmiar 205/55/R16

Opublikowano
  • Autor

No te 7mm to po jednym sezonie jazdy na A6...

Znalazłem jeszcze komplet 2szt 6,5mm i 2szt. 4mm rozmiar 205/55/R16

Jarko , zadzwon do chłopaków z Biskupic co są za Wieliczką jak sie jedzie na Gdów :cool1: zrobią dobre ceny no i kapcie mają niezłe :naughty:

Jak cos to tyrknij do mnie jutro to Ci podesle numer :wink4:

Opublikowano

No dzięki, jakoś się odezwę.

Oczywiście tam też sprawdzę,

ale jak już mam kupować to komplet na felgach i we wzorze jaki mi się spodoba a nie to co jest na stanie :wink4:

Jakby co to: http://www.a4-klub.pl/smf/felgi_i_opony/all_b5_felgi_16_do_avanta_ankieta-t134876.0.html;msg1616956#lastPost

BTW popraw se Cuber profil skoro cabrio teraz pomykasz :naughty:

No chyba że już coś w salonie z 2010 zamówiłeś :decayed:

Opublikowano

ogólnie warto było iść tylko do niezłych hostess :good: i BMW 6 w czarnym macie koleżanki z ulicy Wodnej :naughty:

Ta koleżanka to jest Sylwia, znam ją z dawnych spotów u pimpów :decayed:

Nie znam drugiej takiej fanki oddanej marce BMW :naughty:[br]Dopisany: 24 Maj 2010, 00:53_________________________________________________Rafał GRATULUJĘ!!!! :>[br]Dopisany: 24 Maj 2010, 00:54_________________________________________________

narazie jezdże Cabrio :wink4:

No właśnie widziałem Cię wieczorem jak stałeś w korku pod górę na wiślickiej i nawet mnie nie zauważyłeś, ja zjeżdżałem na Nowohucką, później do Ciebie dzwoniłem :gwizdanie:

Opublikowano
:hi: Panowie i Panie
Opublikowano

:hi: Panowie i Panie

Elo :hi:

Opublikowano

:afro: joł joł madafaka

Kerczi jaki masz kabelek do VAG-a na jaką wersję oprog.?

Opublikowano

Panowie weźcie vaga we wtorek na spota, wyskoczyła mi inspekcja 1n1 i trza ją wykasować Pixi albo Kerczi :wink4:

Opublikowano

Tomek 704

Ja chyba bede mial...

Opublikowano

Panowie weźcie vaga we wtorek na spota, wyskoczyła mi inspekcja 1n1 i trza ją wykasować Pixi albo Kerczi :wink4:

No właśnie miałem pytać o Pixiego bo w sobotę wszczepiłem LWR i czujniki od poziomowania xenonów i trzeba mu teraz zadać wartości podstawowe i coś chyba mój kabelek się nie łączy czytałem że nie każdy potrafi zrobić tą adaptacje a Pixi ma chyba oryginał więc jak by był z kablem to byłoby super jutro jeszcze spróbuję bo znalazłem inny opis tej adaptacji a ja to robiłem trochę w inny sposób

Tomek 704

Ja chyba bede mial...

:( to masz ten co 704.1 te pierwsze z CAN-em więc chyba będzie to samo wiem że chyba Pixi ma 800..coś tam VCDS

Spadam nara bo z rańca trzeba wstać jak nie uda mi się jutro z tą adaptacją to Ci dam znać Kerczi to wziąłbyś swój na spota może jednak coś jest z moim.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.