Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dawid

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dawid

juz juz? dzis podjechac?

Opublikowano

Dawid

juz juz? dzis podjechac?

nie nie chciało mi się jechać po nie :naughty::polew:

Opublikowano

Wąski wpadłbyś dzisiaj na spota hmmmm? :cool1::decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Wąski wpadłbyś dzisiaj na spota hmmmm? :cool1::decayed: :decayed: :decayed:

a po co :polew:
Opublikowano

Wąski wpadłbyś dzisiaj na spota hmmmm? :cool1::decayed: :decayed: :decayed:

a po co :polew:

dawno Cie nie widzialem HE HE HE :polew:[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2010, 14:05_________________________________________________a tak na powaznie Robert, to kiedy moge podjechac :przebiegly:

Opublikowano

jutro :wink4:

Opublikowano

dziś dostałem drugą taką przetwornice i teraz jest :kox:

24955475.jpg

Porównanie:

27861963.jpg

Jak ktoś chce dobre przetwornice to mogę polecić jakie :naughty: :naughty:

Opublikowano

chlopaki chłopacy jak chcecie sie poklocic to PW :polew:

Nie przeszkadzaj kolegom z Ruczaja w yntelygentnej konwresacji :decayed:

Panowie czy taka felga spasuje do mojej furmanki???

7,50JX17H2 ET45

Si Panie, podejdzie.

Poszperaj jeszcze w podwieszonych tematach w dziale "Felgi i Opony" to znajdziesz kilka ciekawych linków :wink4:

Jak ktoś chce dobre przetwornice to mogę polecić jakie :naughty: :naughty:

To polecaj bo chcem takie :>

Opublikowano

dekory przy tej alkantarze sa do przezycia....silnik tez :)

jedynie nie do przezycia jest spalanie... :confused4:

Opublikowano

:hi: Dobry

Panowie czy taka felga spasuje do mojej furmanki???

7,50JX17H2 ET45

To nominał dla 17" dla A4

but na to nominał 225-235

A nie wolałbyś mieć mniejszego ET tak koło 35 (1cm szerzej na stronę) a może i mniej :naughty: byłby trochę bardziej napompowany chociaż ty masz te dystanse od Cubera

masz czy je wywaliłeś?

Opublikowano

mam dystanse,

chce jedna felge kupic na zapas i chcialem sie tylko upewnic czy wejdzie mi na zacisk z s4?!

Opublikowano

Karol jak zmieniałeś kierę to zmieniałeś też taśmę czy czy stara pasowała?

Opublikowano

zalezy z jakiej kiery na jaka :)

jak wkladasz kiere z b7 do b6 albo multi do zwyklej bez tempomatu/multi to musisz wymienic modul,tasme bo jest 6 pinowa a potrzebujesz 12pinowej

Opublikowano

Jak ktoś chce dobre przetwornice to mogę polecić jakie :naughty: :naughty:

To polecaj bo chcem takie :>

Testowaliśmy 4 typy przetwornic, Slimy czarne z filtrami, zwykłe no i te "największe". Jak się okazuje te które są najbardziej wydajne to te bardzo duże. One charakteryzują się tym że na dole mają naklejkę QC PASS

111111111rj.jpg

oraz z boku na obudowie wypalony numer seryjny na czarno (nie na naklejce) - każda inny i datę produkcji (nie zrobiłem zdjęcia). Inne tego nie mają.

To są największe przetwornice z wszystkich. Są szersze od tych jakie są teraz zwykłe (nie slimy) o jakieś ~0.5CM.

Dodatkowo mają jeszcze czarny Kapselek na środku (pokazane na fotce złej przetwornicy, która tego nie ma w którym miejscu, gdyż tamte już założone, a nie zrobiłem poglądowej foty)

38077937.jpg

Jak ktoś chce to dostałem ją na BALICKIEJ 160, bo tamten człowiek u którego kiedyś się zaopatrywałem już się tym nie zajmuję.

EDIT:

coś takiego:

pokazp.jpg

Opublikowano

ale wybrzeze kosci sloniowej napieralo w koncowce :kox:

Opublikowano

zalezy z jakiej kiery na jaka :)

jak wkladasz kiere z b7 do b6 albo multi do zwyklej bez tempomatu/multi to musisz wymienic modul,tasme bo jest 6 pinowa a potrzebujesz 12pinowej

B7 multi na kkiera taka jak twoja TT/S3 ale z manetkami F1 pod automat pewnie już dla samych manetek trzeba będzię zmienić taśmę ale gdyby ich nie zakładać to..?

Opublikowano

jak masz juz tempomat (dokladniej to zalezy od modulu ktory masz) wczesniej to nic nie musisz zmieniac i lopatki beda dzialaly :)[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2010, 18:15_________________________________________________zbierac dupki na spota...[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2010, 18:29_________________________________________________Co Brazyliana to Brazyliana...brama pieeeekna

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.