Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chętny ktoś jutro popołudniu na hamowanie ośki ?

cenę będę znał jutro, ale myślę, że ok 50 zł

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

popoludniu tzn o ktorej??

i znowu....no i teraz trzeba popatrzec na nasza pilke....jestesmy 100lat za MURZYNAMI :)[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2010, 21:58_________________________________________________jak ja slysze te Koreanskie nazwiska wypowiadane przez Szaranowicza to musial sie pieknie upalic wczesniej :)))

Opublikowano

od 17

Opublikowano

Pany dzięki za Spota :)

Opublikowano

do ktorej?? i gdzie???

Opublikowano

Kamil ja chętnie podjadę :wink4:

Opublikowano

od 17

gdzie ?
Opublikowano

Dzieki za spota :cool1:

Opublikowano

chętny ktoś jutro popołudniu na hamowanie ośki ?

cenę będę znał jutro, ale myślę, że ok 50 zł

ja chętny :wink4:[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2010, 23:36_________________________________________________

od 17

gdzie ?

na hamowni :decayed:[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2010, 23:37_________________________________________________

chlopaki chłopacy jak chcecie sie poklocic to PW :polew:

Nie przeszkadzaj kolegom z Ruczaja w yntelygentnej konwresacji :decayed:

z Ruczaju Jarku , z Ruczaju :kox:

poza tym ja jestem z klinów , boseron z borku a ogr z ruczaj(a)u więc wiesz... :decayed:

[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2010, 23:38_________________________________________________

Dzieki za spota :cool1:

spoko :good:[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2010, 23:39_________________________________________________

Kamil ja chętnie podjadę :wink4:

a po co? :naughty:

Opublikowano

chętny ktoś jutro popołudniu na hamowanie ośki ?

cenę będę znał jutro, ale myślę, że ok 50 zł

ja chętny :wink4:[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2010, 23:36_________________________________________________

od 17

gdzie ?

na hamowni :decayed:[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2010, 23:37_________________________________________________

chlopaki chłopacy jak chcecie sie poklocic to PW :polew:

Nie przeszkadzaj kolegom z Ruczaja w yntelygentnej konwresacji :decayed:

z Ruczaju Jarku , z Ruczaju :kox:

poza tym ja jestem z klinów , boseron z borku a ogr z ruczaj(a)u więc wiesz... :decayed:

[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2010, 23:38_________________________________________________

zapytaj Pabla to Ci powie ze nie ma kogo czego...MEDIA MARKTA

wiec nie znasz sie :polew: :polew: :polew:

Dzieki za spota :cool1:

spoko :good:[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2010, 23:39_________________________________________________

nie ma za co, naprawde dziekujemy Ci ze nie przyjezdzasz :tongue4:

Kamil ja chętnie podjadę :wink4:

a po co? :naughty:

po drodze :)

Opublikowano

Jarko komentuj ale mecze piłkarskie a nie czyjeś rozmowy

a pozatym należy odróżnić kłótnie od koleżeńskiej wymiany poglądów :wink4: szkoda ze nikt nie zauważył że to wszystko były żarty

Opublikowano

Gasimy :decayed:

:hi:

Opublikowano
:przebiegly:
Opublikowano

z Ruczaju Jarku , z Ruczaju :kox:

poza tym ja jestem z klinów , boseron z borku a ogr z ruczaj(a)u więc wiesz... :decayed:

Napisałem to z przekąsem, ale dzięki za objaśnienie :tongue4:

BTW wiem :decayed:

Jarko komentuj ale mecze piłkarskie a nie czyjeś rozmowy

Nie mów mi co mam robić :decayed:

Poza tym dystkutujecie na forum publicznym to i komentarzy możecie się spodziewać...

szkoda ze nikt nie zauważył że to wszystko były żarty

szkoda że Ty nie zauważyłeś że My z Karolem również żartowaliśmy :gwizdanie:

Opublikowano

halo Gady i inne ssaki

Opublikowano
Opublikowano

Jarko nie mow mi co mam robic....skads to znam :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2010, 08:51_________________________________________________tak w ogole to :hi: :hi: :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.