Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mawiają że zna na pamięć wspólrzędne każdego punktu w Europie.

a jako hobby uczy się na pamięć wysokości bezwzględnych....

...Król Pablo

Opublikowano

dzisiaj ogolnoKrakowski spot w wielu miejscach naraz ;p

Pod zajazdem był spot...

Samochodowo-telefonowy :kox:

Wczesniej byl spot o najwyzszej kulturze.... ;p[br]Dopisany: 26 Lipiec 2010, 19:24_________________________________________________

poza tym slyszalem ze maja dodac nowe POI do nawigacji...z rozstawieniem wszystkich kolegow Pabla...

Opublikowano

poza tym slyszalem ze maja dodac nowe POI do nawigacji...z rozstawieniem wszystkich kolegow Pabla...

Ale to Navi musiałą by mieć dodatkowy dysk z 10 TB...

...... tzn. zależy czy mówimy tylko o znajomych z Krk czy z całej Polski

Opublikowano

...... tzn. zależy czy mówimy tylko o znajomych z Krk czy z całej Polski

Europy :decayed:
Opublikowano

...... tzn. zależy czy mówimy tylko o znajomych z Krk czy z całej Polski

Europy :decayed:

ło f*ck...

to do każdej navi musieli by dodawać taki dysk:

computer-center-cern-01.jpg

a mogłoby być ciężko bo to się do byle przyczepy nie zmieści...[br]Dopisany: 26 Lipiec 2010, 19:44_________________________________________________już wystarczy że w MM musieli zrobić osobne pomieszczenie żeby magazynować baze klientów którym Pablo "załatwia" faktury:

SERVER%20ROOM.jpg

Opublikowano
:D :D :D
Opublikowano

666ft.jpg

PABLO zmieniłeś się, podobno w urlop stoisz na bramce w TAWIE :decayed:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

kurvva , zaczyna się :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Cuber , a czy Nex nie naruszył pkt.12 regulaminu forum? :mysli::naughty: :naughty: :decayed: :decayed: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Panowie i Panie :hi:

Opublikowano

kurvva , zaczyna się :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Cuber , a czy Nex nie naruszył pkt.12 regulaminu forum? :mysli::naughty: :naughty: :decayed: :decayed: :polew: :polew: :polew: :polew:

gdzie? :decayed: :decayed:

imelvis nie podrabiaj moich wypowiedzi :angry::decayed:

Opublikowano

Chłopaki ale daliście po piździe :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Chłopaki ale daliście po piździe :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:decayed: :decayed: :good: :good: :good:

Opublikowano

dobra do spania zmykam ale bez kapci z ledami czy gps-em od Pabla nie trafie chyba :decayed::naughty:

ok ok nie zaczynam już to taki żarcik na koniec dnia :hi:

Opublikowano

twoja lufa wskaże Ci droge... :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

twoja lufa wskaże Ci droge... :polew: :polew: :polew: :polew:

już wystrzelana :wink4:

Opublikowano

Pablo ja cię coraz częściej widzę ;p Coś robił w plazie miedzy 22-24 ??

Opublikowano
  • Autor

666ft.jpg

NEX to zdjecie puszczam mimochodem, NEXt time będzie drugi kropek :gwizdanie:

Opublikowano

NEX już słynie z tych fotek ale czasami powinien się zahamować bo ja nie będę tak samo wklejać go do jakiś poj. zdjęć jak dziecko które musi się odegrać..

Pablo ja cię coraz częściej widzę ;p Coś robił w plazie miedzy 22-24 ??

Byłem z młodą na bilardzie :wink4:

Opublikowano

Cuber dzieki za drina/y....

a Jarko za podwozke...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.