Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no to już nie przyjedzie teraz :polew: :polew: żeście wystraszyli chłopaka :cool1:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no to już nie przyjedzie teraz :polew: :polew: żeście wystraszyli chłopaka :cool1:

A myślisz, że dlaczego mnie jeszcze na spocie nie było :polew:

Opublikowano

żal.pl

Miss Polski - TOTALNIE SIĘ OŚMIESZYŁA?[br]Dopisany: 18 Sierpień 2010, 21:33_________________________________________________

dla porownania ogladnijcie wenezuele

http://www.pudelek.pl/artykul/26657/miss_polski_probuje_mowic_po_angielsku_wideo/

Opublikowano

dobra mięczaki :naughty: to w końcu ja zgaszę :decayed: :decayed:

Opublikowano

kpisz? :decayed:

Opublikowano

kpisz? :decayed:

Oczywiście :decayed:

Opublikowano

PABLO zestaw OK, jakoś działa :decayed:. Trochę się napociłem żeby to wszystko poprzeciągać, poukrywać i popodpinać na stałe :decayed:. Teraz powiedzcie mi gdzie mi to dobrze zestroją (dla niewtajemniczonych chodzi o zestrojenie radia CB z anteną)

Opublikowano

WY kpicie to ja gaszę :kox: :kox: :kox:

No to się cieszę że spasowało a cena też dobra myślę :naughty:

Zestroić możesz w M1 u chłopaków, Trzeniu cicho z szyderą :decayed:

A jak nie to gdzieś na zakopiańskiej stroją ale tego już Ci nie powiem bo nie znam adresu, jest kilka punktów w krk gdzie stroją także bez problemu znajdziesz.

Emelvis wielkie :notworthy::kox:

Opublikowano

dzien dobry :>

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

żal.pl

Miss Polski - TOTALNIE SIĘ OŚMIESZYŁA?[br]Dopisany: 18 Sierpień 2010, 21:33_________________________________________________

dla porownania ogladnijcie wenezuele

http://www.pudelek.pl/artykul/26657/miss_polski_probuje_mowic_po_angielsku_wideo/

słyszałem to wczoraj rano na planecie, lali z tego jak cholera, aż dziwne że laska pamięta sekwencję wdech-wydech :decayed:[br]Dopisany: 19 Sierpień 2010, 08:16_________________________________________________ :hi:
Opublikowano

WY kpicie to ja gaszę :kox: :kox: :kox:

No to się cieszę że spasowało a cena też dobra myślę :naughty:

Zestroić możesz w M1 u chłopaków, Trzeniu cicho z szyderą :decayed:

A jak nie to gdzieś na zakopiańskiej stroją ale tego już Ci nie powiem bo nie znam adresu, jest kilka punktów w krk gdzie stroją także bez problemu znajdziesz.

Emelvis wielkie :notworthy::kox:

Nie ma za co :)

Powiedz lepiej kiedy bedzie promocja na lożka w mm :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

joł :hi:

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

Witam Grono :hi:

Czy myślicie że to mogłoby pogodzić naród :mysli:

mVkc9-d401609d.jpg

Opublikowano
  • Autor

:polew:

dobre :good:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 19 Sierpień 2010, 11:15_________________________________________________

Trzeniu cicho z szyderą :decayed:

Pablo , nie zamierzam , co miałem napisać to napisałem i zdania nie zmienię :decayed:

No chyba że załatwisz fakturę :naughty::kox:

Opublikowano

kpisz? :decayed:

Oczywiście :decayed:

A chcesz żeby Janusz przyjechał do Ciebie :kox::polew:

Witam Grono :hi:

Czy myślicie że to mogłoby pogodzić naród :mysli:

mVkc9-d401609d.jpg

:slina::good:

Opublikowano
  • Autor

Jarko masz minusa..... miałes do mnie zadzwonić przed wyjazdem do hehloszyelemntoszy

Opublikowano

Brałem ze Sobą czarną skrzyneczkę to nie dzwoniłem.

No chyba że jeszcze o coś innego chodziło to przepraszam jeżeli zapomniałem :embarrassed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.