Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Boseron może następny raz przyjdz ze służbówką :naughty:

Zieluch bo to miasto jest

Cuber :th: jest coraz fajniej z autkiem

Opublikowano

Zmieniała się także organizacja ruchu na remontowym skrzyżowaniu u zbiegu ulic Zwierzynieckiej, Podwale, Franciszkańskiej i Straszewskiego.

Aktualnie jadąc od Wawelu ul. Straszewskiego nie da się jechać prosto jak to było dotychczas w ul. Podwale. Można za to skręcić w lewo w nowy odcinek ul. Zwierzynieckiej i w prawo w ul. Franciszkańską. Oczywiście z ul. Zwierzynieckiej również nie da się wjechać w ul. Podwale.

Opublikowano

Cuber słyszałem że te 2.0 tdi się całkiem przyjemnie wirusują :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Zieluch bo to miasto jest

zgrywus :naughty:

Opublikowano

Zieluch bo to miasto jest

zgrywus :naughty:

jak tam lakier dalej błysk kółek brak ?

Opublikowano

:hi:

Brakuje 14 tablic do zamówienia ktoś chętny???

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=145771.0

dlaczego na krakowskie zaglądają przybysze tylko jak chcą zarobić :wallbash: każdy umie czytać i jak będzie chciał to sobie zamówi!!!

A co w tym złego :?:

Przynajmniej wiadomo że coś się dzieje :gwizdanie:

Jarko nie w tym rzecz, wiesz ilu jest tu zarejestrowanych niby audi maniaków którzy tylko chcą zarobić pieniądze a maja w d*pie marke audi.... jezeli umiesz poruszać sie po forum i masz ochote kupić kubek lub tablice czy smyczke to wiesz gdzie tego szukać ,a pisanie ze brakuje mi jeszcze iluśtam sztuk do zamówienia wyprowadza mnie z równowagi!!!

jak każdy będzie na wszystkich forach umieszczał info ze swoich wątków to będzie niezły burdel

to tak jakbym napisał żeby ktoś pojechał na czerwonym albo bez pasów jak będe wlepiał mandaty bo brakuje mi jeszcze kilku sztuk żeby skończyć cały bloczek mandatowy i dostać premie :evil::decayed:

[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 13:35_________________________________________________a tak wogóle to dzień dobry , prawda ostatnio jestem nadto pobudzony, Trzeniek wie coś na ten temat bo mu sie oberwało

Opublikowano
:hi::kox:
Opublikowano

to tak jakbym napisał żeby ktoś pojechał na czerwonym albo bez pasów jak będe wlepiał mandaty bo brakuje mi jeszcze kilku sztuk żeby skończyć cały bloczek mandatowy i dostać premie :evil::decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a tak wogóle to dzień dobry , prawda ostatnio jestem nadto pobudzony, Trzeniek wie coś na ten temat bo mu sie oberwało

dostał z pały?? Czy mu z lufy pociągnąłeś :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

przynajmniej siemian mnie zrozumiał :decayed:

cześć Marek i cześc Dawid :hi:

Opublikowano

Mnie to nie przeszkadza, ale wiadomo - każdy ma własne fobie :wink4:

Z doświadczenia tylko dodam że wiem jak to jest - bez reklamy ciężko, niektórzy tu są strasznie zakręceni i nawet w zwijak nie wiedzą jak kliknąć :gwizdanie:

To tyle, temat nie wart dalszych dyskusji :wink4:

Opublikowano

hello Boseron. Jakby był konkurs na hasło miesiąca to mój głoś masz pewny :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 13:47_________________________________________________

Mnie to nie przeszkadza, ale wiadomo - każdy ma własne fobie :wink4:

Z doświadczenia tylko dodam że wiem jak to jest - bez reklamy ciężko, niektórzy tu są strasznie zakręceni i nawet w zwijak nie wiedzą jak kliknąć :gwizdanie:

To tyle, temat nie wart dalszych dyskusji :wink4:

to też jest racja, że pare osób coś sie mnie pytało i pól godziny im musialem tłumaczyć jak się klika w zwijak :decayed: :decayed:

Opublikowano

to odsyłaj ich do mnie jak im szybciutko wytłumacze jak klikać w zwijak, wystarczy rozwinąć szare komóry

p.s. a tak na marginesie już piąty raz od tygodnia dzwoni do mnie kobieta z cyfry czy nie chce HBO w rewelacyjnej cenie 19zł/miesiąc :wallbash: może to mnie tak zirytowało , bo po raz piąty jej mówie ze juz do mnie dzwoniła kika razy..... :wallbash:

Opublikowano

Podeśle :naughty:

Klubowiczów traktuj z grubej bańki :decayed:

Opublikowano

Podeśle :naughty:

Klubowiczów traktuj z grubej bańki :decayed:

hehe

a tak z innej beczki - planjemy coś na niedziele wymyśłić ciekawego do roboty :mysli:

strzelanka kręgle, bilard, karty lub coś innego.....

Opublikowano

Zieluch bo to miasto jest

zgrywus :naughty:

jak tam lakier dalej błysk kółek brak ?

Zapraszam do obejrzenia :)

Opublikowano
:hi: Pancie :gwizdanie: :cool1::kox::evil:
Opublikowano

:hi: Pancie :gwizdanie: :cool1::kox::evil:

pewnie kapcie do zmiany :kox:

Opublikowano

:hi: Pancie :gwizdanie: :cool1::kox::evil:

pewnie kapcie do zmiany :kox:

i dwumas i sprzeglo... :tongue4:

Opublikowano

:hi: Pancie :gwizdanie: :cool1::kox::evil:

pewnie kapcie do zmiany :kox:

i dwumas i sprzeglo... :tongue4:

:evil:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.