Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Pozdrowienia z KOLONII :)

Myśle ze pamietasz o gadżetach dla mnie :kox:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Raj. Przychodzi Ewa do Adama i mówi;

-Adam, Adam! chodź się ruchać!

-Ale,Ewa, Ty nie masz dziury!

Ewa poszła do bociana, i teraz bociany mają czerwone dzioby a kobiety dziurkę.

Ucieszona Ewa przybiega znów do Adama;

-Adam, już!? chodźmy teraz.

-Ale, Ewa, ty nie masz owłosienia!

Ewa poszła do pawiana, i od teraz pawiany mają gołe tyłki a kobiety owłosienie.

-Adam Adam! gotowe!, chodźmy!

-Ale ewa, Ty nie masz poślizgu!

...Ewa poszła do śledzia, i teraz nie wiadomo czy piz*a jebie śledziem czy śledź piz*ą.

Żona wielokrotnie namawia męża żeby skończył popijawy z kolegami,

były już groźby, prosby, ale mąż cały czas dzień w dzień wychodzi z

kolegami do baru i wraca po nocach pijany.

W końcu przestała mu mamrotać nad uchem.

Pewnego dnia mąż wrócił, po wizycie w barze, prawie że na czworaka.

Żona położyła męża na kanapie, rozebrała go, wzięła prezerwatywę,

napluła w nią i włożyła mu w tyłek.

Rano uradowana żona wstaje idzie do kuchni i widzi że jej mąż pali

nerwowo papierosy. Żona zapytała

- Kochanie jak ci minął wczorajszy wieczór z kolegami?

Na co mąż nerwowo wrzasnął

- Ja nie mam kolegów!

Opublikowano

dobrze ze śledzie nie są owłosione czerwone :polew:

Opublikowano

zieluch dzieki za kawke :wink4: :wink4:

Opublikowano

Dzięki również :hi:

Opublikowano

:siema:

Kuwa, jakaś masakra normalnie ostatnio...

Dopiero co wysrało mi łożysko z tyłu, przy okazji się okazało że tłoczek na owym kole był lekko zmęczony i mi zajechał czteromiesięczne klocki...

No dobra, przy okazji robiłem też przód po 45 tyś i gdyby nie rant na tarczy, który mi kabel od czujnika przeciął to bym pewnie jeszcze z 10tyś na tych klockach zrobił...

Od kilku dni sympatycznie gra mi przód zwieszenie, a głównie LF kupuję i gdyby tylko tyle to oki...

Ale właśnie dzisiaj mi zaczęło coś w sprzęgle skrzypieć - w lutym był wymieniany dwumas i tarcza :disgust:

No masakra, dwa miesiące spokoju to teraz na naprawy muszę tyrać :wallbash:

I niech mi ktoś powie że Audi to mało awaryjne auta :gwizdanie:

Chyba w Niemcowi na autobanach jak się śmiga...

Sie musiałem wyżalić :decayed:

Opublikowano

jarko ja od 3 miesięcy mam urwane kabelki od czujnika od klocków z przodu i jezdze bo klocka jeszcze sporo, zewżyj na krótko kabelki to błędu nie będzie pokazywać, a co do reszty to współczuje, mnie tez ostatnio moje auto zaskakuje na minus ale niestety audi nie jest nieśmiertelne :gwizdanie:

a tak wogóle to :hi:

Opublikowano

Przód już wymieniony.

Zapaliła kontrolka to pojechałem i kupiłem nowe ATE :decayed:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 07:11_________________________________________________ :kox::slina:

Opublikowano

jarko bo taka prawda że audi to auta tylko na niedziele :decayed:

Opublikowano

jarko bo taka prawda że audi to auta tylko na niedziele :decayed:

jak paski tylko że ładniejsze :naughty:

Opublikowano

jakiego tego ptaszka chcesz bo nie odpisałeś PW :gwizdanie:

Opublikowano

jak będę wiedział konkretnie to Ci napiszę

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
  • Autor
:siema::hi:
Opublikowano
:hi: Panowie dajcie mi proszę na prv nr do pabla bo na ten ktory mam nie moge się do niego dodzwonic
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:hi: Panowie dajcie mi proszę na prv nr do pabla bo na ten ktory mam nie moge się do niego dodzwonic

0 700 100 100

Hasło "Rysia"

Opublikowano
  • Autor

Nie Rysia a Ryszarda :naughty:

Opublikowano

i trzeba dodać że chcesz rozmawiac z Siarą Siarzewskim

Opublikowano

memory 5 :naughty:

Co z tymi parówkami wieczorem, walczymy coś :?:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.