Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak tylko ciekawe jak nie bedziesz wiedział kto ci to zrobił czy pojedziesz prosto po nowe do sklepu czy wulkanizatora probowac naprawic.

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nex, zrozum, opon z boku się nie wulkanizuje i tyle. Niestety taka jest prawda. Zaoszczędzisz 500zł ale jak wy***iesz gdzieś jak Ci opona pierdolnie i zabijesz siebie, swoje dziecko lub kogoś innego to też ciekawe czy będziesz taki kozak...[br]Dopisany: 07 Październik 2010, 23:44_________________________________________________kup jedną nową napewno będzie bezpieczniej jak będziesz miał nierówny bieżnik niż jak będziesz miał opone podklejaną na gumie do żucia...

Opublikowano

Ja sie z Wami więcej już nie umawiam...

Drugi week października, drugi week - a o trzecim myśleli...

Nie każdy może tak szastać terminami i weekandami dowoli...

Podobnie w sobotę - ja idę na miasto, jak ktoś chętny to zapraszam :good:

P.S. Sobota 09.10.2010r. start 21.00...

Opublikowano

:hi: :hi:

Pany zanim zmieniłem na zimówki to gdzieś przejebałem oponę i dziurka minimalna jest tu:

74386424.jpg

nie chcą się podjąć tego załatać bo indeks prędkości ZR i w ogóle że z boku się takich opon nie łata (byłem w 3 serwisach). Wiecie może gdzie to naprawią? Nie będę przecież kupował nowej opony jak te mają po 7,5 mm :wallbash: :wallbash:

ul.Wrocławska obok jednostki wojskowej firma Gromada ,tam z tego co wiem mogą Ci to zrobić :)

Opublikowano

:hi:

Pablo , nie maluj. Wiocha straszna...

Nex , ja kleiłem z boku i to w 19`. Miałem rozcięcie ok 1,5cm :naughty: po sklejeniu jeździłem ok 10 000km i nic się nie działo :wink4:

ale jakbym miał rodzinę to chyba kupiłbym nową oponę :decayed::wink4: :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 10:38_________________________________________________Jarko , gdzie będziesz tankował? :decayed:

Opublikowano

Nex , ja kleiłem z boku i to w 19`. Miałem rozcięcie ok 1,5cm :naughty: po sklejeniu jeździłem ok 10 000km i nic się nie działo :wink4:

ku***a a ja się już zdecydowałem na nowe :decayed:. 325zł/sztuka znalazłem nówki więc na następny sezon najprawdopodobniej kupię 2 nowe :wink4:.

Trzeniu a gdzie to kleiłeś jeśli można wiedzieć

Opublikowano

Jarko , gdzie będziesz tankował? :decayed:

Jeszcze nie mam pomysłu, ale raczej coś w okolicach rynku.

Dam znać jakby co.

ku***a a ja się już zdecydowałem na nowe :decayed:. 325zł/sztuka znalazłem nówki więc na następny sezon najprawdopodobniej kupię 2 nowe :wink4:.

Pisz do użytkownika Bedi - ma bardzo dobre ceny.

A jak coś to mam jeszcze nr kom.

Wysyła za pobraniem bez kosztów wysyłki :good:

Dzisiaj zamawiasz, do dwóch dni masz oponki pod domem :cool1:

Opublikowano

Nex , ja kleiłem z boku i to w 19`. Miałem rozcięcie ok 1,5cm :naughty: po sklejeniu jeździłem ok 10 000km i nic się nie działo :wink4:

ku***a a ja się już zdecydowałem na nowe :decayed:. 325zł/sztuka znalazłem nówki więc na następny sezon najprawdopodobniej kupię 2 nowe :wink4:.

Trzeniu a gdzie to kleiłeś jeśli można wiedzieć

u wulkanizatora :decayed:

Opublikowano

Nex , ja kleiłem z boku i to w 19`. Miałem rozcięcie ok 1,5cm :naughty: po sklejeniu jeździłem ok 10 000km i nic się nie działo :wink4:

ku***a a ja się już zdecydowałem na nowe :decayed:. 325zł/sztuka znalazłem nówki więc na następny sezon najprawdopodobniej kupię 2 nowe :wink4:.

:good: :good: :good: :good: :good: :good:

Opublikowano

W Sobote z Przemianem malujemy a wieczorem na meczyk idziemy :kox:

Cuber? :) To ja o czymś nie wiem ? :)

nie chce cie martwić ale o tym to ja już słyszałam w niedziele

ale tak to jest że najbardziej zainteresowani dowiadują się na końcu :tongue4:

Malujesz z nami ? :P Bo też coś o tym wpsominał :) Że w ramach pomocy będzie jakaś nagroda :D

ta nagroda...

dostaniesz do buzi :evil:

dzień dobry :wink4:

Opublikowano

dostaniesz do buzi :evil:

:kox: :kox: :kox:

Opublikowano

jarkobyłam, widziałam, klimat fajny, można się wybrac :naughty:

Opublikowano

jarkobyłam, widziałam, klimat fajny, można się wybrac :naughty:

Czytałem :good:

Chętnie bym się wybrał, ale może w następnym week :mysli:

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: Pancie[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 19:31_________________________________________________Panowie co sadzicie?? listwy boczne w drzwiach malowac w kolor czy zostawic w tym ori macie??
Opublikowano

ja jakbym miał czarne auto to zostawiłbym w ori macie

Opublikowano

Cuber....

fe669b32cfcc0efe.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.