Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 12 Październik 2010, 11:10_________________________________________________rex jak tam Subaryna :?: :naughty:

:hi:

Żyje, bulgocze, sapie - więc raczej ok :wink4:

Ze mną natomiast gorzej - załatwiony jestem konkretnie. Przynajmniej jest czas zaległości na PS3 nadrobić :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 12 Październik 2010, 11:10_________________________________________________rex jak tam Subaryna :?: :naughty:

:hi:

Żyje, bulgocze, sapie - więc raczej ok :wink4:

Ze mną natomiast gorzej - załatwiony jestem konkretnie. Przynajmniej jest czas zaległości na PS3 nadrobić :decayed:

Aha to wpadnij do mnie do MM jak wrócę z urlopu to Ci sprzedam grę :decayed: :decayed: :decayed:

A tak na serio nie wiem czy wiesz ale jest soft który można wrzucić na pen'a a potem wgrywasz na dysk twardy ps3 wtedy możesz robić ISO ori gier na ps3 i później odpalać z dysku :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Dał fotkę R8 i poszła szydera :polew:

Teraz już bardzo muszę uważać na kolegów Boseron'a :decayed:

326af6da690c2507m.jpg5c4878ada4ffae4am.jpg

:gwizdanie: :gwizdanie: nie pogada
Opublikowano
  • Autor

Robert i jak byłes w Gliwicach ? :cool1:

Opublikowano

Może dzisiaj spocik pod halą ??

Opublikowano

Może dzisiaj spocik pod halą ??

WHY NOT :kox:

Opublikowano
  • Autor

Może dzisiaj spocik pod halą ??

hmmm dzisiaj meczyk Polskich "piłkarzy" :cool1:

Opublikowano

Może dzisiaj spocik pod halą ??

hmmm dzisiaj meczyk Polskich "piłkarzy" :cool1:

Zapraszasz :gwizdanie:

A tak btw, hubert wołąkiewicz koleś z płońśka byłem z nim kiedyś, w dani na turnieju jeszcze za czasów olimpijczyka :>

Opublikowano
Opublikowano

@#$%%$# znowu mandat dostałem...

Opublikowano

@#$%%$# znowu mandat dostałem...

Bywa :decayed:

Opublikowano

:hi:

większy szacun mam dla kogoś kto startował od 0 a nawet za pożyczone i mu się udało niż jak ktoś wskakuje na stołek w rozkręconej firmie i się mniema za biznesmena.

Jak ja :P[br]Dopisany: 12 Październik 2010, 16:22_________________________________________________Panowie w sobote o 22:30 mam zarezerwowaną hale paintballową gdyby ktośchciał sie dołączyćto zapraszam

Opublikowano

Robert i jak byłes w Gliwicach ? :cool1:

nie bo mi się młody rozchorował :evil:
Opublikowano

Robert i jak byłes w Gliwicach ? :cool1:

nie bo mi się młody rozchorował :evil:

Queens :naughty:

Opublikowano

Robert i jak byłes w Gliwicach ? :cool1:

nie bo mi się młody rozchorował :evil:

Queens :naughty:

życie :( ale co zrobić
Opublikowano

ja rozumiem łoić wódę ale narkotyki to już patologia :decayed:

[br]Dopisany: 12 Październik 2010, 18:58_________________________________________________Fantomek ma rację , od 0 jest się bohaterem inaczej tylko pozorantem :decayed:[br]Dopisany: 12 Październik 2010, 18:58_________________________________________________dobry wieczór tak w ogóle :hi:[br]Dopisany: 12 Październik 2010, 18:59_________________________________________________Pablo , a nie mogłeś sobie zrobić tablic Fablo? :naughty:

Opublikowano

Drauzio Varella: "W dzisiejszym świecie wydaje się pięć razy więcej pieniędzy na środki zwiększające potencję i na silikon dla kobiet, niż na lekarstwa przeciw chorobie Alzheimera. Wynika z tego, że za kilka lat będziemy mieli mnóstwo starych kobiet z dużymi cycami i starych mężczyzn z twardymi c**jami. Za to nikt z nich nie będzie w stanie sobie przypomnieć , do czego im to jest potrzebne!"

Opublikowano

Pablo , a nie mogłeś sobie zrobić tablic Fablo? :naughty:

Nie

Opublikowano

Pablo , a nie mogłeś sobie zrobić tablic Fablo? :naughty:

Nie

a jakieś uzasadnienie czy cuś? :kox:

Opublikowano

Pablo , a nie mogłeś sobie zrobić tablic Fablo? :naughty:

Nie

a jakieś uzasadnienie czy cuś? :kox:

Trzeniu proszę Cię :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.