Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

To kto pojechał w koncu sie poslizgać ? :mysli:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dobre pytanie :decayed:

Niemniej dla mnie jest już jednak kurde trochę za późno...

Opublikowano

Ja teraz wróciłem dopiero z roboty :wallbash:

Ci którzy mieszkają na południu to jadą nadal do domu, po drodze do Myślenic domy w płomieniach, wszędzie policja, straż pożarna itp

Busy tak zapełnione że koła ocierają o nadkola.. [br]Dopisany: 01 Grudzień 2010, 23:20_________________________________________________Ja dzisiaj odpadam bo mam dość po tym dniu.

Opublikowano

spod hali targowej na sądową 55min :wallbash: dość ślizgania na dziś :kox:

Opublikowano

Panowie dzięki za ślzgawkę :D:kox:

Opublikowano

Panowie dzięki za ślzgawkę :D:kox:

Byliście :?: :naughty:

Opublikowano

of course :evil:

Opublikowano

Panowie dzięki za ślzgawkę :D:kox:

NIE MA ZA CO :):kox:

Moge Cie jeszcze kiedys przewiezc :)

Opublikowano

jak byście chcieli jutro zrobić poprawkę to się piszę :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2010, 00:13_________________________________________________

Polecam rondo obok Carrefoura na Medweckiego :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Nieśmiertelne moje rondko na osiedlu :naughty::kox: :kox: :kox:

A na pasie w tej chwili same świetliki latają tyle ślizga się fur :naughty:

Opublikowano

Ja też bardzo chętnie wieczorową porą :kox:

Opublikowano

Myślę że jutro możemy zrobić rekordową frekwencję na ślizganie :evil:

Opublikowano

Panowie dzięki za ślzgawkę :D:kox:

:gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

Dobre pytanie :decayed:

Niemniej dla mnie jest już jednak kurde trochę za późno...

A co? Zonka juz nie puscila? :>

Zieluch, dawid, dzieki za slizganie :naughty:

Ja jeszcze zahaczylem o kontrole drogowa :confused4: Jak to pan policjant stwierdzil "sprawdzaja audi i passaty, bo kradna" :wink4:

Opublikowano

Zawsze tak mówią :wink4:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2010, 02:08_________________________________________________Gasimy :hi:

Opublikowano

Ja jeszcze zahaczylem o kontrole drogowa :confused4: Jak to pan policjant stwierdzil "sprawdzaja audi i passaty, bo kradna" :wink4:

I DOBRZE :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Ja jeszcze zahaczylem o kontrole drogowa :confused4: Jak to pan policjant stwierdzil "sprawdzaja audi i passaty, bo kradna" :wink4:

I DOBRZE :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:good:

wiecie ile jest warte moje Audi :gwizdanie: 27 tyś :naughty:

Opublikowano

Ja jeszcze zahaczylem o kontrole drogowa :confused4: Jak to pan policjant stwierdzil "sprawdzaja audi i passaty, bo kradna" :wink4:

I DOBRZE :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:good:

wiecie ile jest warte moje Audi :gwizdanie: 27 tyś :naughty:

chesz sprzedac??? :gwizdanie:

Opublikowano

Ja jeszcze zahaczylem o kontrole drogowa :confused4: Jak to pan policjant stwierdzil "sprawdzaja audi i passaty, bo kradna" :wink4:

I DOBRZE :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:good:

wiecie ile jest warte moje Audi :gwizdanie: 27 tyś :naughty:

chesz sprzedac??? :gwizdanie:

a chcesz kupić :mysli: [br]Dopisany: 02 Grudzień 2010, 08:48_________________________________________________A4 2003 1,9 105 z przebiegiem 60 tys chce ktoś sedan :gwizdanie:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Dobre pytanie :decayed:

Niemniej dla mnie jest już jednak kurde trochę za późno...

A co? Zonka juz nie puscila? :>

Żołond - japa :decayed: :decayed:

Ale nawet o dziwo nie Żona :)

Nie uśmiechało mi się spac 5 godzin przed robota :kwasny:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.