Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Cuber

Jarko

Przemian

Kerczi

Boseron

Rafał Zawis

Daniel

David

Kolega Boserona

Robert OGr

Mariusz kumpel Cubra

Panowie decydowac sie :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:bry:

Ktoś jeszcze chętny na piłkę ? Fantomas? :naughty:

Jak będziecie zaczynać to ja będę prawdopodobnie jeszcze ścierał krew ze ścian i podłogi :lol1:

chyba że się ktoś z pancjentów wykruszy ale i tak nie mam sprzętu ze sobą a do domu już nie zdążę może wpadnę zobaczyć jak się kopiecie (bez kropka) jeśli będzie można bo ja tamtędy przejeżdżam :) a potem do Zielucha na impreze :naughty:

Opublikowano

jadę po kumpla, auto. Dajcie znać czy pocimy się dzisiaj czy nie.

Opublikowano
  • Autor

jadę po kumpla, auto. Dajcie znać czy pocimy się dzisiaj czy nie.

no jasne ze tak, przeciez jestes na liscie :naughty: zbiórka 20-45 pod Halą Wandy

Opublikowano

:bry:

Ktoś jeszcze chętny na piłkę ? Fantomas? :naughty:

Jak będziecie zaczynać to ja będę prawdopodobnie jeszcze ścierał krew ze ścian i podłogi :lol1:

chyba że się ktoś z pancjentów wykruszy ale i tak nie mam sprzętu ze sobą a do domu już nie zdążę może wpadnę zobaczyć jak się kopiecie (bez kropka) jeśli będzie można bo ja tamtędy przejeżdżam :) a potem do Zielucha na impreze :naughty:

Zapraszam :tongue4:

Opublikowano

grzeg i ja pewnie jakoś wieczorkiem wyskoczymy się poślizgac.

Jeśli ktoś jeszcze chciałby dolaczyc - zapraszamy :)

Opublikowano

kurde, nie wiem czy coś ze mnie będzie bo aktualnie mam temperaturę 37,3C :-(

Odezwę się później.

PS: Jest tam jakiś prysznic aby się przemyć po graniu ?

Opublikowano

btw. Jarko lata świetlne temu pytałem skąd z NH jesteś :P :>

Z BW, mieszkam na Na Stokach :)

:hi:

Pozdro z pod Wandy...DH Wandy :cool1: hehe

Opublikowano

tak, tam jest tez stadion do piłki + żużel ( latem ;) )

btw. znacie może jakiś tani dobry nocleg w górach nie zakopane bo nie jestem szejkiem i nie lubię splędoru narodu polskiego pędzącego na oślep..bukowina?białka ? ktoś był korzystał ?

Opublikowano
  • Autor

..bukowina?białka ? ktoś był korzystał ?

w BT mamy zloty zimowe :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2010, 17:19_________________________________________________Cuber

Jarko

Przemian

Kerczi

Boseron

Daniel

David

Kolega Boserona

Robert OGr

Mariusz kumpel Cubra

Panowie decydowac sie :naughty:

Przydało by się jeszcze dwóch :gwizdanie:

Opublikowano

te boiska takie małe że tylko 4x4 ? w zasadzie 3x3 bo jeszcze bramki ;-)

Opublikowano
  • Autor

te boiska takie małe że tylko 4x4 ? w zasadzie 3x3 bo jeszcze bramki ;-)

przyjedziesz zobaczysz, do małych nie nalezy :wink4:, spocisz sie i to bardzo a przeciez o to chodzi :evil:

Opublikowano

Szkoda ze mam plan na dzis bo bym podjechal pograc :)

Opublikowano

idę zmierzyć sobie temperaturę bo z powyżej 37 to mnie żona szybciej do łóżka przykuje niż puści na pilkę hehe ;-)

Opublikowano

dobra ja sie zbieram na piłeczke bo mam najdalej fajnie by sie grało po 6 bo ta chala jest dość duża i po 4 to zajedziemy sie [br]Dopisany: 03 Grudzień 2010, 19:25_________________________________________________będe z kuzynem

Opublikowano

dobra ja sie zbieram na piłeczke bo mam najdalej fajnie by sie grało po 6 bo ta chala jest dość duża i po 4 to zajedziemy sie [br]Dopisany: 03 Grudzień 2010, 19:25_________________________________________________będe z kuzynem

najdalej? :decayed: :decayed:

Opublikowano

Siema Henki

Opublikowano

Siema Henki

Cześć Mieczysław :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.