Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

farciarz ;-)

Koledzy macie może jakiegoś znajomego lakiernika ? Kupiłem zderzak z S4 i potrzebuję go pomalować. Przy okazji może bym też maznął przednią dokładkę zderzaka i listwy drzwiowe.

Ilę Cię wyniósł zderzak i czy kupiłeś kompletny???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

farciarz ;-)

Koledzy macie może jakiegoś znajomego lakiernika ? Kupiłem zderzak z S4 i potrzebuję go pomalować. Przy okazji może bym też maznął przednią dokładkę zderzaka i listwy drzwiowe.

Ilę Cię wyniósł zderzak i czy kupiłeś kompletny???

z jego zdania można wywnioskować, że kupił tylni

a Ty chyba szukasz przedniego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacja thumbdown jak nie urok to sr...czka , w takim wypadku gdybym go przegnał, pomoże to turbinie - gruszce?

jezeli jest turbo to pomoze ale nie na długo wiec czyszczenie i tak cie czeka, co do gruszki to nie pomoze trzeba wymienic. tak czy siak jakies 300zł musisz liczyc. :kwasny: wiem bo własnie jutro tez bede to robił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jechał już ktoś może tą obwodnicą Jaworzna żeby ominąć bramki na A4 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jechał już ktoś może tą obwodnicą Jaworzna żeby ominąć bramki na A4 ?

Jutro będzie mój debiut :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacja thumbdown jak nie urok to sr...czka , w takim wypadku gdybym go przegnał, pomoże to turbinie - gruszce?

jezeli jest turbo to pomoze ale nie na długo wiec czyszczenie i tak cie czeka, co do gruszki to nie pomoze trzeba wymienic. tak czy siak jakies 300zł musisz liczyc. :kwasny: wiem bo własnie jutro tez bede to robił.

zrobisz jakieś foto-story na tzw "pi razy oko" w wersji dla laika :decayed: chociaż żeby mieć pogląd na elementy czas i koszty - trzymam kciuki za udaną robotę :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słyszałem właśnie że ostatnio zbudowali ;-) aż muszę sprawdzić ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacja thumbdown jak nie urok to sr...czka , w takim wypadku gdybym go przegnał, pomoże to turbinie - gruszce?

jezeli jest turbo to pomoze ale nie na długo wiec czyszczenie i tak cie czeka, co do gruszki to nie pomoze trzeba wymienic. tak czy siak jakies 300zł musisz liczyc. :kwasny: wiem bo własnie jutro tez bede to robił.

zrobisz jakieś foto-story na tzw "pi razy oko" w wersji dla laika :decayed: chociaż żeby mieć pogląd na elementy czas i koszty - trzymam kciuki za udaną robotę :good:

jest już dawno na forum, poszukaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze z krakowskich zrobiło sie forum techniczne--> silnik diesel :gwizdanie:

objawy przez Was opisywane były juz milion razy opisywane wystarczy skorzystać z opcji :szukaj:

notlauf, awaryjny, N75, węże podciśnienia, gruszka,[br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 21:59_________________________________________________przegonienie nic Ci nie da, miałem takie same objawy w B5 i niestety nie obyło sie bez wymiany węży podciśnienia i zmiany N75, u mnie jeszcze była mała dziura w dolocie- po wyeliminowaniu jak ręką odjął auto odżyło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja od jakiegoś roku przeszukuję net za B2/B1. Odnowione B1 wygląda kosmicznie ale brakuje Q, a B2CQ byłoby wyśnionym prezentem pod choinkę :-)

dla chcącego nic trudnego :naughty: ja nie szukałem a mam :wink4: [br]

:wink4:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 22:03_________________________________________________

ja od jakiegoś roku przeszukuję net za B2/B1. Odnowione B1 wygląda kosmicznie ale brakuje Q, a B2CQ byłoby wyśnionym prezentem pod choinkę :-)

dla chcącego nic trudnego :naughty: ja nie szukałem a mam :wink4: [br]

:wink4:

[br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 22:03_________________________________________________http://rajdy.autoklub.pl/news/w-garazu-pettera,33439

a to widzieli??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sry w takim razie za OT ale pytając tutaj wiem że rzeczowo doradzicie. Szukać szukałem, nie zawsze wpisuje się to właściwe hasło jeśli nie wiesz czego dokładnie szukać, tak czy siak chyba wszystko jasne. Wczoraj aq dziś grucha - i'm lovin' it !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sry w takim razie za OT ale pytając tutaj wiem że rzeczowo doradzicie. Szukać szukałem, nie zawsze wpisuje się to właściwe hasło jeśli nie wiesz czego dokładnie szukać, tak czy siak chyba wszystko jasne. Wczoraj aq dziś grucha - i'm lovin' it !

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz Policja nic nie może :wallbash:

widocznie zbyt słabo argumentowałaś , tylko groźby karalne są przestępstwem(w takim wypadku) i to zawsze trzeba przyjąć pytanie tylko czy takowe zaistniały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukam bi xenonów czy duza jest różnica w skrętnych i nieskrętnych(w cenie na allegro jest dość spora czy warto dopłacać) i czy da sie zmienić kierunkek z pomarańczowego na biały w nieskrętnych dużo roboty? nie wiem na jakie sie zdecydować zaczynam mody od tego właśnie bo w B6 miałem co prawda hidy ale w B7 zwykła lampa gówno świeci drogi nie widać :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...