Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kupiłem :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kupiłem :decayed:

no Co Ty !!!!!! jaka
Opublikowano

mi tempomat montuje już rok :gwizdanie:

ja Ci mogę zamontować :cool1:

Kamil dawaj foty

Opublikowano

kupiłem :decayed:

no Co Ty !!!!!! jaka

ładna :)

Opublikowano

kupiłem :decayed:

no Co Ty !!!!!! jaka

ładna :)

o to jestem spokojny :cool1:

Gratulację :oklaski:

poprzeczka coraz wyżej :naughty:

Opublikowano

Jak by ktoś był na kupnie nawigacji to polecam, sąsiad sprzedaje i ma najtaniej model w HD w Polsce :gwizdanie:

http://allegro.pl/gps-goclever-5066-fmbt-hd-odblokowanie-full-fm-bt-i1362257392.html[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 22:47_________________________________________________

A co do filmiku to ściema, bo po 1. Krowa się rozgląda nawet momentami a powinna leżeć i kwiczeć :> a po 2. Filmik w takiej rozdzielczości że można to w paincie narysować :evil:

Opublikowano

:hi: wszystkim pięknie się dzień zakończył dziś

01546 - Sensor for Parking Aid; Rear Mid-Left (G204) :kox::decayed: prezent pod choinkę :wallbash:

Opublikowano

wesolych-swiat.jpg

wszystkiego czego dusza zapragnie................ale z umiarem :wink4:

Opublikowano

a ja dzisiaj pod choinke dostalem padniete turbo w moim pasciuchu.

Dzo Dzo no problemo, milo bylo poznac :)

Opublikowano

Karol czarna seria :confused4:

Wreszczście kur......a uszka skończylem lepić :tongue4:

Opublikowano

:hi:

314728332.jpg

WESOŁYCH ŚWIĄT, ZAJEBISTEGO SYLWESTRA ORAZ WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU!!! :>

Opublikowano

a ja dzisiaj pod choinke dostalem padniete turbo w moim pasciuchu.

napisałbym coś i wywołał burze przed Świętami... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

...a zresztą :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Sam sobie zrobiłeś ten prezent zawożąc auto do V-Techu :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

No musiał napisać :decayed:

Opublikowano

Karol przykra sprawa, mi jak padło turbo to załatwiał mi Wąski i jestem zadowolony bo regenerowane w super stanie jak nowe :good:

Opublikowano

Karol przykra sprawa, mi jak padło turbo to załatwiał mi Wąski i jestem zadowolony bo regenerowane w super stanie jak nowe :good:

Drogie takie generowanie :mysli:

Opublikowano

Wszystkiego Najlepszego wszystkim :-)

Opublikowano

a ja dzisiaj pod choinke dostalem padniete turbo w moim pasciuchu.

napisałbym coś i wywołał burze przed Świętami... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

...a zresztą :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Sam sobie zrobiłeś ten prezent zawożąc auto do V-Techu :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Jakos Tobie gwizdalo, Ojciec Boserona tez regenerowal a kolo V-TECHu nawet nie przejezdzaliscie, ale spoko teraz jak wymienie turbo to mysle ze Twoj COMPSPORT bede wciagał na wstecznym i wtedy Twoja mina bedzie dla mnie najlepszym prezentem swiatecznym :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

Raczej Noworocznym :naughty:

BTW :siema:

Opublikowano

Z okazji świąt życzę wam koledzy wszystkiego dobrego oraz bezawaryjnej jazdy naszymi czterema kółkami! :) :) :)

Pozdrawiam! :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.