Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ostatnio nic nowego nie ma. W poniedzialek za to beda LEDy na tyl :)

Dzisiaj jechalem z zakopca do bukowiny bocznymi drogami przez lasy i gory. Krete zasniezone drogi, ESP i ASR wylaczone - mniam, a miny wyprzedzanych BMW bezcenne. Szczegolnie jednego klienta z najnowszej 530 ktory za nic nie mogl mnie dogonic jak go wyprzedzilem :) Quattro + Nokiany rulez!

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tak to jest z tymi z BMW :naughty: [br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 15:33_________________________________________________http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,35798,8888538,Rok_w_policji__Najglupszy_napad__absurdalna_kara___.html :wink4:

goście na rowerach mieli jaja :naughty:

Opublikowano
:hi: Bawcie się dobrze ,Najlepszego na nowy rok ,żeby nasze furki jeździły bez usterek. :gwizdanie:
Opublikowano

Opublikowano

:)HAPPY NEW YEAR :>

Happy ale to jutro :naughty:

Jutro to będzie kac :drunk:
Opublikowano

:)HAPPY NEW YEAR :>

Happy ale to jutro :naughty:

Jutro to będzie kac :drunk:

Do niedzielnego spota chyba zdążymy wytrzeźwieć :polew:

Opublikowano

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU

images?q=tbn:ANd9GcTmqIYfR-Y0N2bP98i7ID7zk47ehiYEDBmOiLdCFAUm7KkTWpod

Opublikowano

Wszystkim wszystkiego najlepszego ;-)

Opublikowano

Osz kużwa moja głowa :wallbash: :wallbash: :wallbash::decayed:

Właśnie przyjechałem z "imprezki" :kox:

Dawidek 3masz się jakoś :?: :wink4:

Opublikowano

Osz kużwa moja głowa :wallbash: :wallbash: :wallbash::decayed:

Właśnie przyjechałem z "imprezki" :kox:

Dawidek 3masz się jakoś :?: :wink4:

:hi:

Skoro napisałeś bez błędów to co chciałeś napisać to znaczy, ze nie było z Tobą aż tak źle :P

PS. głowa bolała Cię tuż po piciu??:P

Opublikowano

witam czy jutro tzn w niedziele 02.01.2011 robicie spota bo chętnie bym wpadł przywitać się i posłuchać rad fachowców na temat mojego zakupu

Pozdrawiam

Opublikowano

:hi:

Osz kużwa moja głowa :wallbash: :wallbash: :wallbash::decayed:

Właśnie przyjechałem z "imprezki" :kox:

Dawidek 3masz się jakoś :?: :wink4:

:hi:

Skoro napisałeś bez błędów to co chciałeś napisać to znaczy, ze nie było z Tobą aż tak źle :P

PS. głowa bolała Cię tuż po piciu??:P

Na błędy to ja zawsze patrzę nawet po pijaku, a głowa nie bolała tylko była najebana :decayed:

witam czy jutro tzn w niedziele 02.01.2011 robicie spota bo chętnie bym wpadł przywitać się i posłuchać rad fachowców na temat mojego zakupu

Pozdrawiam

Oczywiście że jest także zapraszamy godz. 18:00 Galeria Kazimierz - parking poziom niebieski :good:[br]Dopisany: 01 Styczeń 2011, 15:59_________________________________________________A co tu taka cisza :blink:

Wszyscy skacowani czy powtarzają dzisiaj sylwester w sobote :?: :decayed:

Opublikowano

after party : >

Opublikowano

W d*upie mam takie after party :decayed:

Opublikowano

Może mi się uda pojawić :D

Opublikowano

Może mi się uda pojawić :D

Spot :?: :naughty:

Opublikowano
:hi: właśnie dotarłem do domu .Może uda mi się jutro dotrzeć na spota, a jak nie to za tydz. będę na pewno :naughty:
Opublikowano

:hi: właśnie dotarłem do domu .Może uda mi się jutro dotrzeć na spota, a jak nie to za tydz. będę na pewno :naughty:

Nie gadaj tylko pojawiaj się jutro :tongue4:

Pany weźcie vaga bo mi też się pojawiła inspekcja 1n1 :decayed:

Opublikowano

:hi: właśnie dotarłem do domu .Może uda mi się jutro dotrzeć na spota, a jak nie to za tydz. będę na pewno :naughty:

Nie gadaj tylko pojawiaj się jutro :tongue4:

Pany weźcie vaga bo mi też się pojawiła inspekcja 1n1 :decayed:

Jutro jestem w robocie nie wiem do której będę siedział ,postaram się pojawić

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.