Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Grucha to dawaj go , jak sie tylko ladniej robi, niech robi filmik, zrzucimy sie dla niego na cos dobreggo...

piątkę verwy :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tomek, w trasce nie cisnelem na maxa bo nawet nie bylo po co....na trojce mielilem przy tej sliskiej nawierzchni, nie mam ani kropli szans wowczas... Q rzadzi....

no bo tak coś właśnie widziałem że coś za bardzo zostawałeś myśle sobie nie poznaje kolegi czyżby cochones już nie te :mysli:

masz jakiś program czy seria? bo jeszcze twej a4 nie widziałem, i się z chęcią z tobą z ciekawości zepne, mam nadzieje że z 200 km mi jeszcze zostało :)

no to mogłeś się dzisiaj rozglądnąć po pasciach to byś może moją dojżał ale u mnie po dzisiejszym to już też pewnie tylko 3 gary chodza więc QPA :confused4:

Hehe KERCZI Ci jedną zajebał :polew:

Opublikowano

Nie przesadzaj czemu miało by Ci tyle zwiać koników ze 265KM :mysli: :mysli: :mysli:

bo on jeździ z zimnym łokciem i mu prze okno je wywiewa

Opublikowano

Nie przesadzaj czemu miało by Ci tyle zwiać koników ze 265KM :mysli: :mysli: :mysli:

bo on jeździ z zimnym łokciem i mu prze okno je wywiewa

:polew::kox:

Opublikowano

Grucha to dawaj go , jak sie tylko ladniej robi, niech robi filmik, zrzucimy sie dla niego na cos dobreggo...

rzucęmu temat

Opublikowano

no bo tak coś właśnie widziałem że coś za bardzo zostawałeś myśle sobie nie poznaje kolegi czyżby cochones już nie te :mysli:

:polew: :polew: :polew: :polew:

powitał w końcu zawitał do miasta :)

Opublikowano

Zieluch paskudo a ty kiedy zawitasz ??

Opublikowano

KERCZI :naughty: :naughty: :naughty:

pomarancza.jpg

Opublikowano

no masz czytasz w moich myślach

Opublikowano

ale Kerczi tam na tym łuku przed rondem w czyżynach to czułem że już idę bokiem jakby była ośka to bym chyba się raczej obrócił także trochę była korba przesadzona bo jezdnia była miejscami szklanka

Opublikowano

no bo tak coś właśnie widziałem że coś za bardzo zostawałeś myśle sobie nie poznaje kolegi czyżby cochones już nie te :mysli:

:polew: :polew: :polew: :polew:

powitał w końcu zawitał do miasta :)

Zieluch ty wywłoko jedna, dzisiaj nawet był nieśmiertelny themon a ty gdzie :?: :decayed:

Opublikowano

Zieluch ty wywłoko jedna, dzisiaj nawet był nieśmiertelny themon a ty gdzie :?: :decayed:

bilet się mu miesięczny skończył :wstydliwy:

Opublikowano

Nic śmiesznego jestem ale poruszam się MPK :rolleyes:

[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 23:49_________________________________________________

Zieluch ty wywłoko jedna, dzisiaj nawet był nieśmiertelny themon a ty gdzie :?: :decayed:

bilet się mu miesięczny skończył :wstydliwy:

Bilet do marca :>

Opublikowano

Nic śmiesznego jestem ale poruszam się MPK :rolleyes:

[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 23:49_________________________________________________

Zieluch ty wywłoko jedna, dzisiaj nawet był nieśmiertelny themon a ty gdzie :?: :decayed:

bilet się mu miesięczny skończył :wstydliwy:

Bilet do marca :>

To trzeba było dać znać to by ktoś podskoczył po Ciebie :decayed:

Opublikowano

jestem

od dwóch godzin :confused4:

Opublikowano

ale Kerczi tam na tym łuku przed rondem w czyżynach to czułem że już idę bokiem jakby była ośka to bym chyba się raczej obrócił także trochę była korba przesadzona bo jezdnia była miejscami szklanka

no ja tak mialem co zakret...

Opublikowano

Transitpower a Ciebie czemu nie było, dyskutowaliśmy z jarko i Ozim o Twojej B5, ty masz ramki klubowe :mysli:

Opublikowano

Pablo Ty jestes taki zaganiacz klubowy :polew:

Opublikowano

Zieluch bidny studencino ty masz w tym swoim tramwaju 3,0TDi - czujniki ciśnienia opon ?

Opublikowano

Zieluch bidny studencino ty masz w tym swoim tramwaju 3,0TDi - czujniki ciśnienia opon ?

nie ma...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.