Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzieki chlopaki za pomoc, wkoncu wyszlo tak ze znalazlem miejsce jakies 200 m od galerii krakowskiej na ulicy Lubicz czy jakoś tak, ale w nocy bylo za zimno zeby isc na wawel ... dzisiaj znów jedziemy :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

p.s. Panowie moja Córeczka znowu trafila dzisiaj do szpitala, zapalenie płuc powróciło :confused4:

:angry:

Powiem Ci że mimo iż spędziłem tam 6 godzin w izbie przyjęć w nocy z dzieckiem śpiący na ławce to jak już Nas przyjęli to badało ją dwóch lekarzy i to dosyć dokładnie. Wystawili dobrą diagnozę, zupełnie inną jak dwóch poprzednich lekarzy rodzinnych i w tydzień mi wyleczyli córkę bez konieczności przyjmowania na oddział. I tu byłem pozytywnie zaskoczony.

Oby i Wam równie dobrze pomogli :good:

dzieki chlopaki za pomoc, wkoncu wyszlo tak ze znalazlem miejsce jakies 200 m od galerii krakowskiej na ulicy Lubicz czy jakoś tak, ale w nocy bylo za zimno zeby isc na wawel ... dzisiaj znów jedziemy :)

Jak chciałeś do G. Kraków i byłeś na Lubicz to było podjechać kawałek dalej w stronę centrum, skręcić w Pawią, zaraz w lewo w Worcella i tam koło biedronki szukać miejsca :wink4:

A jak nie to na Zaciszu za rogiem też byś coś znalazł i miałbyś nieco bliżej :rolleyes:

BTW :siema:

I przy okazji Pany gdzie tanio kupię żarniki bo bym se przeciwmgłowe wyrezał :decayed:

EDYTA Dopisany: 13 Luty 2011, 10:56

mój młody się trzyma jak narazie ok

Moja do czasu pierwszego dnia w przedszkolu - pomijając przygodę u Karola :decayed: - trzymała się równiez dobrze...

Teraz to conajmniej raz w miesiącu lekarz :wallbash:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
  • Autor

Jarko, na balickiej :gwizdanie: znajdz ich na alledrogo nie są najtańsi ale dają gwarancję :cool1:

Opublikowano

Jarko, na balickiej :gwizdanie: znajdz ich na alledrogo nie są najtańsi ale dają gwarancję :cool1:

Byłem... 100zł za komplet :confused4:

Opublikowano
  • Autor

to drogo jest ? :cool1:

Opublikowano
  • Autor

No pewnie że tak. Za jakąś chińszczyznę tyle kasy :gwizdanie:

Znalazłem: http://moto.allegro.pl/zarowki-zarniki-h-7-xenony-zestawy-h7-palnik-i1440672928.html

Jak mam w lampach 6k to do halogenów brać 4,3k czy też 6k :?:

Jarko a ty masz przetwornice ? szukasz samych zarników ? Mój wspólnik tez kupował takie tanie badziewie i srednio co dwa miesiace wymianial az w końcu kupił u nich i smigaja do dzis :cool1:

Opublikowano

Mam przetwornice i to nawet dwa komplety.

Dlatego wymyśliłem wyrezać halogeny :decayed:

A tam nie potrzebuję nie wiadomo czego i tez dają gwarancję :wink4:

Kupowałem lepsze... I co roku wymieniam :rolleyes:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

hello, Panowie a Nex jeszcze żyje w ogóle bo dawno go tu nie widziałem, a przeglądając ostatnio net tak mi się jakoś pokojarzyło...

66725297.jpg

Opublikowano

Mam przetwornice i to nawet dwa komplety.

Dlatego wymyśliłem wyrezać halogeny :decayed:

A tam nie potrzebuję nie wiadomo czego i tez dają gwarancję :wink4:

Kupowałem lepsze... I co roku wymieniam :rolleyes:

Ja kupowałem w Polpicie na Zakopiańskiej po 30 zł i wcale nie są złe działają do tej poru a tak pozatym to :bry:

Opublikowano

Żyje i...

www.cs-szambo.pl

Poszukiwani Admini na JailBreak

Jedyny serwer w polsce z własnymi modelami freeday, buntownik, wiezien, strażniczka, Prowadzący!!

91.204.163.130:27021 cs-szambo.pl [Jail Break][FastDL] @NetShoot.pl

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Mam przetwornice i to nawet dwa komplety.

Dlatego wymyśliłem wyrezać halogeny :decayed:

A tam nie potrzebuję nie wiadomo czego i tez dają gwarancję :wink4:

Kupowałem lepsze... I co roku wymieniam :rolleyes:

Ja kupowałem w Polpicie na Zakopiańskiej po 30 zł i wcale nie są złe działają do tej poru a tak pozatym to :bry:

Kurde, ale to z drugiej strony Krakowa :rolleyes:

To już wolę się z kimś gdzieś w centrum umówić za te 10zł różnicy :wink4:

Opublikowano

Mam przetwornice i to nawet dwa komplety.

Dlatego wymyśliłem wyrezać halogeny :decayed:

A tam nie potrzebuję nie wiadomo czego i tez dają gwarancję :wink4:

Kupowałem lepsze... I co roku wymieniam :rolleyes:

Ja kupowałem w Polpicie na Zakopiańskiej po 30 zł i wcale nie są złe działają do tej poru a tak pozatym to :bry:

Kurde, ale to z drugiej strony Krakowa :rolleyes:

To już wolę się z kimś gdzieś w centrum umówić za te 10zł różnicy :wink4:

No rozumiem akurat przejeżdżałem tam to wstąpiłem po drodze

Opublikowano

Witam koledzy właśnie zakupiłem audi i potrzebuje paru rzeczy: czy macie kogoś dobrego do autoalarmów, od zmiany języka w navi i radiu oczywiście w Krakowie z góry dziękuje

Opublikowano

:hi:

Mam przetwornice i to nawet dwa komplety.

Dlatego wymyśliłem wyrezać halogeny :decayed:

A tam nie potrzebuję nie wiadomo czego i tez dają gwarancję :wink4:

Kupowałem lepsze... I co roku wymieniam :rolleyes:

Ja kupowałem w Polpicie na Zakopiańskiej po 30 zł i wcale nie są złe działają do tej poru a tak pozatym to :bry:

Kurde, ale to z drugiej strony Krakowa :rolleyes:

To już wolę się z kimś gdzieś w centrum umówić za te 10zł różnicy :wink4:

jarko a czemu ty tak kombinujesz z tymi żarnikami ja mam znajomego którego polecałem już kilku osobom które kupowały u niego całe komplety z żarnikami i były zadowolone, sam Wąski mi go polecił.

I nie ma jakiegoś badziewia za 25zł które pokazujesz.

I też jest na miejscu nie daleko Jana Pawła na Olszy.

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:siema: jesteś na spocie :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.