Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

parcuje sie :gwizdanie:

Przynajmniej Ty byś nie kłamał... :tongue4: :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wITAM pANY :hi:

Coś mi sie o uszy obijło że moze w Niedziele na spota przyjedzie New Sącz do Nas :th:

To może by coś pomyśleć i z tej okazji spocika na lotnisku zrobić, albo gdzieś z grillem jak będzie pogoda :mysli:

Opublikowano

wITAM pANY :hi:

Coś mi sie o uszy obijło że moze w Niedziele na spota przyjedzie New Sącz do Nas :th:

To może by coś pomyśleć i z tej okazji spocika na lotnisku zrobić, albo gdzieś z grillem jak będzie pogoda :mysli:

chyba troche za wszesnie na grilla

http://www.grapheine.com/bombaytv/play_uk.php?id=1883076 :naughty:

Opublikowano

Mam prośbę Panowie...

Nie wstawiajmy dziś jakichś śmiesznych filmików, komentarzy itp.

Powód znacie...

Opublikowano

wITAM pANY :hi:

Coś mi sie o uszy obijło że moze w Niedziele na spota przyjedzie New Sącz do Nas :th:

To może by coś pomyśleć i z tej okazji spocika na lotnisku zrobić, albo gdzieś z grillem jak będzie pogoda :mysli:

chyba troche za wszesnie na grilla

No wieczorki już są całkiem przyjemne, a przynajmniej na ostatnim spocie taki był :naughty:[br]Dopisany: 26 Luty 2008, 17:47 _________________________________________________

Mam prośbę Panowie...

Nie wstawiajmy dziś jakichś śmiesznych filmików, komentarzy itp.

Powód znacie...

Właśnie przeczytałem...

['][']['] dla spedyt

Opublikowano
  • Autor

Mam prośbę Panowie...

Nie wstawiajmy dziś jakichś śmiesznych filmików, komentarzy itp.

Powód znacie...

Rexio przeciez to chyba jest oczywiste i nikomu nie trzeba tego mówić........ ;(

Opublikowano

Własnie przyjechałem z pracy i nie wieże co czytam ;(

[']['][']

Opublikowano

Pieprzona Wisla zremisowala :( Przez ta Milicje nie wszedl mi kupon na 900zl :(

Opublikowano

Pieprzona Wisla zremisowala :( Przez ta Milicje nie wszedl mi kupon na 900zl :(

Nie zawsze sie wygrywa :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

no Panowie az trudno uwierzyc jaka cisza ..........

;(

Opublikowano

Nie pamiętam kiedy tak cicho było u nas.

Choć mam wrazenie ze nie którzy z Pn niczym sie nie przejmują ;(

Opublikowano

good morning :hi:

Opublikowano

Dzień Dobry wszystkim!! :hi: :hi:

Opublikowano
:hi: wszystkim.
Opublikowano

witam witam, Murzyn widzę nie napisał, jutro pogrzeb spedyta, może się ktoś wybiera pasowałoby się zrzucić na jakąś wiązankę od Krakowa?? co Wy na to??

też o tym myślałem, uważam że to świetny pomysł tylko trzeba się tym zająć szybko, adi podziałaj w temacie, ja w Bochni nie za wiele załatwie :no:
Opublikowano

CZ, nie zdążyłem Go poznać ale też się dołoże do jakiejś wiązanki, jestem cały czas wolny, więc nawet mogę do kogoś podjechać kto nie może się wyrwać. Kurcze jestem tu jednym ze starszych (przynajmniej metryką) i z moich lat już trochę ludzi odeszło, ale zawsze mnie smuci gdy ktoś tyle jeszcze mógł zrobić itd, a tu tak nagle...

Opublikowano

Dajcie zanać po ile się zrzucam, też nie zdąrzyłem go poznać ale to dla mnie oczywiste że trzeba się zrzucić na jakieś kwiaty.

Opublikowano

Witam :hi:

Oczywiście jeżeli chodzi o wieniec to ja również uważam że to bardzo dobry pomysł. Niestety jednak jedyny angaż jaki mogę zaoferować w tym temacie to chętnie się dołożę, ale nie mam za bardzo dzisiaj czasu Wam pomóc to organizować, ani też nie mam jak jechać jutro na pogrzeb ;(

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.