Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No co ty, przecież to jak z wozami-można zajeździć Poldona, a można brać nowsze modele co jakiś czas :decayed:, a zboki na forum to sobie już pomagali schylić się po mydełko w męskiej łaźni (nie pamiętam kto jest tą parą kochającą inaczej, ale parę razy się tu dyskusja pojawiła :polew:)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

aaaa to Pablo z Sokołem :polew:

Opublikowano

No to nara, właśnie mi się ściągnął ostatni TopGear (Z BBC Knowledge PL, bo niestety TVN Turbo zaprzestało) obejrzę dla odprężenia

Opublikowano

Jarko z tego co pamietam to by pograc na sieci trzeba miec ORI FIFKE :)

:( no to którą mi trzeba, ostatnią, wcześniejszą :?:[br]Dopisany: 13 Marzec 2008, 23:59 _________________________________________________

rtocki => spoko :tongue4: , jesli co jeszcze bedzie potrzebne to daj cynka załatwimy ( żonka bardzo sympatyczna :gwizdanie: )

Niedługo będzie wolna, dobrze zarabia, w miarę młoda (28 lat)... tylko marudzi strasznie itd :wink4:

Ale to nie ten dzial, sprzedaj jest gdzie indziej :evil2:

Swoja droga 28-ki faktycznie nudza :naughty:

kurcze, nie straszcie :shocked:

Opublikowano

aaaa to Pablo z Sokołem :polew:

kto był na śląsku z Pablem w poniadziałek to był :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano

Dziń dybry, kochani Panowie (muszę chyba tak zacząć, żeby klimat podtrzymać), dziś wyjeżdzam do RZ ale w niedz. powinienem zdążyć na spota ok 17.30. Mam prośbę czy ktoś mógłby mi zVAGinować brylancika?

Opublikowano
  • Autor

rtocki mysle ze da rade zvagowac twojego brylanta :kox:

Opublikowano

rtocki mysle ze da rade zvagowac twojego brylanta :kox:

Jakby co moge przywiez sprzet :th:

Opublikowano
  • Autor

mtytus no to przywoź :naughty:

Opublikowano

a ja też załapie sie na vagowanko ? :)

Opublikowano
  • Autor

a ja też załapie sie na vagowanko ? :)

razem z pablem :naughty:

Opublikowano

a ja też załapie sie na vagowanko ? :)

razem z pablem :naughty:

pablo też chciał podłaczyc bo ma inspekcje serwisową do skasowania :)

sokół ty się nie załapiesz, baterii nie starczy :tongue4:

a Ty też w kolejce czekasz ? :tongue4:

Opublikowano

Witka. O widze kilka zmian na forum. kilka osób nam zniknęło. :confused4:

PS. Adi jak z tempomatem? Ja już śmigam od 2 tygodni.

Opublikowano

Panowie jest możliwość załatwienia biletów na mecz Polska - USA 26 marca jakby ktoś nie wiedział, cena 50 zł sektor D3.

Chętni niech kontaktują się ze mną lub z Adim, potrzebne pesele.

Opublikowano

Ej nie róbcie jaj co sie z Murzynem stało?? :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano

Keżor też odszedł ;(

Opublikowano

Ktoś wyjaśni ? Czy musze czytac księge żali i sie wtedy coś dowiem.

A swoją drogą jedno mnie zastanawia , czemu Lukas jest moderatorem , bo jakoś nie widzę , żeby sie udzielał jako mod. ???? Chyba rozumiecie mój tok myślenia.??

Opublikowano
  • Autor

Ktoś wyjaśni ? Czy musze czytac księge żali i sie wtedy coś dowiem.

A swoją drogą jedno mnie zastanawia , czemu Lukas jest moderatorem , bo jakoś nie widzę , żeby sie udzielał jako mod. ???? Chyba rozumiecie mój tok myślenia.??

nie myśl publicznie bo będzie ban..... :gwizdanie:

PIS rzadzi pełna inwigilacja :polew: :polew:

Opublikowano

WWA :)

Opublikowano

WWA :)

KRK :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.