Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema Pancie :hi:

Wybiera się ktoś może na coke ??

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

PABLO chyba lekarz miał mega kaca :polew:

Fajna czarnula Pani psycholog była i dobrze się współpracowało :naughty::polew:[br]Dopisany: 08 Sierpień 2011, 15:21_________________________________________________kubicaa.jpg

Teraz wszystkich objedzie :decayed:

Opublikowano

:hi:

Robiłem dziś testy psychotechniczne, ale to piepierdoolone facepalm

Na szczęście zdane.

PABLO chyba lekarz miał mega kaca :polew:

Mega wielkiego :good:

jak poduszki :naughty:[br]Dopisany: 08 Sierpień 2011, 15:53_________________________________________________ :hi: nie do wiary że nikt od wczoraj nic nie napisał :shocked:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi: nie do wiary że nikt od wczoraj nic nie napisał :shocked:

No comment..

:bry:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:naughty:
Opublikowano

:polew: szkoda że nie było do końca nagrane czy w końcu weszli :polew:

i szkoda że nie ma nazwy firmy tych drzwi gwarantowana super reklama

Opublikowano

:polew: szkoda że nie było do końca nagrane czy w końcu weszli :polew:

i szkoda że nie ma nazwy firmy tych drzwi gwarantowana super reklama

dokładnie to samo mówiłem :good: zapewne puste mieszkanie było i juz nie pokazali tego to pełnej kompromitacji :polew:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

U nas coraz częściej nikomu nie chce się przyjeżdżać na spoty :thumbdown: Porażka :facepalm:

Wczoraj byłem na spocie A6 i było z 12-13 osób gdzie normalnie jest ich 100 razy mniej na forum zarejestrowanych! :angry:

Opublikowano

No niestety Pablo mamy wakacje ... Ja w niedziele nigdy nie moge. W srode czasem zagladne ale nie zawsze. Jutro moze podjade bo nie mam co robic . Chyba ze jutro nic nie ma ?

Opublikowano

No niestety Pablo mamy wakacje ... Ja w niedziele nigdy nie moge. W srode czasem zagladne ale nie zawsze. Jutro moze podjade bo nie mam co robic . Chyba ze jutro nic nie ma ?

Wiem że są wakacje, ale pamiętam jakie były wakacje przed laty od 2007r od kiedy regularnie jeżdżę na spoty i o wiele większa była frekwencja..

Nie wiem czy coś jutro będzie.

:hi:

Opublikowano
da da

u Nas też tak kiedyś było :gwizdanie: ,no kolejny raz poruszany temat spotów i co :) [br]Dopisany: 10 Sierpień 2011, 08:16_________________________________________________http://www.topgear.com/uk/car-news/ford-transit-drift-bus-2011-08-08 :good:

Opublikowano

:bry:

Transit daje radę :kox:

Opublikowano

http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/krakow/nigeryjczyk-pogryzl-kontrolera-ma-wirusa-hiv,1,4817401,region-wiadomosc.html

Zombiak z 5 części Resident Evil :decayed:

A tak na serio to każdego Nigeryjczyka czy innego afrykańca nakazał bym sprawdzić czy nie jest zarażony jeśli chce przekroczyć granice PL.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.