Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie w czwartek bedzie WRClaguna w Krakowie, wiec moze wartało by zrobić wtedy spota ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

to wtedy zrobimy kielbaski, jak zaczniemy przenosic spoty to zaraz bedzie dramat bo komus bedzie nie pasowalo w danym dniu i bedzie pisal na forum zeby zmienic spota z czwartku na wtorek, mysle ze spoty jak ustalimy tak ustalimy ale powinny byc zawsze tak samo... no ale jak zawsze to tylko drobna sugestia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinny być tak samo zgadza sie , czyli jeden ustalony dzień a nie co tydzień zmiany raz tak raz srak , dla mnie bezsensu :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinny być tak samo zgadza sie , czyli jeden ustalony dzień a nie co tydzień zmiany raz tak raz srak , dla mnie bezsensu :wallbash:

Zróbmy ankietę... :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 04 Październik 2011, 10:56_________________________________________________

Zacne. :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daje rade nie :decayed: .

Fajnie ze dzis rano popadalo troche ,idealna pogoda dla RWD :decayed:

dla 4wd tyż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za ludzie... Najpierw mi za***ali filmik, później przeprosili, a teraz chcą żebym z Nimi współpracował :kox::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za ludzie... Najpierw mi za***ali filmik, później przeprosili, a teraz chcą żebym z Nimi współpracował :kox::polew:

ale jarkonh sie pojawilo :naughty: po Twojej interwencji [br]Dopisany: 04 Październik 2011, 16:14_________________________________________________

to co z tym spotem dzisiejszym ? :cool1:

ja odpadam :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to byla ankieta, zrobcie czwartek tak jak wygral i juz, nikt nie bedzie mial problemow z zapamietaniem, byle nie bylo zmian co chwile...[br]Dopisany: 04 Październik 2011, 17:06_________________________________________________Jarko a nie moglbys wrzucac do filmikow znaku wodnego jarkonh ??[br]Dopisany: 04 Październik 2011, 17:19_________________________________________________

kozak na niskie płoty :Dhttp://allegro.pl/vw-passat-syncro-b2-32b-quattro-syncro-4-2-v8-s6-i1847341841.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co z tym spotem dzisiejszym ? :cool1:

no to byla ankieta, zrobcie czwartek tak jak wygral i juz, nikt nie bedzie mial problemow z zapamietaniem, byle nie bylo zmian co chwile...

Nie kumam... :shocked:

To jest czy go nie ma dziś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hhhaha teraz to juz nie wiadomo kiedy jest a kiedy nie ma :confused4:

Zaraz się okaże że kilka osób dziś przyjechało, bo taki był termin ustalony :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...