Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

http://polskalokalna.pl/wiadomosci/malopolskie/news/znany-rajdowiec-w-szpitalu-zostal-ugodzony-nozem,1767453,219

---------- Post added at 00:18 ---------- Previous post was at 00:13 ----------

http://www.surveymonkey.com/s/samochody

Wspólnie z Uniwersytetem Ekonomicznym w Katowicach organizujemy ogólnopolskie badanie nabywców i użytkowników samochodów osobowych.

Dzięki badaniu chcemy się dowiedzieć kto, jak i dlaczego tak naprawdę kupuje i użytkuje samochody osobowe w Polsce. Zwracam się do Wasz gorącą prośbą o wypełnienie ankiety internetowej, która zajmie nie więcej niż 15 minut.

Wszyscy, którzy wpiszą w ankiecie swój adres email otrzymają unikalny raport z wynikami badania i dowiedzą się więcej o sobie i polskich kierowcach.

Wielkie dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde :shock3:

Pawel PW.

Ustaw sobie PW żeby Ci okienko wyskakiwało tak jak na starym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kerczi trzyma dobrze jęzor za zębami, usiłowałem Go wypytac o furacza to nic nie pisnał nawet jaki silnik i kolor hehe..... Karol nadawałbys sie na policemena :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.surveymonkey.com/s/samochody

Wspólnie z Uniwersytetem Ekonomicznym w Katowicach organizujemy ogólnopolskie badanie nabywców i użytkowników samochodów osobowych.

Wypełniłem, co mi tam :-)

W stwierdzeniu "Korzystanie z elektronicznych systemów takich jak ABS w celu skrócenia drogi hamowania" jest błąd, ABS może skrócić drogę hamowania ale tylko w określonych warunkach, natomiast podstawowym zadaniem tego systemu jest zachowanie sterowności (nieco ograniczonej) w trakcie manewru hamowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry w ten piękny dzionek :kox:

Cholera do 4 rano oglądałem tą "Dziewczynę z Tatuażem" dla mnie 10/10, dawno tak dobrego filmu nie oglądałem, za***ista gra Craig'a (007) a zwłaszcza tej laski która się wydaje na początku przeciętniakiem z dziarami a później jednak się okazuje że jest całkiem całkiem.

Prawie 3h oglądania, jeśli ktoś nie oglądał to pozycja obowiązkowa, nawet przez chwile w filmie była nowa A8 D4 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alesie nayebaaaałem wczoraj... Masakracja...

Kerczi trzyma dobrze jęzor za zębami, usiłowałem Go wypytac o furacza to nic nie pisnał nawet jaki silnik i kolor hehe..... Karol nadawałbys sie na policemena :)

Wystarczyło wejść w jego posty a dowiedziałbyś się że białe A5 bez dopytywania:cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alesie nayebaaaałem wczoraj... Masakracja...

Co tam dobrego smakoszu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tam dobrego smakoszu :kox:

Ja to nic, ale moja żona... Jakaś taka milcząca z rana hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema,

Byłem wczoraj na myjce na B. Września tej nowo otwartej (no już jakiś czas) i powiem tyle, że nie odbiega niczym od tej na Bora Komorowskiego na BP, a co więcej 1zł to około 2x dłużej czasu niż na BP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłem tam jeszcze choć blisko też mam, a widziałeś nowe stanowiska na Bora na Bp :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale tam szybko lecą złotówki, a tu na BW masz 2x więcej czasu, a co za tym idzie za mniejszą kwotę umyjesz auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te same 4 opcje przy myciu:question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwaj kumple siedzą przy piwku w knajpce i rozmawiają

- Wiesz, seks z moją żoną jest ostatnio coraz gorszy. Jeszcze trochę i chyba całkiem przestaniemy się kochać...

- Chłopie, gdyby moja żona nie spała z otwartymi ustami...to w ogóle zapomniał bym co to seks!

PS. :bry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema,

Byłem wczoraj na myjce na B. Września tej nowo otwartej (no już jakiś czas) i powiem tyle, że nie odbiega niczym od tej na Bora Komorowskiego na BP, a co więcej 1zł to około 2x dłużej czasu niż na BP.

Na Bora Bora jak otworzyli nową myjkę to podnieśli ceny... Mimo to dla mnie jest jeden argument który przemawia za BP, a nie rozumiem dlaczego ani na BW czy też na Makuszyńskiego tego zrobić nie potrafią... Chodzi o uchwyt na wszystkie CZTERY wycieraczki... Pierdoła, ale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...