Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Panowie... Orientuje się ktoś, czy kierownica z nowszych modeli A4 (B6,B7) będzie pasowała do B5?? :mysli:

U Ciebie jest już duży wieloklin 26mm który się pojawił pod koniec 98r wcześniej od 95r do początku 98r był 17mm.

Mało kto montuje kiere z B6 czy B7 do B5tki bo dużo jest roboty z kolumną, inna taśma również jest.

Przerabiałem to u siebie jak zmieniałem kiere od S4.

Pablo a czy nie pod koniec 97 roku zmienili wieloklin jak wszedł I lifting ? Model 98 :whistling:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pablo a czy nie pod koniec 97 roku zmienili wieloklin jak wszedł I lifting ? Model 98 :whistling:

Lifting był tak jak mówisz ale wieloklin później zmienili.

Sprawdzałem teraz na kompie w swoich notatkach i jednak duży wieloklin był już od 08.1997r po I Lifcie a więc dobrze mówisz.

Dobry dzień :hi::decayed:

Opublikowano
  • Autor
:wink:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
panowie szukam dobrego Warsztatu co montują gaz , możecie coś polecić ??

Auto Gaz Marcin Nowak ul. Makuszyńskiego (608862448). Mają raczej długie terminy ale warto poczekać, miałem w Skodzie sekwencję robioną u nich i poza 1 wymianą filtra i bezpiecznika instalacji nie dotykałem więcej nic. Możesz się na mnie powołać to może jakiś mały rabacik dostaniesz. Robią gaz do wszystkiego co przyjmie taką przeróbkę, widziałem np u nich Infiniti, Phaetona czy Forestera :-)

Potwierdzam !!!

Moj sąsiad - robi nawet grube fury - mozesz powiedziec ze jestes od Karola Kołodzieja - może wymysli cos fajnego.

Opublikowano

Karol, masz cosik na mailu :)

Opublikowano

Witka Pany :hi: ,

może polecić ktoś tani i dobry nocleg ( jeden pokój 3-osobowy) w Krakowie w weekend 6-8 kwietnia ?

Opublikowano
Witka Pany :hi: ,

może polecić ktoś tani i dobry nocleg ( jeden pokój 3-osobowy) w Krakowie w weekend 6-8 kwietnia ?

Moją odpowiedź już znasz :wink4:

http://youtu.be/JoAV0YXJi1g

:shock3:

Opublikowano
panowie szukam dobrego Warsztatu co montują gaz , możecie coś polecić ??

Auto Gaz Marcin Nowak ul. Makuszyńskiego (608862448). Mają raczej długie terminy ale warto poczekać, miałem w Skodzie sekwencję robioną u nich i poza 1 wymianą filtra i bezpiecznika instalacji nie dotykałem więcej nic. Możesz się na mnie powołać to może jakiś mały rabacik dostaniesz. Robią gaz do wszystkiego co przyjmie taką przeróbkę, widziałem np u nich Infiniti, Phaetona czy Forestera :-)

Potwierdzam !!!

Moj sąsiad - robi nawet grube fury - mozesz powiedziec ze jestes od Karola Kołodzieja - może wymysli cos fajnego.

Podziękował za kontakt przedzwonię sobie tam ,byłem dzisiaj u jednych gaziarzy na razie zorientować się co i jak .A tak to :hi: z wieczora

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano

Można w dwie sekundy... Sam to powiedział...

:bry:

Opublikowano

Panowie dziekuwa za gierkę , dziś było lux :banan: a główeczka pierwsza klasa :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Panowie dziekuwa za gierkę , dziś było lux :banan: a główeczka pierwsza klasa :decayed:

hehhe no w końcu pierwsza wygrana ( nei licząc tej walkowerem ) :decayed:

Opublikowano

To Wy graliście i nie daliście mi znać?? :rant::ranting::foch:

Opublikowano
To Wy graliście i nie daliście mi znać?? :rant::ranting::foch:

Mario przeciez co tydzień gramy i i wesz o tym nie od dziś :whistling:

Opublikowano
To Wy graliście i nie daliście mi znać?? :rant::ranting::foch:

Mario przeciez co tydzień gramy i i wesz o tym nie od dziś :whistling:

Ojej... To źle zrozumiałem, bo myślałem że w PS3 graliście :doh::embarrassed:

A to fakty na dziś: http://fakty.interia.pl/galerie/swiat/wypadek-belgijskiego-autobusu-w-szwajcarii/zdjecie/duze,1608892,1,268

http://fakty.interia.pl/swiat/news/wypadek-belgijskiego-autobusu-w-szwajcarii-28-zabitych,1771679

:shock3::cry:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.