Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Słyszał ktoś o dobrym lakierniku na ul. Longinusa Podbipięty gdzieś przy Sołtysowskiej, gość podobno za***iście lakieruje:eusathink:

I bierze po 250zł za element a nie jak inni po 400zł.

za***iście maluje :wink: bo lakiernik lakieruje :wink: taka mała różnica między nimi :naughty:

---------- Post dopisany at 20:56 ---------- Poprzedni post napisany at 20:55 ----------

p.s, dziś założyłem sobie gałeczke S4 pikowaną :banan:[/QUOT

powiadasz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Ano jakbym wiedział wcześniej to bym osobiście Panu Prezesowi życzenia poskładał... :decayed:

Ale że nie wiedziałem no to teraz wszystkiego naj Cuber i Themon:drunk:

I jeszcze raz dzięki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***iście maluje :wink: bo lakiernik lakieruje :wink: taka mała różnica między nimi :naughty:

A gdzie napisałem że maluje :naughty:

Znasz go?:naughty:

---------- Post dopisany at 23:20 ---------- Poprzedni post napisany at 21:43 ----------

Co za mecz, co za karne!

Wczoraj Barca a teraz Real = Adios!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***iście maluje :wink: bo lakiernik lakieruje :wink: taka mała różnica między nimi :naughty:

A gdzie napisałem że maluje :naughty:

Znasz go?:naughty:

---------- Post dopisany at 23:20 ---------- Poprzedni post napisany at 21:43 ----------

Co za mecz, co za karne!

Wczoraj Barca a teraz Real = Adios!

jaki mecz :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***iście maluje :wink: bo lakiernik lakieruje :wink: taka mała różnica między nimi :naughty:

A gdzie napisałem że maluje :naughty:

Znasz go?:naughty:

---------- Post dopisany at 23:20 ---------- Poprzedni post napisany at 21:43 ----------

Co za mecz, co za karne!

Wczoraj Barca a teraz Real = Adios!

jaki mecz :whistling:

półfinał LM Real Madryt - Bayern Monachium :wink:

Krystyna nie popisała się na koniec:grin:

Panowie co z dzisiejszym spotem? w galerii czy grill? :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

Panowie zrobiłem małe rozeznanie Ci co mają B6/B7 mozna zrobić fajnego swapa wycieraczki tylnej szyby na taką od Q5, bo jak wiadomo nie jest ona zbyt dobra i maze a nie wyciera a od Q5 jest podobno rewelacyjna..... wiem ze jest wątek o tym na forum ale sprawdziłęm ceny w ASO Bełt koszt całkowity komplety to 177 zł , ja juz sobie zamówiłem z racji tego ze stare ramie urwałem z nerwów :decayed:

Co do spota to Dzis gramy mecz o 19.45 tak ze pewnej częsci z Nas nie będzie no chyba ze po meczu ......

---------- Post dopisany at 10:05 ---------- Poprzedni post napisany at 10:02 ----------

a tak z ciekawośći dodam ze pytałem o kompletny silniczek do tylnej wycieraczki ASO- 515 zł :facepalm:

---------- Post dopisany at 10:05 ---------- Poprzedni post napisany at 10:05 ----------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki mecz :whistling:

Wczoraj o 20:45 leciał rewanż półfinału Ligi Mistrzów, 120 minut + karne :kox:

Mecz był fantastyczny a "wielkie gwiazdy" Messi w Barcelonie i Cristiano w Realu nie strzelili karnych który by zapewne decydowały o przejściu do finału.

:siema:

Ci co mogą to niech przyjadą na spota tam gdzie zawsze, będzie dziś nowa osoba :wink4:

Zaraz poleci "akcja" do wszystkich:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert, dwie muszki złapane na lep :naughty:

Pany, jak macie się tam tlić jak betony w tej GK to może byście się zebrali i podjechali chłopakom pokibicować :whistling:

Cuber, PW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert, dwie muszki złapane na lep :naughty:

Pany, jak macie się tam tlić jak betony w tej GK to może byście się zebrali i podjechali chłopakom pokibicować :whistling:

Cuber, PW :)

Nie głupi pomysł ale nie wiem czy wszyscy by się zebrali tam nawet jak by dostali info gdzie i o której.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spot jest o 19.30, mecz o 19.45. O 20.00 się zbieracie i jedziecie dopingować - od razu macie też wesoły przejazd przez miasto i jesteście na drugą połowę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spot jest o 19.30, mecz o 19.45. O 20.00 się zbieracie i jedziecie dopingować - od razu macie też wesoły przejazd przez miasto i jesteście na drugą połowę :)

Fajny pomysł :thumbup1: przy czym ja się dzisiaj nie wyrobię :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce ramki to u Kercziego pytać - dałem mu kilka sztuk specjalnie dla Was i dla Puchacza :decayed: Powinien być na meczu.

Ja powinien teraz spać, ale córka mnie obudziła bo zapomniała książeczki z przedszkola od policjantów :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra na spocie szybko obgadamy temat czy jedziemy wszyscy do NH na hale a później może wpadnie się na kiełbaski koło placu centralnego.

Ja będę przed 20:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wiadomych przyczyn grałem i niestety ale nie byłem na spocie ;)

Chyba granie w viplidze bedzie co Czwartki wiec moze mnie nie być na spotach ..... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...