Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam! Ja właśnie zaczynam 18dniowy urlop :pali::brzydkibanan:

Opublikowano
:hi:

No tak sie przyczepic do uczciwej zebraczki: Beware the Many Phony Cripple Beggars Out There - Izismile.com

Ale w sumie nihil novi sub sole.... :naughty:

siemanko:wink:

Diego wpadasz na spota? dzwoniłem do Ciebie :whistling:

Opublikowano
Witam! Ja właśnie zaczynam 18dniowy urlop :pali::brzydkibanan:

ja bym na twoim miejscu byl juz w cieplych krajach :naughty:

Opublikowano
:hi:

No tak sie przyczepic do uczciwej zebraczki: Beware the Many Phony Cripple Beggars Out There - Izismile.com

Ale w sumie nihil novi sub sole.... :naughty:

siemanko:wink:

Diego wpadasz na spota? dzwoniłem do Ciebie :whistling:

Spoko, wczoraj mialem wyjatkowo zajety dzien. I troche nieodebranych połączeń :grin:

Postaram się wpaść, zabrać Ci felgi ? :naughty:

Opublikowano
:hi:

No tak sie przyczepic do uczciwej zebraczki: Beware the Many Phony Cripple Beggars Out There - Izismile.com

Ale w sumie nihil novi sub sole.... :naughty:

siemanko:wink:

Diego wpadasz na spota? dzwoniłem do Ciebie :whistling:

Spoko, wczoraj mialem wyjatkowo zajety dzien. I troche nieodebranych połączeń :grin:

Postaram się wpaść, zabrać Ci felgi ? :naughty:

tak tak właśnie o felgi mi chodzi :wink: bierz je

Kerczi jedziesz na spota??

Opublikowano

Chyba znów sie nie wyrobie, a co tam??

Opublikowano
Chyba znów sie nie wyrobie, a co tam??

chciałem pogadać o oklejaniu dekorów folią :whistling:

Opublikowano

Siemanko poranne ptaszki :decayed::hi:

Opublikowano

Chłopaki, może ktoś ma do sprzedania ładne felgi aluminiowe 16" do B6 ?

Opublikowano

Ja będę miał do sprzedania po tym sezonie, praktycznie idealne 16 z oponkami michelin. Na przyszły rok planuje 17. Takie jak w opisie mojego auta (Patrz sygnatura)

A tak poza tym to dzień dobry :hi:

Opublikowano

Pamiętajcie o dzisiejszym spocie :wink:

295442_270311426402213_266010371_n.jpg

:jerk:

Opublikowano

tumblr_ksl49tOKAU1qzgxpko1_400.gif

Fanta, tylko nie mów że to zdjęcie z albumu rodzinego :grin:

Opublikowano
Co do anten to śmiało mogę polecić Sirio ML145 mam ją już 2 rok i jestem z niej zadowolony ,może gabaryty jej dużę są ,ale zasięg jest mega .Lennox co do zestrojenia anten i całego sprzętu CB to mam kolegę który tym profesjonalnie się zajmuję więc mogę śmiało polecić

CB Radio Kraków, Montaż, Serwis, Radia Samochodowe, RADIO-CAR . Zapraszamy Kraków ul. Armii Kraków 67 - Borek Fałęcki

Również polecam, chociaż jak podjechałem pod dom to się trochę przeraziłem :wink:

Młody koleś ale widać że się zna. :thumbup1:

I tym sposobem mam radyjo :jerk::dance2:

---------- Post dopisany at 13:07 ---------- Poprzedni post napisany at 13:07 ----------

BTW będę na spocie :hi:

Opublikowano

I coś zakupił??

Opublikowano
Również polecam, chociaż jak podjechałem pod dom to się trochę przeraziłem :wink:

Czego się przeraziłeś bo nie rozwinąłeś:question::naughty:

Opublikowano
I coś zakupił??

Presidenta Tommy + Missouri black :decayed:

---------- Post dopisany at 14:46 ---------- Poprzedni post napisany at 14:44 ----------

Również polecam, chociaż jak podjechałem pod dom to się trochę przeraziłem :wink:

Czego się przeraziłeś bo nie rozwinąłeś:question::naughty:

Haus ma troszkę taki jakby stary i zaniedbany :kwasny:

Nie pasowało mi to do firmy która robi car-audio :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.