Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie bardzo widze powod dla ktorego by sie mialy nie zapiekac. sam mam taka turbine, co prawda jeszcze problemow z nia nie mialem ale mysle, ze to tylko kwestia przebiegu. w kazdym razie gdzies z tylu glowy mysle, ze predzej czy pozniej czyszczenie mnie czeka. na razie profilaktycznie od czasu do czasu przeganiam pudelko po obwodnicy.

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:bry: w ten piękny i słoneczny dzień :decayed:
Opublikowano
AHU 90KM ma największy potencjał z jednostek 1.9TDI Sokół taki miał albo niech mnie poprawi.

więcej trzeba wymodzić ale silnik do tuningu fajny ;-)

---------- Post dopisany at 09:54 ---------- Poprzedni post napisany at 09:53 ----------

Do mnie wczoraj trafiła sztuka AWX'a ;-) Stwierdziłęm żę na 19" szybciej i tak nie polecę ;-)

Opublikowano

Na tych felach żeby Cię coś odpychało to musiałbyś mieć minimum te 250KM albo kupić fele ultra lekkie które kosztują tyle co B5:decayed:

Wysłane commodore 64 za pomocą yoisticka.

Opublikowano

czesc :JC_fan:

Opublikowano
ja postawiłem na turbo BRD jednak, ale to dopiero za miesiąc/półtora i koniec z mocą, więcej nie modzę, będę chciał z tego zrobić ~~200ps i 400nm.

Przy gt już za dużo modzenia przy turbie, tak samo trzeba by sprzęgło/dwumas wymieniać bo ori by długo nie pociągło, kto wie czy nie skrzynie, gra nie warta świeczki w ośce

hehe ładnie się zajawiłeś na modzenie silnika, niedawno program a tu już dalej do przodu :thumbup1: co do BRD to napewno słyszałeś że z nimi różnie jest, możesz trafić na ładnie wstającą, możesz trafić na bardziej ospała :wink: plusem jest to że nie ma tu efektu zapiekanych kierownic :decayed: u mnie w planach też jest BRD, ale to może na przyszłe wakacje :whistling:

Wiem, mam już wstępnie zarezerowane turbo brd po przelocie 11tyś km. Jak się do miesiąca nie sprzeda to biorę

Opublikowano

w ahu na samym programie czyli stage1 ile mozna wymodzic 100km czy 110km??

Opublikowano

110

Opublikowano

393539_280424745390881_816580979_n.jpg

:jerk:

Opublikowano
:bry: w ten piękny i słoneczny dzień :decayed:

No to pięknie. U mnie leje, zimno i ogólnie bucówka. No to se popijam...

Opublikowano

Electro ta emotka na końcu oznaczała że jest u nas całkiem odwrotnie jak u Ciebie:grin:

Opublikowano
Electro ta emotka na końcu oznaczała że jest u nas całkiem odwrotnie jak u Ciebie:grin:

Ja nie wiem jak pogoda jest w Kraku i szczerze mówiąc mam to w d*pie. A jeżeli chodzi o ścisłość to jak emota oznacza odwrotną pogodę jaką ja mam, to w Kraku jest słonecznie i ciepło.

Opublikowano

Mamy weekendowy piknik w muzeum lotnictwa jak by ktoś nie wiedział :wink:

Opublikowano
Mamy weekendowy piknik w muzeum lotnictwa jak by ktoś nie wiedział :wink:

A że tak z głupia zapytam: skąd mam wiedzieć co się w Kraku dzieje?

Opublikowano
A że tak z głupia zapytam: skąd mam wiedzieć co się w Kraku dzieje?

To nie było do Ciebie tylko ogólnie napisałem :whistling:

Opublikowano
Na tych felach żeby Cię coś odpychało to musiałbyś mieć minimum te 250KM albo kupić fele ultra lekkie które kosztują tyle co B5:decayed:

Wysłane commodore 64 za pomocą yoisticka.

eee bez jaj, na tym programie co mam i seryjnych gratach trakcję gubię ;-)

Opublikowano

jak tam??

Opublikowano

:siema: wieczorową porą.

Oj coś dzisiaj wszyscy widzę rozpisani :decayed:

---------- Post dopisany at 23:43 ---------- Poprzedni post napisany at 23:39 ----------

To się nazywa przepisowy kierowca - YouTube

Opublikowano

Jakby był mokro mógłby kontynuować drifta w prawo :grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.