Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Dzis pierwsze moje kroki na spocie to KFC :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
zmienione na 20-stą

Wodzu składam podziękowania :wink::thumbup1:

Pablo ja nie dostałem sms'a czuję się zaniedbany

Nie doleciał :kwasny:

Ty, sprawdzałem, nie wiem jak to możliwe ale nie mam do Ciebie numeru :decayed:

---------- Post dopisany at 16:54 ---------- Poprzedni post napisany at 16:51 ----------

zmienione na 20-stą

:good:

radimm Pablo do mnie też nie wysłał a ma numer.. nawet 2 :wink:

Opublikowano
radimm Pablo do mnie też nie wysłał a ma numer.. nawet 2 :wink:

Do Ciebie wariacie nie musiałem dziś wysyłać bo pół dnia przegadaliśmy :wink:

Opublikowano
PABLO, przypomniałeś mi o mojej sprawie, więc możecie zobaczyć jak się zakończyła, a Ci którzy jej nie znają mogą poczytać :naughty:

http://a4-klub.pl/ubezpieczenia-odszkodowania-kolizje-wypadki-72/all-kolizja-odszkodowanie-policji-123899/

gratuluję wygranej i wytrwałości :oklasky: a powiedz z jakiego komisariatu psy były ?i czy im coś zrobili ?odebrali odszkodowanie? czy cisza>?

Opublikowano

Udanego Spota wszystkim życzę :hi:

Mnie niestety nie będzie z Wami aż do Zlotu w Bukowinie, ale za to tam nadrobimy wszystkie zaległości :naughty:

Opublikowano
w tle moja jeszcze na BBSie - to było KOŁO nie do podje****a

wiadomo kto kupił i sprzedał :naughty:
Opublikowano

wiadomo kto filmik nagrywał profesjonalnie :naughty:

---------- Post dopisany at 19:02 ---------- Poprzedni post napisany at 19:01 ----------

chory jestem ale korci mnie żeby wasze mordki zobaczyć bo nudzi mi sie w domu jak cholera :kwasny: zastanawiam sie

Opublikowano
PABLO, przypomniałeś mi o mojej sprawie, więc możecie zobaczyć jak się zakończyła, a Ci którzy jej nie znają mogą poczytać :naughty:

http://a4-klub.pl/ubezpieczenia-odszkodowania-kolizje-wypadki-72/all-kolizja-odszkodowanie-policji-123899/

nex gratuluje zaparcia, widzę, że sprawa ciągnęła się jakiś czas..

wiadomo kto filmik nagrywał profesjonalnie :naughty:

---------- Post dopisany at 19:02 ---------- Poprzedni post napisany at 19:01 ----------

chory jestem ale korci mnie żeby wasze mordki zobaczyć bo nudzi mi sie w domu jak cholera :kwasny: zastanawiam sie

boseron to TY jeszcze nie wiesz, że ta choroba jest nieuleczalna ?? :wink::grin:

wbijaj tylko nas nie pozarażaj :wink:

Opublikowano
PABLO, przypomniałeś mi o mojej sprawie, więc możecie zobaczyć jak się zakończyła, a Ci którzy jej nie znają mogą poczytać :naughty:

http://a4-klub.pl/ubezpieczenia-odszkodowania-kolizje-wypadki-72/all-kolizja-odszkodowanie-policji-123899/

gratuluję wygranej i wytrwałości :oklasky: a powiedz z jakiego komisariatu psy były ?i czy im coś zrobili ?odebrali odszkodowanie? czy cisza>?

bodajże Zabierzów, ale nie jestem pewien, tam była kolizja.

Im zapewne nic nie zrobią, bo niby co, tą kase sama policja im wypłaciła. Teraz by trzeba poruszyć sprawę w mojej byłej firmie OC z której dostali kolejne kupę kasy + ich firma ubezpieczeniowa.

Opublikowano

Panowie miłego spotu...

Pablo będę dzwonił do Ciebie żeby Ci ten S-line nie leżał...:)

Opublikowano
Pablo ja nie dostałem sms'a czuję się zaniedbany

Nie doleciał :kwasny:

Ty, sprawdzałem, nie wiem jak to możliwe ale nie mam do Ciebie numeru :decayed:

Ja też nie dostałem sms-a :-(

:-P

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

udanego spotu panowie ja niestety nie dojadę a bardzo chciałem pozdrawiam

Opublikowano

Dzięki za spota Panowie :-)

Opublikowano

rowniez dziekuje. milo bylo Was wszystkich ponownie spotkac

Opublikowano

Dzięki za spota

Opublikowano

również podziękował za spota :wink:

Opublikowano

dzięki za spocika, coraz lepiej sie robi, juz było kiepsko z frekwencją a tu prosze z tygodnia na tydzień coraz lepiej hehe :wink:

Opublikowano

Dzieki Panowie za spota, co prawda krotko ale jednak

Opublikowano

Hej Panowie przepraszam, że tak uciekłem ale musiałem na sekundę wyjść a ta sekunda okazała się dłuższa. No niestety trafiłem na pogotowie - znajomy miał małą przygodę.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.