Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Halo to co sie tu dzialo wczoraj masakra . Fotki niebawem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

Miażdży ten srebrny (8P) RS4 Gruszki..

Teraz upalaliśmy po Łysej Polanie S6 Szymona, fura marzenie :slina:

a 8P to nie przypadkiem A3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już dojechałem dzięki wszystkim za zlot było zaj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już dojechałem dzięki wszystkim za zlot było zaj...

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak fantowski pojedzie na deske to stawiam 1l :polew:

No to stawiasz jak nic :decayed:

Fantowski kto wie może rano spakuje deski i też się pojawię bo było :kox:

żona mnie już pod Nowym Targiem targała czemu mnie jeszcze przy zlewozmywaku nie ma :kwasny:

Boseron mam pytanie czy rano kiedy się obudziłeś d*pa nie bolała bo widziałem zdjęcia jak zachęcająco kimałeś pamiętasz czy chociaż było buzi na do widzenia czy tak cię porzucił :grin: :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt pierwsza klasa :shock3:

Super masz autko, raz jeszcze Gratki !!

Ciekawy pomysł żeby RS4 B5 zrobić w sedanie/limo, pierwszy seryjny RS w sedanie, oprócz 4 sztuk RS2 limo, to RS6 z 2002. Do tego czasu Audi/Porsche/Cosworth produkowało tylko eresy w avancie. W 1994 Porsche postawiło warunek firmie Audi, że pomogą przygotować im RS2 czyli zmodyfikowaną wersje S2 ABY ale tylko w nadwoziu kombi, obawiali się że coupe rs2 za bardzo konkurowało by z ich produktami np. 968,911 itp. Kombi Rs2 i tak okazał się strzałem w 10. Audi kultywując to przedsięwzięcie, kolejną edycje RS (RS4 B5) również wypuścili tylko w nadwoziu avant, współpracując tym razem z angielskim Cosworth.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie, Gruszka odwalil kawał niezłej roboty z tym RSem..

Wysyłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no zawsze mówiłem że Grucha to jes prze uj z włefu noże nożyczki ostrzy krawaty wiąże i usuwa ciąże Grucha wklej jeszcze filmik jak rozrząd w tym RS-ie wymieniałeś przez rure wydechową bo tam kiepskie dojście jest i tylko tak się da bez wyciągania motoru niech chłopaki zobaczą mechanika w akcji ze szkoły murraja

Fantowski ja już się zbieram jakby co to dzwoń będę na Kotelnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kerczi po ile sztuka ? :decayed:

czytaj forum

---------- Post dopisany at 17:48 ---------- Poprzedni post napisany at 17:47 ----------

fantowski, założyłem opony zimowe na przód i wiszę :decayed:

ja wczoraj wisiałem :decayed:

ech chopoki nie miała baba kłopotu to se kupiła :decayed:

---------- Post dopisany at 17:52 ---------- Poprzedni post napisany at 17:48 ----------

mam kolegę z B6 który ma tak "opuszczone" jak wasze po tym co przeszedł z tym autem to dziękuję za takiego naleśnika. Jak zaliczycie w trasie o północy chopka kończąc z dziurą w misie daleko od domu to wam odejdzie ochota na szuruburu poszły konie po betonie a jazda z nosem przy szybie po nieznanych drogach to jak dla mnie bez sensu

Miałem golfa III obniżonego ok. 6cm - takiego kupiłem. Za cholere nie rozumiem ludzi którzy obniżają i to w Polsce na tych dziurach, wybojach, uskokach, progach zwalniających... Rozwaliłem miskę olejową w Warszawie - J P... nigdy więcej obniżonego auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

electrofinger, rozumiemy Cię :thumbup1:, ja też kiedyś byłem przeciwnikiem obniżania, ale zdecydowałem się i nie żałuję. Po pierwsze nie ma co przesadzać z posadzeniem auta, po drugie auto prezentuje się 100x lepiej, po trzecie nie trzeszczy już przednia tapicerka - przypadłość passatów, po czwarte w zakrętach teraz czuje że się nie gibam i zapewne nie ściąga tak auta, po piąte trzeba cholernie uważać żeby nie dojechać do wyższego krawężnika, po szóste mało teraz jeżdżę autem więc zaryzykowałem :decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:co tu zrobić z tym fantem a mianowicie jeden z forumowiczów przysłał mi nie taką pompę ABS jak potrzebowałem wszystko ok po rozmowie podał dane do wysyłki zwrotnej ale kasy na konto nie przelał czekam już tydzień mam jego dane numery konta iść z tym na policje jak myślicie teraz to już totalnie mnie olał nic się nie odzywał po całym tygodniu zwodzenia mnie że przelew poszedł.

Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduje się po powrocie z BT:hi:

my też:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I my w domku. Dzięki wszystkim!!!

Wysyłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...