Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cześć Pany co tam słychać zarobasy :naughty: tylko modzenie Wam w głowach

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Krzysiek, to nie roti ?

już wiem:wink: rota grid

Rota p45r...?

Opublikowano
cześć Pany co tam słychać zarobasy :naughty: tylko modzenie Wam w głowach

no ta choroba jest nieuleczalna :kox: ja dziś po pracy zakładam lato :kox:

Opublikowano

a ja sie wstrzymam do przyszłego tygodnia , .uj wi co tam jeszcze spadnie

Opublikowano

Siema Pany kierowniki :decayed::hi:

Opublikowano

Powitać ekipę :hi:

thx za wczorajszego spocika frekwencja :thumbup:

Wysłane z mojego GT-I9300

Opublikowano

no ta choroba jest nieuleczalna :kox: j

Taa chyba jak się ma hajs na mody :whistling:

Opublikowano

no ta choroba jest nieuleczalna :kox: j

Taa chyba jak się ma hajs na mody :whistling:

zaglądnij za szafę może złapiesz jakiegoś pająka to też będziesz miał za co modzić

Opublikowano

Dobrze napisane :naughty:

Tomek tak ogólnie napisałem a nie że nie mam hajsu, B5 wymodziłem za swoje lata a jak bym miał B7 to znów zaczęło by się grube rezanie :kox:

Opublikowano

PABLO, ale Ty pieprzysz o tej B7, ostatnio sprzedawałeś Fele 19" z B5 bo nie miałeś kasy na cokolwiek....

:decayed:

Opublikowano
tylko po co te lusterka satynowe skoro caly jest BLACK ???
kontrast tzw :wink:

---------- Post dopisany at 14:26 ---------- Poprzedni post napisany at 14:24 ----------

polecam sklep ceny znośne

OEM+ największy tuning sklep Kraków, centrum tuningu samochodów | Meguiar's Kraków, PlastiDip, www.oemtuning.pl | Tuning, sklep, akcesoria tuningowe, hurtownia tuningowa, modyfikacja samochodów, dealer KW, H&R, Eibach, MTS-Technik, TA Technix, A

Opublikowano

no ta choroba jest nieuleczalna :kox: j

Taa chyba jak się ma hajs na mody :whistling:

zaglądnij za szafę może złapiesz jakiegoś pająka to też będziesz miał za co modzić

Dobrze napisane :naughty:

Tomek tak ogólnie napisałem a nie że nie mam hajsu, B5 wymodziłem za swoje lata a jak bym miał B7 to znów zaczęło by się grube rezanie :kox:

Wąski wrzucił ostatnio fajny wycinek znanego filmu...

http://a4-klub.pl/malopolskie-85/spociki-krakowskie-czwartek-godzina-20-00-galeria-kazimierz-parking-niebieski-15697/index3341.html#post3455629

...odpowiedz w życiu sobie na jedno za***iście ważne pytanie... co lubisz w życiu robić... a później zacznij to robić...

a że jedna pasja napędza drugą... to hmm :whistling::guma: przypadek

Opublikowano
PABLO, ale Ty pieprzysz o tej B7, ostatnio sprzedawałeś Fele 19" z B5 bo nie miałeś kasy na cokolwiek....

Nie wprowadzaj ludzi w błąd mendo :decayed:

---------- Post dopisany at 14:32 ---------- Poprzedni post napisany at 14:30 ----------

a że jedna pasja napędza drugą... to hmm :whistling::guma: przypadek

Nie każdy tak ma więc się ciesz:whistling: :naughty:

Opublikowano
PABLO, ale Ty pieprzysz o tej B7, ostatnio sprzedawałeś Fele 19" z B5 bo nie miałeś kasy na cokolwiek....

Nie wprowadzaj ludzi w błąd mendo :decayed:

---------- Post dopisany at 14:32 ---------- Poprzedni post napisany at 14:30 ----------

a że jedna pasja napędza drugą... to hmm :whistling::guma: przypadek

Nie każdy tak ma więc się ciesz:whistling: :naughty:

ja mam tak tylko raz na jakiś czas... zeszły rok klapa i sam wkład.. teraz troszkę na waciki zostało :kox:

Opublikowano

Ja muszę podziałać coś znowu z nawigacjami, za czasów Media Markt wielka kasa z tego dodatkowo była więc modzenie było grube hehe

Opublikowano
Ja muszę podziałać coś znowu z nawigacjami, za czasów Media Markt wielka kasa z tego dodatkowo była więc modzenie było grube hehe

powodzenia Pablo :wink:

Opublikowano

polecam sklep ceny znośne

OEM+ największy tuning sklep Kraków, centrum tuningu samochodów | Meguiar's Kraków, PlastiDip, www.oemtuning.pl | Tuning, sklep, akcesoria tuningowe, hurtownia tuningowa, modyfikacja samochodów, dealer KW, H&R, Eibach, MTS-Technik, TA Technix, A

brałem od nich plastDipa :wink:

Opublikowano

polecam sklep ceny znośne

OEM+ największy tuning sklep Kraków, centrum tuningu samochodów | Meguiar's Kraków, PlastiDip, www.oemtuning.pl | Tuning, sklep, akcesoria tuningowe, hurtownia tuningowa, modyfikacja samochodów, dealer KW, H&R, Eibach, MTS-Technik, TA Technix, A

brałem od nich plastDipa :wink:

a ja kilka kompletów dywaników :naughty:

---------- Post dopisany at 14:47 ---------- Poprzedni post napisany at 14:46 ----------

Fanta zabawki czekają :decayed:

---------- Post dopisany at 14:49 ---------- Poprzedni post napisany at 14:47 ----------

0_0_product_Gfx_78b2f733f5ae94820a1ad83b943489a5.jpg Pablo chcesz :whistling:

Opublikowano

0_0_product_Gfx_78b2f733f5ae94820a1ad83b943489a5.jpgPablo chcesz :whistling:

ciastko? :decayed:

Opublikowano

brałem od nich plastDipa :wink:

Do czego go użyłeś?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.