Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Siema Panowie z ranca... Dzisiaj auto leci do Auto Speciala i zobaczymy co z niego będzie :-)

Wysyłane z mojego Sony Xperia Z

opłaca Ci się to robić ???:whistling: Dostał byś z 20k za szkodę a to co zostało z auta sprzedał byś za ok 27 tys bez problemu. Za 47 w całości ciężko do sprzedania :whistling: Mam A4 2010 pełny ori S-line w dobrej cenie jak chcesz :wink:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie macie jakieś koła 18, albo opony 17 na handel ?

Opublikowano
Panowie ile w Krk fachowcy wołają za sprawdzenie i ewentualną regenerację wtrysków?

Wysyłane z mojego GT-N8010 za pomocą Tapatalk 2

ok 500 zł 1 szt

Drogo :kwasny: Mi w serwisie Bosch Diesel powiedzieli ze sprawdzeniem 340 zł/szt na ori częściach.

Opublikowano

:bry: ekipa.

KERCZI musiałem dzisiaj zatrąbić na Ziuzię na Makuszyńskiego jak jechała Eos'em bo pewnie by mnie nie zauważyła w betce, jej zdziwienie :grin::decayed:

Opublikowano
:bry: ekipa.

KERCZI musiałem dzisiaj zatrąbić na Ziuzię na Makuszyńskiego jak jechała Eos'em bo pewnie by mnie nie zauważyła w betce, jej zdziwienie :grin::decayed:

extra

Opublikowano

extra

A Tobie co Gruszek :naughty:

Opublikowano
  • Autor

extra :decayed:

:hi:

Opublikowano

Dobry dzień :siema:

Wysłane z mojego GT-I9300

Opublikowano

A4 po 7 latach doczekała się sekwencji właśnie ją torturują na Makuszyńskiego :kox:

Panowie jak by ktoś szukał myjki to polecam tą u nas w Galerii Kazimierz, nie wiedziałem że mój kumpel z osiedla tam pracuje i ostatnio zawiozłem mu 2 furmanki i zrobione full na cacy, oczywiście na lewo :naughty::decayed:

Opublikowano
A4 po 7 latach doczekała się sekwencji właśnie ją torturują na Makuszyńskiego :kox:

Panowie jak by ktoś szukał myjki to polecam tą u nas w Galerii Kazimierz, nie wiedziałem że mój kumpel z osiedla tam pracuje i ostatnio zawiozłem mu 2 furmanki i zrobione full na cacy, oczywiście na lewo :naughty::decayed:

skarb pracownik

---------- Post dopisany at 13:59 ---------- Poprzedni post napisany at 13:52 ----------

A4 po 7 latach doczekała się sekwencji właśnie ją torturują na Makuszyńskiego :kox:

Panowie jak by ktoś szukał myjki to polecam tą u nas w Galerii Kazimierz, nie wiedziałem że mój kumpel z osiedla tam pracuje i ostatnio zawiozłem mu 2 furmanki i zrobione full na cacy, oczywiście na lewo :naughty::decayed:

skarb pracownik

Powiedz jeszcze jak ma na imie. Właściciel myjni to mój kumpel

---------- Post dopisany at 13:59 ---------- Poprzedni post napisany at 13:59 ----------

A4 po 7 latach doczekała się sekwencji właśnie ją torturują na Makuszyńskiego :kox:

Panowie jak by ktoś szukał myjki to polecam tą u nas w Galerii Kazimierz, nie wiedziałem że mój kumpel z osiedla tam pracuje i ostatnio zawiozłem mu 2 furmanki i zrobione full na cacy, oczywiście na lewo :naughty::decayed:

skarb pracownik

Powiedz jeszcze jak ma na imie. Właściciel myjni to mój kumpel

Opublikowano

Panowie poszukuje pompki centralnego zamka do a3 96 rok.

Opublikowano

:hi:

jarek skwarek

Opublikowano

Powiedz jeszcze jak ma na imie. Właściciel myjni to mój kumpel

Właścicielowi to mogę kupić 4 paka tak mi powiedział :naughty:

Mają między sobą wszystko ugadane :wink:

Opublikowano

Powiedz jeszcze jak ma na imie. Właściciel myjni to mój kumpel

Właścicielowi to mogę kupić 4 paka tak mi powiedział :naughty:

Mają między sobą wszystko ugadane :wink:

:polew::polew::polew::facepalm:

---------- Post dopisany at 15:16 ---------- Poprzedni post napisany at 15:13 ----------

za wynajem też płacą razem :naughty:

---------- Post dopisany at 15:20 ---------- Poprzedni post napisany at 15:16 ----------

Samochodowa dziupla ze specjalnymi skrytkami

Opublikowano

A co mnie to interesuje ważne że jest dobrze zrobione, nie tylko tam robią takie numery :naughty:

---------- Post dopisany at 15:36 ---------- Poprzedni post napisany at 15:32 ----------

strona główna njumobile.pl

Znów się zacznie konkurencja za 57zł no limit minuty, smsy. mmsy i internet :naughty:

nju z rachunkiem

Opublikowano

Powiedz jeszcze jak ma na imie. Właściciel myjni to mój kumpel

Właścicielowi to mogę kupić 4 paka tak mi powiedział :naughty:

Mają między sobą wszystko ugadane :wink:

:polew::polew::polew::facepalm:

---------- Post dopisany at 15:16 ---------- Poprzedni post napisany at 15:13 ----------

za wynajem też płacą razem :naughty:

---------- Post dopisany at 15:20 ---------- Poprzedni post napisany at 15:16 ----------

Samochodowa dziupla ze specjalnymi skrytkami

moze mają mojego RNSa??

Opublikowano

moze mają mojego RNSa??

To samo sobie pomyślałem...

Opublikowano

197c87a1bf808a118749cd81dfb890df.gif?1367835627

:grin:

Opublikowano

Powiedz jeszcze jak ma na imie. Właściciel myjni to mój kumpel

Właścicielowi to mogę kupić 4 paka tak mi powiedział :naughty:

Mają między sobą wszystko ugadane :wink:

:polew::polew::polew::facepalm:

---------- Post dopisany at 15:16 ---------- Poprzedni post napisany at 15:13 ----------

za wynajem też płacą razem :naughty:

mam znajomego który otwiera myjnię, z chęcią przyjmie takich pracowników

Opublikowano
A4 po 7 latach doczekała się sekwencji właśnie ją torturują na Makuszyńskiego :kox:

i w piz*u po aucie będzie piecyk

A4 po 7 latach doczekała się sekwencji właśnie ją torturują na Makuszyńskiego :kox:

Panowie jak by ktoś szukał myjki to polecam tą u nas w Galerii Kazimierz, nie wiedziałem że mój kumpel z osiedla tam pracuje i ostatnio zawiozłem mu 2 furmanki i zrobione full na cacy, oczywiście na lewo :naughty::decayed:

skarb pracownik

---------- Post dopisany at 13:59 ---------- Poprzedni post napisany at 13:52 ----------

A4 po 7 latach doczekała się sekwencji właśnie ją torturują na Makuszyńskiego :kox:

Panowie jak by ktoś szukał myjki to polecam tą u nas w Galerii Kazimierz, nie wiedziałem że mój kumpel z osiedla tam pracuje i ostatnio zawiozłem mu 2 furmanki i zrobione full na cacy, oczywiście na lewo :naughty::decayed:

skarb pracownik

Powiedz jeszcze jak ma na imie. Właściciel myjni to mój kumpel

---------- Post dopisany at 13:59 ---------- Poprzedni post napisany at 13:59 ----------

A4 po 7 latach doczekała się sekwencji właśnie ją torturują na Makuszyńskiego :kox:

Panowie jak by ktoś szukał myjki to polecam tą u nas w Galerii Kazimierz, nie wiedziałem że mój kumpel z osiedla tam pracuje i ostatnio zawiozłem mu 2 furmanki i zrobione full na cacy, oczywiście na lewo :naughty::decayed:

skarb pracownik

Powiedz jeszcze jak ma na imie. Właściciel myjni to mój kumpel

spróbuj łyżki cukru albo się napij z przeciwnej strony szklanki albo niech cię może ktoś przestraszy

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.