Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie, robimy grupówke w Kingsoft, cena promocyjna, lista narazie otwarta, można skorzystać z samej hamowni lub program z dwoma pomiarami, termin realizacji do uzgodnienia, zainteresowani pisać do mnie, pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Yo elita :hi:

---------- Post dopisany at 15:28 ---------- Poprzedni post napisany at 15:25 ----------

1368732196_c96kg9_600.jpg

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

533969_579221885429363_543801926_n.png

---------- Post dopisany at 17:01 ---------- Poprzedni post napisany at 16:49 ----------

Szanowni koledzy, mam felgi 17" OZ z letnimi oponami felgi troszke poobdzierane ale proste i nie spawane...i chce to zmienic na 16" alu z oponami letnimi...moge 1 do 1...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolu czemu sprzedajesz 3.0TDI?

ps druga strona z sprzedaza 1.9tdi nie wchodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak już 1.9 tdi sprzedane :)

3.0 sprzedaje bo szukam czegos mocniejszego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak już 1.9 tdi sprzedane :)

3.0 sprzedaje bo szukam czegos mocniejszego ;)

eSy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/533969_579221885429363_543801926_n.png

---------- Post dopisany at 17:01 ---------- Poprzedni post napisany at 16:49 ----------

Szanowni koledzy, mam felgi 17" OZ z letnimi oponami felgi troszke poobdzierane ale proste i nie spawane...i chce to zmienic na 16" alu z oponami letnimi...moge 1 do 1...

Mam 16" ale z zimą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany i autko zostaje narazie u mnie, kupiec przyjechał i...... własnie:grin: wszytko mu sie podobało oprócz lakieru, stwierdził ze " ma ryski " :facepalm: a ja na to ze jak chce bez rysek to w salonie mają takich dużo, co do reszty wyraził sie pozytywnie, chciał żebym mu spuścił 5 koła to sie zastanowi to poszedłem na kawe i juz nie wróciłem :facepalm: nie mam ciśnienia żeby sprzedać autko tym bardziej że już wszystko śmiga jak należy. chyba sie rozmyśliłem co do sprzedaży auta.:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany i autko zostaje narazie u mnie, kupiec przyjechał i...... własnie:grin: wszytko mu sie podobało oprócz lakieru, stwierdził ze " ma ryski " :facepalm: a ja na to ze jak chce bez rysek to w salonie mają takich dużo, co do reszty wyraził sie pozytywnie, chciał żebym mu spuścił 5 koła to sie zastanowi to poszedłem na kawe i juz nie wróciłem :facepalm: nie mam ciśnienia żeby sprzedać autko tym bardziej że już wszystko śmiga jak należy. chyba sie rozmyśliłem co do sprzedaży auta.:decayed:

:polew::polew::whistling::facepalm::grin::naughty:

---------- Post dopisany at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany at 21:45 ----------

czyli zmadrzales :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/533969_579221885429363_543801926_n.png

---------- Post dopisany at 17:01 ---------- Poprzedni post napisany at 16:49 ----------

Szanowni koledzy, mam felgi 17" OZ z letnimi oponami felgi troszke poobdzierane ale proste i nie spawane...i chce to zmienic na 16" alu z oponami letnimi...moge 1 do 1...

wrzuc jakies fotki jesli mozesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoją drogą...to ze ludziom się chce jechac taki kawał...i łudzic sie ze ktos opusci 5k :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoją drogą...to ze ludziom się chce jechac taki kawał...i łudzic sie ze ktos opusci 5k :facepalm:

podejrzewam ze był oglądać jeszcze jakieś inne z małopolski samochody bo jak tylko moje to tez sie dziwie, no cóż każde auto ma swojego kupca

---------- Post dopisany at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany at 21:09 ----------

Pany byłem dziś play bo mi sie umowa kończy i tak

24 miesiące abonament 119 zł no limits 2,5 GB transferu: S3-519 ZŁ , S4- 1089 ZŁ , zastanawiam sie mocno na S4 bo bawiłem sie nim w sklepie kto mi powie czy warto dopłacać 5 stówek

---------- Post dopisany at 21:13 ---------- Poprzedni post napisany at 21:11 ----------

a w tmobile 24 miesiace abonament 107 zł 2GB transferu: S3 739 zł, S4 1100 zł lub 36 miesięcy abonament 139 zł 0,5 GB transferu ale S3- 149 zł ,S4 399zł

która oferta najlepsza według Was ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Tmobile mi telefonicznie zaproponowali ten pakiet 119 zl z 5gb transferu i HTC One za 79zl na 36mc I chyba 700 zl na 24mc.

Naciapane z sedesu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja smigam juz chwile na s4 i powiem tyle, nie ma wielkiej różnicy między s3 a s4.

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli nie ma co przepłacać, design inny i tyle..... pewnie jest kilka nowych rzeczy ale w codziennym życiu czowiek z tego pewnie nie korzysta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To taka przesiadka z b6 na b7

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To taka przesiadka z b6 na b7

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

dobrze ujęte :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...