Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Pochwal się na spocie jak będziesz coś tam wyrezał:kox:

Widzę właśnie że pozbywasz się gratów w giełdzie na małopolskich to były mody :decayed:

---------- Post dopisany at 20:05 ---------- Poprzedni post napisany at 20:00 ----------

941201_543930355646215_216214534_n.jpg

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

panowie niedaleko mnie w komisie stoi audi podobne do audi quattro jednakze jest na nim napisane audi gt powiedzcie co to za wozek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi Coupe GT to takie quattro bez quattro :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha kumam ale wyglad ma niezly musze przyznac nie bylo ceny na nim ciekawe ile moga chciec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GT z tego co mi wiadomo miało silnik 1,8. W DE zadbane modele chodzą po 10-13k EUR

Z inne beczki dostałem dziś wezwanie na komendę w charakterze świadka w sprawie o oszustwo. Mam złożyć zeznania w sprawie kolesia, który na allegro sprzedawał podróbki produktów GILLETTE. Ponoć allegro zgłosiło sprawę na policję, a z racji tego, iż widniałem na liście kupujących to powołali mnie na śwaidka. Także należy uważać na to, co się sprzedaje.

---------- Post dopisany at 22:01 ---------- Poprzedni post napisany at 21:53 ----------

Goooooooooooooooooool!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GT z tego co mi wiadomo miało silnik 1,8. W DE zadbane modele chodzą po 10-13k EUR

Z inne beczki dostałem dziś wezwanie na komendę w charakterze świadka w sprawie o oszustwo. Mam złożyć zeznania w sprawie kolesia, który na allegro sprzedawał podróbki produktów GILLETTE. Ponoć allegro zgłosiło sprawę na policję, a z racji tego, iż widniałem na liście kupujących to powołali mnie na śwaidka. Także należy uważać na to, co się sprzedaje.

---------- Post dopisany at 22:01 ---------- Poprzedni post napisany at 21:53 ----------

Goooooooooooooooooool!!!!

kolego uwazaj tam na policji bo oni zawsze pisza ze w charakterze swiadka wiec badz przygotowany na to ze ciebie tez beda chcieli zastraszyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat dostałem wezwanie od kolegi, zadzwoniłem i powiedział mi dokładnie o co chodzi.

Wysyłane z mojego GT-N8010 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz kupiłem takie maszynki z allegro złe nie były ale jednak nie ori :grin:

---------- Post dopisany at 22:29 ---------- Poprzedni post napisany at 22:28 ----------

boseron wyślij mi jeszcze raz tą ofertę bo gdzieś mi się zawieruszyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goooooool

Wysyłane z mojego GT-N8010 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bayeeeeeeeeeeeern!!!

Wysyłane z mojego GT-N8010 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

c**ja zagrał ten roben a dzięki niemu wygrali :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówię że jak by przyznali tą petardę Lewego to byłoby głośno o nim wszędzie jutro i w końcu zmienił by Opla na Audi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry mecz ale szczerze Borusia ostatnie 20 minut sie broniła praktycznie tylko..... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Panowie polecam tego gościa od perfum, sprowadza z UK ORYGINALNE perfumy, 6 lat działa w tej branży, kupiłem testera bez koreczka i pudełka szarego Hugo Boss'a 100ml za 135zł (sephora w M1 339zł) normalnie zapakowany za 179zł oraz na dzień mamy czerwonego Woman Boss 125ml za 155zł (sephora 319zł) sprawdzałem z takim samym z Sephory i 100% ori są to perfumy :)

Jak coś to odbiera się u gościa na mieszkaniu ul. Woronicza 36/41 przy al. 29 listopada

Polecam!

a ja brałem u niego i nie polecam... zapach szybko utleniał się i nie było go czuć... :thumbdown:

co do meczyku... szkoda, że nie wpadło nic na początku meczu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja brałem u niego i nie polecam... zapach szybko utleniał się i nie było go czuć... :thumbdown:

Widocznie taki miał być :decayed:

Ponad 15 tys sprzedanych perfum o czymś musi świadczyć, u mnie trzyma dość długo.

---------- Post dopisany at 23:46 ---------- Poprzedni post napisany at 23:45 ----------

Oferta - Audi RS4 - Sprzedam Audi Rs4 2,7 biturbo. Samochód perfekcyjny w doskonałym stanie jakby miał dopiero 100tkm , cały czas serwisowany tylko w A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:slina::slina::slina::slina::slina:

---------- Post dopisany 26-05-2013 at 02:16 ---------- Poprzedni post napisany 25-05-2013 at 23:57 ----------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...